Środa
20.10.2021
nr 293 (5925 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: tłumacz

Autor: August  godzina: 08:20
Wojna sprowadza się do starożytnej sentencji ‘’oko za oko, ząb za ząb’’. Gdzie tu jest miejsce na ołtarze. Na wojnie obowiązuje kodeks Hammurabiego. Każdy kto powąchał prochu bitewnego doskonale wie, że Bóg pojawia się tam wówczas ‘’ Gdy Trwoga To Do Pana Boga’’. Niezależnie czy ewangelizowany był w Moskwie czy w Krakowskiej Bazylice. Czy Błaszczakowi marzy się państwo wyznaniowe a Żołnierz Polski niosąc słowa Jezusa przywdzieje białe płaszcze z czarnym krzyżem.

Autor: narzynacz  godzina: 08:24
Kółko teologiczne rośnie w siłę . .....

Autor: August  godzina: 08:38
Narzynacz – naprawdę wierzysz w to że jesteś też kastetem Kaczyńskiego.

Autor: narzynacz  godzina: 08:50
August . Ja wiem na pewno że jestescie sfrustrowani . Sfrustrowani tak bardzo że za ochłapy paciorki błyskotki ten kraj byście utopili byle było na wasze Jesteście jak murzyni sprzedający swoich braci za paciorki

Autor: 28rafal  godzina: 08:58
narzynacz ,,,,jeśli nam się nie uda sprzedać wszystkiego, jak będzie wyglądał ten kraj pod panowaniem sklerykalizowanych mafijnych faszystów?

Autor: narzynacz  godzina: 09:17
Myślę że za dużo Urbana czytasz

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 09:22
Jak przychodziło chamstwo i wyło na imprezach PiS i Prezydenta Dudy to słuszne media wyły z zachwytu - głos ludu, głos obywateli ! Jak w ten sam sposób zepsuto show Tuskowi, to od razu skowyt - kastety itd. Mi tam nie podoba się takie działanie. Akcją Bąkiewicza nie byłem zachwycony. Każda akcja wywołuje reakcję !

Autor: narzynacz  godzina: 09:35
A wasza POlska Demokratyczny rząd ma wykonywać polecenia niedemokratyczne wybranej struktury typu Komisja Europejska . Gdzie była komunistyczna bibliotekarka z prowincjonalnego miasteczka w Czechach pani jurowa jednym poleceniem ustawia sądownictwo a " sędzia" TSU wyłącza 10% energii elektrycznej jednym wyrokiem ...ot tak sobie Wy chcecie rządzić .....czym jak to będzie prowincja Tusk walczy o to by zostać naczelnym popychadłem Żenada .

Autor: August  godzina: 09:44
Pomorski co to za porównania. Tak to prawda, ale na tych Kaczych spędach wyło coś co wypełzło z nory w poczucia zawłaszczania sobie państwa za przysłowiową miskę ryżu. U Rudego wyła opłacana przez państwo faszystowska bojówka. Nie dostrzegasz różnic by zimnym okiem dokonywać oceny .

Autor: narzynacz  godzina: 11:07
Ta .. Faszystowska... Taka pałka do bicia . Kto nie z nami ten faszysta albo kułak Ewetualnie homofob . Zaraz do obelg dojdzie wędkarz myśliwy i rolnik bo też krowy gwałci .

Autor: 28rafal  godzina: 11:15
narzynacz ,,,,,tłumacz, ale się nie jąkaj. Kto i na czyje polecenie sfałszował wynik oceny na wniosku bąkiewicza(dopisał 20pkt.) bez tego fałszerstwa faszyści pieniędzy by nie dostali.. Masz jakiegoś kandydata?

Autor: August  godzina: 11:43
Narzynacz ile skapnęło na Twoje konto? (dziennik.lowiecki.plhttps://oko.press/narodowcy-od-bakiewicza-z-3-milionami-dotacji-od-rzadowego-funduszu/)

Autor: August  godzina: 12:02
''Zaraz do obelg dojdzie wędkarz myśliwy i rolnik bo też krowy gwałci . Co ty wiesz o gwałcie ? jeszcze nie dotarło na mejla jak masz chronić swoje córeczki . ====? (dziennik.lowiecki.plhttps://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/edukacja-szkoly-wprowadzaja-restrykcje-dla-dziewczynek-nie-zachecac-chlopakow/8px2lwl,2b83378a)

Autor: Mark - 2  godzina: 12:25
No proszę, pewnie już niedługo dziewczynki będą mogły wybierać do woli, byle z "linią programową" pana czarnka. :)) (dziennik.lowiecki.plhttps://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Ubi%C3%B3r_muzu%C5%82ma%C5%84ski)

Autor: WIARUS  godzina: 12:32


Autor: narzynacz  godzina: 12:40
He he he tłumaczyć (dziennik.lowiecki.plhttps://nczas.com/2021/10/20/eurodeputowana-spurek-wieszczy-armageddon-dla-zjadaczy-miesa/) Podobnie jak z tanią energią i paliwem UE chce walczyć z jedzeniem . Wszystko od zwierzęce łącznie z mlekiem ma być obłożone opłatami emisyjnymi na ratowanie lodu na biegunach oraz pingwinów Myśleć to nie boli . Może być nawet przyjemne ...

