Piątek
15.10.2021
nr 288 (5920 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Wypuszczali ze szpitali?

Autor: rales  godzina: 12:34
ad August: Przed chwilą podczas przerwy obiadowej w pokoju socjalnym widziałem w tv program - chyba na Twoim ulubionym kanale. Pewien polityk, w jarmułce, powiedział O POLSCE I O WYROKU TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO: (cytuję i od razu tłumaczę) "Kraj istniejący dopiero 100 lat nie może stosować tak dojrzałych form demokracji, jak kraje istniejące lat 200, 500 czy tym bardziej 1000 lat". Co Ty na to?? Tak, na tym kanale co jakiś czas słyszę o 'polskich obozach', czy o tym, jak Polska zrobiła w konia Danię: Duńczycy wykorzystali COVID, aby zwiększyć produkcję futer z norek zabijając całość stanu - z powodu zarazy nie było EU-ograniczeń z limitem 13 mln norek, więc zabili całość tj 18 mln norek. Futerka sprzedali głównie do Chin. I liczyli, że odkupią za bezcen miliony norek z likwidowanych polskich ferm - a tu kicha, i dlatego żądają od Polski odszkodowań za nietrafioną decyzję ekonomiczno-gospodarczą..

Autor: Hans von Bergmann  godzina: 22:19
Wypuszczali ze szpitali, ale chyba podleczyli bo coś mniej piszą. A może im dostęp do netu odebrano i nie mają co linkować?

Autor: August  godzina: 23:20
Rales Z Twego przekazu tematyka wydaje się banalnie prosta . Jeśli sugerujesz polubienia – chętniej czytam treści publikowane w gazecie prawnej . Przeczytaj (dziennik.lowiecki.plhttps://www.gazetaprawna.pl/magazyn-na-weekend/artykuly/8247644,polska-unia-europejska-praworzadnosc-izba-dyscyplinarna-lgbt-turow.html) może zrozumiesz, że konstytucja to takie umowne hasło wywoławcze, lepiej trafia do rozentuzjazmowanego tłumu. A na tym tle jedni dowodzą, że nowo uchwalane ustawy nie naruszają konstytucji drudzy wręcz odwrotnie.