Czwartek
21.10.2021
nr 294 (5926 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: tłumacz

Autor: 28rafal  godzina: 08:09
narzynacz,,,,,tłumacz te słowa..Wypowiedział je starszy Irakijczyk wywożony w nieznanym kierunku z terenu Torturlandii... "Chcę żyć.Bez religii, bez żadnej religii. Jestem człowiekiem."

Autor: narzynacz  godzina: 08:16
Irak to duży kraj Mógł wybrać górny lub dolny bieg Eufratu Góry Kurdystanu .Piaski pustyni . Nawet bagna mają . Po co mu się pchać w bagno Podlaskie .

Autor: Alej.....  godzina: 08:40
A propos kóz. Naganiacz, ile już pogrzebałeś swoich psów? Ilu lat dożywały, ile razy były ranne czy okaleczone, ile razy szyte? Przypomnij sobie, na tej swojej wyspie mentalnej...

Autor: narzynacz  godzina: 09:10
Alej .. . Powiem ci tak . Żeby koza z głodu zdechła to to tylko platforma obywatelska potrafi .

Autor: narzynacz  godzina: 09:14
W tym roku zdechły mi dwa. Miały 13 lat. Nie z głodu tyko starości .

Autor: Alej.....  godzina: 09:28
Kłamiesz jak zwykle. Jak tylko Ty potrafisz, naganiacz. Za kozy odpowiada ich właściciel, wykonawca zlecenia - a nie PO. Zgodnie zresztą z umową. Czytałem też, że te kozy wcale nie były zagłodzone.

Autor: narzynacz  godzina: 10:55
Znaczy PO wybrało swojego prezia Prezio kupił kozy i wyznaczył człowieka do opieki . . .......odpowiadał .uchodźca he he he System naczyń połączonych .. . Robili im sekcje ? Część się w błocie potopiła ale już nie chciałem was dobijać szukając analogi błoto _kozy _ uchodzca_PO Pamiętasz jak Błaszczaka chcieli odwołać za jakieś ekscesy policjantów z powiatowego komisariatu . Tu jest to samo . Po nitce do kłębka. Ps Tuska nie winie bo siedział w Brukseli

Autor: Alej.....  godzina: 11:05
Tu (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/609015,warszawa-kozy-wisla-oczyszczanie-ekologia.html)
To już będziesz miał 120% normy. Cepem. Trzeba było jednak obwinić Tuska, byłoby 130...

Autor: narzynacz  godzina: 11:28
Alej ....a teraz zrobię 200 % ... Znasz ten kawał ? Wychodzi Czosnkowski na mównicę i mówi " Jam jest psterz dobry " Palikot z Urbanem Niesiołowskim Sikorskim i Michnikiem byliy że mnie dumni ? Hmmm? Lepsze to niż krzyczeć do Jarka nad grobem brata " jeszcze jeden " albo "zimny Lech" Musiałem się adoptować do waszeo nowego europjskiego środowiska pełnego empati i tolerancji ..

Autor: Alej.....  godzina: 11:54
No, przecież. Wzoru Ci brakowało. Taki... zaadoptowany teraz jesteś...

Autor: WIARUS  godzina: 14:30
Tu zapewne wypowiada się kolejna grupa niedouków ;-))))

Autor: 28rafal  godzina: 17:19
Ja bez pradu. Chyba do jutra nie bedzie. Lampa naftowa jest gaz jest woda jest radyjko gra w kominku ogieniek...Bajka!!@

Autor: WIARUS  godzina: 17:27
    Parlament Europejski wzywa Komisję Europejską o podjęcie natychmiastowych działań w obronie praworządności w Polsce po ostatnim wyroku TK poprzez uruchomienie mechanizmu warunkowości. „W rezolucji o praworządności europosłowie wzywają KE do uruchomienia przeciwko Polsce procedury naruszeniowej, poszerzonej procedury art. 7, mechanizmu budżetowego »pieniądze za praworządność« i wstrzymania zatwierdzenia polskiego KPO do momentu wypełnienia wyroków TSUE w Polsce”. Głosowanie w sprawie omawianego dokumentu odbyło się w czwartek 21 października. Wzięło w nim udział 671 eurodeputowanych. Za przyjęciem rezolucji opowiedziało się 502 członków Parlamentu Europejskiego a 153 było przeciw.