Środa
13.10.2021
nr 286 (5918 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: No co jest panowie

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 00:14
A w co gracie? Coś uszło mej uwagi?

Autor: I G O R  godzina: 00:55
Zygmunt Brawa dla Naszych !! Wiem , że to nie pomyśli kudłatego , głupsona i innych wirusów. Antypolacy życzyli Naszym źle. Oni czekają na kadrę Unii Europejskiej w tęczowych koszulkach :) :)

Autor: Ziggy  godzina: 01:10
I G O R Mieszkam w Kanadzie dłużej niż w Polsce i gdy by Polska grała z Kanadą to ja i moich trzech synów ubieramy koszulki z orłem i numerem 9 i idziemy do baru by kibicować za Polską. ( w barze jest inaczej, ludzie, piwo smakuje inaczej, atmosfera którą lubimy), robimy tak zawsze kiedy gra Polska drużyna, no i bierzemy wolne z pracy tak jak dziś. Na ten mecz do Albanii nigdy bym nie pojechał, ich zachowanie było do przewidzenia..

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 01:16
Nawet nie wiedziałem, że Polska grała i wygrała. Gratuluję. Mnie jakiś piłka nie ekscytuje, boks lubię, ale amatorski, pokazy lotnicze, wyścigi konne, ligę kobieca w futbolu amerykańskim ...ale mężczyzn ganiających za piłką przez 45 x2 to bym nie wysiedział.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 01:16
Przepraszam poszło za dużo już zgłaszam do skasowania nadmiar.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 01:28
No ta atmosfera na konikach, kapelusz słomkowy, cieplutko pogoda, robisz zakłady, zimne piwko, wszędzie ekrany, wychodzisz na zewnątrz, ludzie toczą gatki o koniach, goście z Texasu, Kentucky, w kowbojkach i drogich garniturach za $10k, same buty gdzies za $2k , siedzą w lożach, idziesz pod tor widzisz koniki rozgrzewane, zapach koni, policja na końach, na trybunach ludzie a ty bierzesz kufelek i siadasz na trawce pod drzewkiem, i obserwujesz ten ruch, gwar, albo siadasz przy kasach w sali przy stoliku z piwkiem I obserwujesz ekrany, aż w końcu koniki poszły, widzisz walkę, technikę dżokejow, a później te emocje jak dobrze obstawiles, czasami wypłata a czasami strata, ale atmosfera przednia, idziesz pod namioty oglądać koniki, coś pięknego. Można też zobaczyć muzeum torów wyścigowych jest co zwiedzać, poczytać, nawet zjeść dobrze można. No ale gatki tych hodowców to coś pięknego, czuć i widać ogromne pieniądze i hobby. To jest sport.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 01:54
https://youtu.be/oNNlSdkjuqA Polecam kanał: https://youtu.be/bPZ7OOZtXes

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 02:27
Do niedawna w okolicach Chicago można było na koniki chodzić tutaj: https://youtu.be/YpMuOin53Y4 Sa tymczasowo zamknięci nie znam kuluarów tej historii, dobrze by wróciło wszystko do normalności. Na tym torze pierwszy raz zobaczyłem wyścigi konne i je pokochałem, mam sentyment do tego miejsca. A później byłem fanem tego miejsca: https://youtu.be/_KkpylsdhvU. To na południe od Harpers Ferry WV, w tym.miasteczku co są wyścigi ,mieszka Dyrektor Archiwum Sądu Najwyższego w USA, która znam, jej rodzice byli Polakami, mieszkali w Massachusetts ( nie mówi po polsku, no może kilka słów, ma duży dom koty i żyje samotnie). Samochodem dojeżdża do Frederick MD na pociąg do DC. Fajna kobieta, żyje praca. Jeździłem też do Kentucky na koniki. W NC nie ma torów, ale zakłady są legalne.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 02:47
Nie Frederick MD tylko Brunswick MD, Myślałem o Brunswick w MD a napisałem Frederick, pewnie dlatego bo ostatnio w musisz to wiedzieć gość mówił klamstwa , że wokół Fort Detrick jest skażenie, a to bzdura. 😁☝️ Tym bardziej, że to dobre i drogie coraz bardziej tereny budowlane a na północ jest ważne miejsce, Camp David i piękne tereny. W Brunswick w MD jest najlepsze piwo, no może jedno z najlepszych. Polecam.