Autor: narzynacz  godzina: 12:47
W pełni zgoda August . Brawo Czarnek minister ulubiony . Fartuszki do szkoły a nie cipka na wierzchu W wojsku było takie powiedzenie Ujowo ale jednakowo . W szkole rywalizacja powinna przebiegać w kierunku nauki a nie kto ma lepszy telefon i ciuchy Fartuszki zakaz telefonów jednakowe trampki do kopania piłki

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 12:58
Zaraz, zaraz, kto wprowadził w pewnym momencie mundurki w szkołach ? Czy nie Giertych ? Ale słusznie uczynił ! Koledzy myśliwi rozkochani w Unii a nienawidzący rządu polskiego - UE najwyraźniej obecnie skręca ostro w lewo. Jeżeli wprowadzone będzie Fit for 55 i zmiany będą kontynuowane to łowiectwo też znajdzie się na celowniku neomarksistów ! Jesteście jak te karpie wnioskujące o przyspieszenie Świąt.

Autor: narzynacz  godzina: 13:03
Zastanawiam się nad karaluchami bo pszczelarstwo też już czuby piętnują .... Za to mączki z robactwa wpisali na listę żywności Ciekawe jak będą wyglądać plony bez azotu w oborniku od zwierząt gosodarczych. . Ale to głąby ....kto z nami ten faszysta

Autor: 28rafal  godzina: 13:06
narzynacz,,,,pytam ponownie zanim opadniesz na dno i muł Cię przykryje na "ament"..Kto i dlaczego dopisał punkty faszystom?

Autor: narzynacz  godzina: 13:12
Ne wiem Rafcio . Ale to dobrze . Czosnowski wydaje na hostele dla AGD czy umieszczenie 30 kóz na wyspie po środku Wisły z których większość zdechła to czemu nie płacić faszystą W przyrodzie musi być równowaga a nie tylko sałata w jedną stronę

Autor: 28rafal  godzina: 13:29
Tu się zgadzam...Kozy i faszyści,,,mózgowa równowaga...Po której stronie Ty przebierasz łapkami?

Autor: WIARUS  godzina: 18:04
To jest zapewne grubsza i trudniejsz sprawa do wytłumaczenia (dziennik.lowiecki.plhttps://www.rp.pl/sady-i-trybunaly/art19029331-setki-sedziow-zapowiadaja-ze-zignoruja-wyrok-tk) i wyjaśniania aż do zrozumienia przez wyznawców opcji pisowskiego wymiaru sprawiedliwości! Zwłaszcza w kontekście załączonego dokumentu opublikowanego na stronie Komitetu Nauk Prawnych (dziennik.lowiecki.plhttps://knp.pan.pl/index.php?option=com_content&view=featured&Itemid=52) Polskiej Akademii Nauk.

Autor: Golson  godzina: 18:50
Idol naginacza gorszy nie jest i też swoje kozy ma...

Autor: narzynacz  godzina: 21:19
Ale te nie zdechły .....

Autor: narzynacz  godzina: 21:20
Rafcio .Nie łapkami a cepem

Autor: 28rafal  godzina: 22:01
Jak wpadniesz w amok, kobiety i dzieci też tłuczesz pałą? Kiedy dostaniecie prawdziwe 'spluwy'? Tylu lewaków, gejów i niewiernych chodzi po ulicach..Kobiety z odkrytymi ramionami, rozpuszczonymi włosami,,kaleki na wózkach, chorzy psychicznie w Narodowych panoszą się szpitalach.."Cwaniacy"pieniądze dla siebie zarabiający. Zdrajcy pismaki zadają pytania,, a sznura najmniej warci..Medycy, sędziowie, nauczyciele,,te szuje do łagrów zapędzić musicie...Sprężaj się druhu,,Norymberga czeka..

Autor: narzynacz  godzina: 22:56
Chyba cię poniosło ..... Masz tendencję do nadinterpretacj . Naginasz fakty pod siebie aby pasował do przyjętej wizji świata . Tak cię wytresowali . Zbyt stary i za bardzo się nosisz aby zrobić trzy kroki w tył i samokrytycznym okiem popatrzyć co piszesz .. Na czynniki pierwsze Napisałem o fartuszkach w szkole - ty wyskakujesz z gołymi ramionami rozpuzczonymi włosami Zapomniałeś o pasie cnoty i paleniu czarownic ....

Autor: 28rafal  godzina: 23:36
-mnie nie ponosi, za ciężki jestem do takich zabaw. Napisałeś o szkolnych mundurkach w kontekście :"W Szkole Podstawowej im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej w Pszczółkach dziewczynki mają "nie kusić chłopców" ubiorem - mają mieć zakryte ręce i nogi",,,,brawo minister,,,brawo mundurki...Problem w tym, że ja nie jestem pis-dzielczym idiotą i na mundurek i mundurkowe intencje nigdy się nie nabiorę..Kiedy Twój minister ogłosi nowy projekt pod nazwą Lebensborn nie wątpię,że będziesz wył z zachwytu..