Poniedziałek
27.09.2021
nr 270 (5902 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Wzrost cen nośników energii o 250%

Autor: kudłatyx  godzina: 06:59
naganiacz, chyba Ci ryż zaszkodził :-) Jak wstaliśmy z kolan, to my powinniśmy innych dymać, a nie ciągle być dymanym! To już taka potęga światowa jak Czechy nas dymają? To może jeszcze San Marino i San Eskobar? Jak nic, pasuje tu wierszyk z przedszkola: Wolaka dymał świat a potem była zmiana i świat dymał wolaka Co do cen energii, to nie widzę problemu ,,, JAK CO ROKU Sasin ogłosi, że wprowadzą rekompensaty ,,, hehehe ,,, i dołożą kolejną miskę ryżu! A teraz słuchaj bo tłumaczę. Raz i więcej nie będę...... Ty już lepiej naganiacz nic nie tłumacz, nie kompromituj siebie i PiSuaru do reszty. Wiemy, że Ty lubisz schylać się po mydło,,,, ale my nie. Twierdził jeden przygłup, że mamy wungla na pińcet lat i będą nim palić, to niech teraz przygłupy co go wybrały za smrodzenie wunglem płacą! Jakie to proste! Chcieliście miski ryżu? To macie i na okrasę inflację ponad 6%. Takie są skutki rządów pisiomatołków. Dawaj naganiacz na starą nutę: A przez ostatnie osiem lat rządów Platformy Obywatelskiej ,,,,,, ,,, nikt nas nie dymał. Wiem, wiem, to wina Tuska!

Autor: narzynacz  godzina: 08:36
Dymał nas nawet tajemniczy inwestor z Kataru ...... Odnośnie miski ryźu to same wpływy z VAT wzrosły dwukrotnie ... Jest ok.. Skowyt utwierdza mnie że musi być dobrze Powoli i do przodu . Przyzwyczaić się do lamentu . Tyle ryja darli ai zaraz kanał będzie przekopony Łukaszenka sam z tysiącami Arabów został choć tumany wyły że S.G to mordercy ... A wściekły atak na elektrownie i kopalnie w Bogatyni z nieba spadł Powoli do niektórych zaczyna docierać czym jest UE i Niemcy

Autor: kudłatyx  godzina: 11:35
hahaha, Odnośnie miski ryźu to same wpływy z VAT wzrosły dwukrotnie ... potwierdzam naganiacz, w pełni potwierdzam: np. gaz do samochodu LPG kosztował: - w kwietniu 1,60 złotego, w tym VAT 23% - we wrześniu 2,60 złotego, w tym VAT 23% naganiacz, przeliczysz o ile wzrosły wpływy z VATu i powiesz nam kto za ten wzrost zapłacił??? naganiacz, gdyby ten skretyniały rząd podniósł LPG na 5 zł za litr, to wpływy z VATu wzrosłyby aż 4 kronie,,,,,,, też mi zasługa, na miarę kaczystanu! Nawet nie pytam czy Ty mądry jesteś, bo to widać i czuć A wściekły atak na elektrownie i kopalnie w Bogatyni z nieba spadł Powoli do niektórych zaczyna docierać czym jest UE i Niemcy Nie naganiaczu, nie spadł z nieba, tylko Czechy zgłosiły sprawę do Sądu, bo takie mają prawo. Skretyniały Pisi rząd od kilku miesięcy nie zrobił NIC, by nałożeniu kar zapobiec. Ileż to razy słyszeliśmy od Matełusza, że sprawa z Czechami dogadana, pełny Pisi sukces i tym podobne opowiastki,,,, a wyszło jak zawsze! Czy jest choć jedna rzecz, której te matołki nie sp...yły!

Autor: narzynacz  godzina: 13:52
Tusk by ci obniżył akcyzę i płacił byś 1.20 zł To pewne jak słońce Peru

Autor: August  godzina: 15:18
Zamiatający (dziennik.lowiecki.plhttps://motoryzacja.interia.pl/f1/news-za-starty-kubicy-orlen-zaplacil-200-mln-zl,nId,5168725) tory formuły pierwszej kosztuje Orlen 200 mil . To tylko jeden okruch z pakietu programów marketingowych . Ciekawi mnie ile Tobie płacą za ten piśi marketing . Śmiało odpisz - bo cena baryłki , bo kursy walut – na pewno tłuszcza łyknie dlaczego dziś u mnie 95 bp już 6,02 zł .

Autor: kudłatyx  godzina: 16:32
naganiacz, co mnie obchodzi czy Tusk obniżyłby akcyzę czy nie? nie ma to znaczenia,,,,, bo na co dzień okrada mnie dojna zmiana. Inflacja 6% To nie Ty tu utyskiwałeś, że PO kradła więc benzyna zbliża się do 6 zł? Teraz jest już ponad 6 zł, to ile Pisiory ukradły?