Piątek
15.10.2021
nr 288 (5920 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park

Autor: J.Chudy  godzina: 07:51
Nie zrobisz z sępa orła. Odpuść go sobie.

Autor: kudłatyx  godzina: 08:20
J G O Rze, właśnie mierzę innych swoją miarą.... i moja miara ni .wuja, nie pozwala na kapowanie. Może dlatego, że odkąd pamiętam, to ORMO nie było. Wiem, że wam tęskno i chcecie powrotu do służby ,,,,,to może pojedźcie do swoich,,,, w Moskwie.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 09:33
No panowie ....Coragyps atratus , zwany sępem, to lepiej niż orzeł ...to rodzina Kondorów!

Autor: Piotr Gawlicki  godzina: 13:57
Jeżeli kasowany ma być "Post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park", to logika podpowiadać, że jeżeli post jest w dziale Hyde Park, to brak możliwości przeniesienia go do Hyde Park nie istnieje. Mam nadzieję, że osobom, które tego nie rozumiały wcześniej, niniejszy post wyjaśnia sprawę.

Autor: Hans von Bergmann  godzina: 22:25
Logika źle podpowiadać! Skoro post jest w HP to jego związek z jakimkolwiek tematem nie musi istnieć lub nie istnieje z definicji istnienia HP (można pisać o wszystkim). Trzeba rozumieć zasady, nawet jak samemu się je tworzyło, a nie tworzyć na potrzeby chwili nowe

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 22:50
Na HP temat nie musi byc o lowiectwie Np porada o kupieniu auta, dzwi, zegarka, .... Trzeba sobie pomagac. Jednak trzeba trzymac wypowiedzi w danym temacie np nie trzeba pisac o chlebie w temacie o ASF.🤯".... Joe Biden"

Autor: Hans von Bergmann  godzina: 23:33
Samuel !!! No co ty?