Piątek
22.10.2021
nr 295 (5927 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Hiszpania 1936–1939.

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 14:41
Osobiście jestem człowiek praworządnym. Nawet jeżeli z niektórymi przepisami się nie zgadzam to ich nie kontestuję. Czy dobrze czuję się w knufie ? Jeżeli ma Kolega na myśli wymiar sprawiedliwości to czuję się fatalnie. Twierdzę że mimo szczerych. dobrych chęci nie udało się PiSowi zreformować sądownictwa. Działa fatalnie tak jak wcześniej. Wszystkie moje kontakty z wymiarem sprawiedliwości to jedna wielka porażka. Dlatego wszelkimi możliwymi sposobami unikam sądów, prokuratur itd. Aczkolwiek twierdzę, że problem jest dużo głębszy niż się nam wydaje. Wynika on w znacznym stopniu w jakimś braku etyki, wychowania, zwykłej ludzkiej przyzwoitości i empatii. Brak poczucia wspólnoty, państwowości .. Nie wiem do końca na czym to polega. Moim zdaniem wśród prokuratorów brak jest psów, którzy w ramach prawa wręcz pałają żądzą by zaciągnąć przestępcę przed wymiar sprawiedliwości, z dowodami w ręku. Wśród sędziów brak jest sprawiedliwych, świadomych wagi swych decyzji, odpowiedzialnych i mądrych ludzi. Wśród decydentów z kolei niewielu jest takich, którzy na swe funkcje patrzą jako na odpowiedzialność za losy osób im powierzonych. Zdecydowana większość patrzy tylko na apanaże, profity i sławę. Niestety niezależnie od opcji politycznych podobnie to wygląda.

Autor: Alej.....  godzina: 14:45
"tak jak wcześniej" - nie polityczne ale dobre...

Autor: kudłatyx  godzina: 15:51
Pomorski Łowca 22-10-21 14:41, (emotikona.pl/emotikony/code.php?n=0LOL.gif) teraz to Cię lubię.:-) w końcu coś mądrego i co ważne, od siebie, a nie z przekazu dnia. Było źle, jest jeszcze gorzej, wiec nie toleruję wychwalania tych, co "poprawili" złe, na bardzo złe,

Autor: 28rafal  godzina: 18:25
Pomorski to stwór stojący nad guf-nem i udowadniający, że gu-fno to bardzo dobry produkt. Ja jestem forumowym głupkiem, który skupia się na gu-fnie i krzyczy, że gu-fno to gu-fno i gu-fno mnie obchodzą ułomy broniące Narodowych wartości guf-na.Dlatego nie podejmuję merytorycznej dyskusji nad guf-nianymi tematami tylko kopię w pysk guf-nożerców.

Autor: narzynacz  godzina: 19:16
Jak chcesz budować wspólnotę gdy oni krzyczą ***** albo wyp..... Te słowa jasno definiują wszystko .Nie ma dialogu . Walimy się w ryj . Taka jest prawda . Wyjdź na ulicę Warszawy gdy jest spęt Bluzg jeden wielki O ile stare komuchy po 89 prowadziły tą grę bardziej subtelnie i delikatnie to wszystko zmieniło się gdy Lech został prezydentem .Tusk spuścił Palikota i dalej już poszło Sama definicja opozycji totalnej wyklucza kompromis czy nawet zwykłą rozmowę To jest w stylu Hitlera . Niemieckie wzorce . To Gebels krzyczał do fanatyków czy chcecie wojny totalnej To wreszcie armaty zamiast masła Tak to Pomorski wygląda . Dla nich jesteś śmieciem . Gardzą tobą Rafcio gardzi już nawet swoją nacją państwem kulturą

Autor: 28rafal  godzina: 19:29
"Rafcio gardzi już nawet swoją nacją państwem kulturą",,,,gardzę, po stokroć gardzę!! Gardzę tak, że wzór pogardy w Sevres zmienić powinni..

Autor: narzynacz  godzina: 19:44
Powód . Racjonalny

Autor: Mark - 2  godzina: 19:44
Pisz prawdę zgodnie z przekazem dnia, bo nie Goebbels krzyczał zamknijcie zdradzieckie mordy (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=qND2I9LYLyg), a zamiast masła Błaszczak chciał MOP-y (Mobilne Ołtarze Polowe) wprowadzić, czyż nie. :)

Autor: narzynacz  godzina: 19:56
Mark przytocz całość Ja na jego miejscu zszedł bym z trybuny i dał z liścia Podziwiam opanowanie i spokój prezesa

Autor: Mark - 2  godzina: 20:26
Nie pamiętam dokładnie, a poza tym wybieram się do Warszawy na "spęt dobrej zmiany" 11 listopada i muszę się "przygotować", tam ci odpowiem (jak sie spotkamy). :)