Wtorek
14.09.2021
nr 257 (5889 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: To nie jest śmieszne  (NOWY TEMAT)

Autor: MAK  godzina: 09:47
Wiele innych spraw uważano za nie możliwe, a jednak zaistniały, weszły do dnia codziennego ! (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=UY8jkvAGuas)

Autor: WIARUS  godzina: 12:29
Od czegoś trzeba zacząć. (dziennik.lowiecki.plhttps://pl.wikipedia.org/wiki/Stany_Zjednoczone_Europy)
To tylko niektórym nie może zmieścić się to w głowie ;-))) (dziennik.lowiecki.plhttps://europa.eu/european-union/sites/default/files/docs/body/winston_churchill_pl.pdf) Idea jest żywa! (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/564399,schulz-chce-by-do-2025-roku-ue-przeksztalcila-sie-w-stany-zjednoczone-europy-chadecy-mowia-nie.html) Nowy kształt Unii Europejskiej - wspólny prezydent, jedna polityka zagraniczna i monetarna (dziennik.lowiecki.plhttps://zbp.pl/aktualnosci/Wideo-Komentarze-Klub25/nowy-ksztalt-unii-europejskiej-wspolny-prezydent-j) WIZJA STANÓW ZJEDNOCZONYCH EUROPY STAJE SIĘ FAKTEM (dziennik.lowiecki.plhttps://wei.org.pl/2020/blogi/panstwo/admin/wizja-stanow-zjednoczonych-europy-staje-sie-faktem/)


Autor: ULMUS  godzina: 13:15
Idea Karola Marksa wiecznie żywa. Totalitarne bezkulturowe państwo marksistowskiej szczęśliwości. Nigdzie na świecie jeszcze się nie udało tego zrealizować, chociaż było próbowane już wielokrotnie i pochłonęło miliony ofiar.W Europie jest ponownie realizowane jako Unia Europejska. Idea tego Państwa jest doskonale ujęta w komunistycznym Manifeście z Ventotene autorstwa Altiero Spinellego. W Białej Księdze Unii Europejskiej, która jest oficjalnym , dostępnym w internecie po polsku, dokumentem ideowym i programowym UE, mamy uczciwie napisane że Altiero Spinelli i jego komunistyczny manifest z Ventotene stanowią podstawy UE. Nikt tego nie ukrywa. Tam właśnie w tym manifeście możemy przeczytać że do powstania państwa federalnego jakim ma być UE potrzebne jest kilka punktów. Nikt tego nie ukrywa. Siedem najważniejszych zdań z Manifestu z Ventotene, które są systematycznie realizowane w Polsce przez POPiS od lat. Dzięki "pandemii" proces ten przyspieszył. 1. Pierwszym zadaniem, bez rozwiązania którego wszelki postęp będzie tylko złudzeniem, jest ostateczne zlikwidowanie granic dzielących państwa suwerenne. 2. Adekwatność i realizacja każdego pojedynczego punktu programowego musi być badana pod względem jego zgodności z bezdyskusyjnym warunkiem europejskiej jedności. 3. Trzeba ostatecznie skończyć z gospodarczą samowystarczalnością, która stanowi kręgosłup totalitarnych reżimów. Rolnictwo i energetyka do likwidacji/ograniczenia/sparaliżowania 4. Chodzi o stworzenie państwa federalnego, które stoi na własnych nogach i dysponuje europejską armią zamiast armiami narodowymi. 5. Potrzeba wystarczającej ilości organów i środków, żeby w poszczególnych państwach związkowych wprowadzić zarządzenia wydane w celu utrzymania porządku ogólnego. 6. Nowe państwo, a z nim nowa, prawdziwa demokracja powstanie dzięki dyktaturze rewolucyjnej partii. 7. Europejska rewolucja musi być socjalistyczna. To tyle. Ten temat w Europie był już przerabiany, lecz Niemcy wymyślają go i wskrzeszają nieustannie:) Niemiecko/żydowska myśl neomarksistowska raz materializuje się jako faszyzm hitlerowski, raz jako komunizm radziecki a teraz jako socjalistyczna demokracja europejska. Miejmy nadzieję że zdążymy zwiać w porę zanim domkną granice kolejnego raju na ziemi, bo bez ofiar znów się nie obędzie. I żeby niektórym nie wydawało się że będą to Stany Zjednoczone Ameryki. To będzie Socjalistyczny Związek Europejski. W Stanach Zjednoczonych Ameryki jeszcze istnieje prawo własności, praca przynosi zysk i nie trzeba mieć pozwolenia na broń. To końcówka tego stanu. Socjalizm zżera USA jak rak. W CCCP UE już nie można mieć broni bez pozwolenia, własność prywatna osób fizycznych jest sukcesywnie wysoko opodatkowywana do granic wytrzymałości a praca przestaje się opłacać na rzecz nicnierobienia i pobierania jałmużny od państwa. Wizja nowej komunistycznej Europy. Program jest sukcesywnie realizowany oficjalnie. Nikt niczego nie ukrywa. (dziennik.lowiecki.plhttps://wiedzaspoleczna.pl/ue/)

Autor: broni  godzina: 14:24
Ad.ULMUS Twoj manifest opublikuj, moze beda chetni do czytania, ja czniam ideologie i religie, wiem natomiast, ze panstwo rzadzone wg. zasad demokracji liberalnej, Niemcy ma 50 842 PKB/osob, natomiast panstwo Polska rzadzone wg. demokracji parafialnej ma PKB 15 629/osob. tj. najnizszy wsrod unijnych sasiadow.