Sobota
16.10.2021
nr 289 (5921 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: tymczasem inflacja już 5,9% - zaiste słuszną linię ma partia i "wuc"...

Autor: kudłatyx  godzina: 07:26
Jasne naganiacz, a opłatę paliwową to 2 lata temu Tusk wprowadził, a nie Kaczesyny.😂 Gdzie kaczorek z kanisterkim i słowami ,,,,, trzeba mieć odwagę, by akcyzę obniżyć a benzynka wtedy była po 5.40 ,,, i w ramach tego obniżania podatki podniósł. Ponoć oprócz innych ma też od nowego roku "obniżyć" podatki na gorzałę i fajki i to tylko o 10%,,,, wiadomo Unia mu kazała i to wina Tuska,,,, a nie tej złodziejskiej mafii.

Autor: Golson  godzina: 12:10


Autor: WIARUS  godzina: 15:37
Prezes wszystkich prezesów się wypowiedział w sprawie cen paliw:
Nie obniżałbym obecnie akcyzy, aby zmniejszyć ceny paliw, bo nie powinno się ograniczać dochodów państwa (dziennik.lowiecki.plhttps://www.bankier.pl/wiadomosc/Kaczynski-Nie-obnizalbym-obecnie-akcyzy-aby-zmniejszyc-ceny-paliw-8206904.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=Wiadomosci)


Autor: baca1051  godzina: 15:50
Odejdą nieudaczniki z PiSu przyjdą złodzieje z PO...i tak w kółko. Jak nie mały satrapa to rudy złodziej.

Autor: kudłatyx  godzina: 18:35
Baca, a czego Ty się czepiasz rudego Szumowskiego? Przecież to kryształ,,, jak i te poprzednie. Poza tym masz trochę racji ,,,odeszli złodzieje z PO,,, a przyszli złodzieje i nieudacznicy PiSuaru Różnica jest tylko jedna: PO kradło, a udawało uczciwego PiS kradnie i nawet nie udaje uczciwego.

Autor: baca1051  godzina: 19:03
Szumowski to jest dopiero gigant. Widzisz więc wspólny mianownik...wszyscy kradli, kradna i Ci co po nich przyjdą też będą kraść. Dla mnie symbol dyktatu to mały Jarek, symbol złodzieja donek.

Autor: WIARUS  godzina: 20:07
Jak wiadomo, złodziejem jest ta osoba, która kradnie cudzą rzecz. W staropolszczyźnie złodziej to był ten, który robi zło. Dzisiaj to słowo oczywiście kojarzy się bardzo negatywnie, pejoratywnie i bez wątpienia użyte wobec osoby bądź podmiotu, narusza czyjeś dobra osobiste, może stanowić element zniewagi czy też zniesławienia. Jednakże w każdej sprawie o charakterze karnym dotyczącym zniesławienia czy zniewag bądź cywilnej dotyczących dóbr osobistych, można bronić się przed zarzutem złamania prawa, jeżeli się udowodni, że twierdzenie, które się głosi, jest prawdziwe. Potrafisz to udowodnić w sposób nie budzący wątpliwości gdy zajdzie taka potrzeba?

Autor: baca1051  godzina: 21:55
Znam rys historyczny słowa złodziej. Twój wywód jest zbędny i trochę pozbawiony sensu. Najpierw musiałby pomówić, zniesławiać konkretną osobę....

Autor: fiorek  godzina: 22:42
O tym ,czy ktoś jest złodziejem decyduje sąd. do którego skarży prokurator. Macie od 2015 roku w swoich łapach i prokuraturę i sądy i jak dotąd nikogo z Peło nie skazaliście. I w ogóle żeby coś, kogoś oceniać to przydałaby się jakś podstawowa wiedza. Baca, co Tobie ukradł donek?

Autor: baca1051  godzina: 23:08
I on i jego serdeczny przyjaciel mały jaro od trzydziestu lat niszczą mój kraj. Są cały czas przy korycie, ciemna masa lyka ich śmieszne spory a oni wieczorami chlaja i klepią się po plecach. Rudy teraz udaje demokratę a zapomniał jak liczył głosy w nocy żeby przewalić Olszewskiego.

Autor: narzynacz  godzina: 23:22
Pyr pyr pyr Trzeba kopać na Kaszubach może ropa tryśnie i Obajtek zrobi na Orenie 3.99 za litr A gdzie ropa tam i gaz . Trzeba kopać .