Środa
13.10.2021
nr 286 (5918 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Niczym Napoleon :) :)

Autor: I G O R  godzina: 00:58
Nie ma chętnych do strugania konia tuskowi ?:) :) Hmm ?

Autor: WIARUS  godzina: 09:19
Centrum Niepodległości (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.wp.pl/centrum-niepodleglosci-roberta-bakiewicza-za-4-5-mln-zl-mamy-wniosek-o-ogromna-dotacje-6693054631553696a)
    PiS odcina się od narodowców W programie "Tłit" Wirtualnej Polski zastępca rzecznika PiS, Radosław Fogiel, zapewnił: - Narodowcy z Prawem i Sprawiedliwością nic specjalnie wspólnego nie mają. Polityk PiS pytany przez nas o dotacje dla stowarzyszeń Bąkiewicza, odpowiedział, że "to argument kompletnie nietrafiony i nieprawdziwy", bo rząd PiS wspiera rozmaite organizacje społeczne i "to jest jedno z wielu osiągnięć tego rządu". "Jeżeli ktoś spełnia warunki formalne, składa poprawnie wypełniony wniosek, który zostaje dobrze oceniony, to ma prawo do takiego wsparcia państwowego, niezależnie od tego, jakiego rodzaju działalnością się zajmuje" - argumentował zastępca rzecznika PiS.
Koń by się uśmiał gdyby to wszystko widział i przeczytał! Ale Napoleon na kocie - chyba zdzierży?

Autor: WIARUS  godzina: 11:47
Jaka zgodność - tylko podziwiać! Obie strony wypierają się wzajemnego wspierania jednak jedni po pieniądze społeczeństwa bez żadnych skrupułów wyciągają łapę a drudzy ochoczo je dają! Hipokryci Plus! Na pohybel jednym i drugim!
"Te pieniądze podnoszą nasze możliwości organizacyjnie, możliwości w bezpieczeństwie". (dziennik.lowiecki.plhttps://www.press.pl/tresc/67635,bakiewicz_-zasluguje-na-polskie-pieniadze)
    Fundusz Patriotyczny sfinansował w tym roku m.in. nagłośnienie dla organizacji Bąkiewicza. Sprzęt był używany w czasie niedzielnej manifestacji opozycji na placu Zamkowym, zagłuszając przemówienie Wandy Traczyk-Stawskiej, uczestniczki Powstania Warszawskiego. Media Narodowe to w tym momencie kanał na platformie YouTube posiadający 244 tysięcy subskrybentów, strona internetowa Medianarodowe.com i media społecznościowe. Na swoim profilu reklamują się jako "instytucja całkowicie oddolna" i podkreślają, że nie stoją za nimi pieniądze "wielkich koncernów medialnych ani instytucji rządowych". Ich finansowanie opiera się na zbiórce na portalu Patronite.pl, z którego co miesiąc trafia do nich kwota 2260 zł od 70 patronów. Na kanale pojawia się kilka nagrań każdego dnia, w których prowadzący sugerują m.in., że wychowanie seksualne dzieci to działania pedofilskie (film pt: "Jeśli dziecko się nie dotyka to... Obrzydliwe treści szkoleń! Mec. Bernaciak o deklaracji LGBT"), czy że pandemia koronawirusa to fake news (film pt: "Klimczewski: »Od początku wiedziałem, że to iluzja«. Na czym oparte są statystyki MZ"). Kilka tygodni temu pracownicy tego medium bronili antysemickiego filmu Wojciech Sumlińskiego "Powrót do Jedwabnego" i rozmawiali z autorem, który sugerował, że "Żydzi kroją Polskę jak tort".


Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 13:52
To apart sluzacy do podzialu spoleczenstwa ktory jest uzywany przez elity do utrzymania wladzy. Tz "Fake News" to metoda cenzury medialnej i prania 🧠 oraz robienia kasy na naiwnych.

Autor: WIARUS  godzina: 14:37
Kot nie wytrzymał! Załamał się pod ciężarem Napoleona ;-)
Czas zastanowić się nad pomnikiem dla kota spod Napoleona! (dziennik.lowiecki.plhttps://www.bankier.pl/wiadomosc/Jaroslaw-Kaczynski-zapowiedzial-rezygnacje-ze-stanowiska-w-rzadzie-8204802.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=Wiadomosci)