Autor: Alej.....  godzina: 07:40
Cały wczorajszy dzień na wodzie. Sportowo jak cholera. Wiatr jeszcze mam we... w brodzie...

Autor: 28rafal  godzina: 08:03
Ziggy,,,,,to niesamowita wiadomość!! Nie myślałem, że doczekam tej chwili....Teraz spokojnie mogę odejść z tego świata! Graaaamyyyy Daaalej!

Autor: pięta  godzina: 09:16
Witaj sam widzisz kolego Ziggy jaki jest poziom wpisów szczególnie tych z ...diaspory. pisać ,żeby pisać to też jest metoda i niekoniecznie na temat lub o tym o czym się nie ma zielonego pojęcia tj.np. o ...PZŁ!

Autor: 28rafal  godzina: 09:23
pięta ,,,,zapętliłeś się z diasporą jak narzynacz z bunkrem Hitlera :-) :-)

Autor: pięta  godzina: 10:05
Kolego 28rafale choć cię lubię i szanuję to muszę stwierdzić ,że niekiedy piszesz bez sensu. Diaspora dotyczy jednego póki co ulubieńca na tymże portalu ..no chyba ,że kogoś pominąłem przez roztargnienie to bądź uprzejmy zapodać tu jego dźwięczny nick by był komplet pozdrawiam.

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 10:24
Ziggy Ja wczoraj byłem niestety nie w barze - ale też na posterunku, tj na kanapie przed tv - a nie było łatwo bo musiałem synalków odgonić od pilota :)) Mówiąc szczerze - dopiero pod koniec 1 połowy przestałem się intesywnie pocić bo naprawdę miałem złe przeczucia, niestety nie zabłysną Moder - ilość niecelnych podań masakra, chyba najsłabsze ogniowo w pierwszej połowie, Krychowiak też jakby przymęczony , a Albania nas przyciskała, w sumie chłopaki nie mieli gdzie i jak pograć nie mówiąc już o nieodgwizdanym karnym na początku spotkania :/ Ale co to za mecz bez emocji ? :))) Grunt że jest szansa :))

Autor: Ziggy  godzina: 12:34
Strażniku Napisałeś dokładnie jak było. Myślę że mecz wyglądał by inaczej gdyby sędzia podyktował rzut karny. Łatwo nie było, emocji nie brakowało do samego końca

Autor: 28rafal  godzina: 12:46
pięta ,,,, wybacz! Zapędziłem się z diasporą Australijską:-).

Autor: Ziggy  godzina: 12:55
pięta Miły kolego, jeśli tym razem powiesz mi że nie oglądałeś meczu, to po prostu nie uwierzę.

Autor: 28rafal  godzina: 17:49
pięta,,,mam nadzieję, że się nie pogniewałeś? ;-)

Autor: pięta  godzina: 20:23
Kolego Ziggy patrzyłem a jakże by inaczej ale za to chamstwo kibiców ich narodowy związek powinien być ukarany i to przykładnie . No ale czego można się po takim kraju spodziewać ? Kolego 28rafale mnie trudno by;le czym obrazić ale wiesz co do tej diaspory chyba czujesz do kogo ...piłem.

Autor: 28rafal  godzina: 20:26
pięta ,,,,nie, nie--->błagam! koniec z diasporą! :-) ko--niec!

Autor: Marek Biały  godzina: 22:40
Trener Kazimierz Górski mawiał (z właściwym sobie tonem i akcentem) ... mecz jaki był, taki był... wynik mówi sam za siebie!