Poniedziałek
29.11.2021
nr 333 (5965 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Tym czasem idol

Autor: kudłatyx  godzina: 07:27
1. Nie widzę żadnej skruchy "Ryżego" Szumowskiego. 2. Nie widzę żadnej skruchy Pana Donalda Tuska. 3. Za to widzę analfabetę z PiSu, który nawet prostego zdania nie zdołał pojąć,,, . Pewno zamiast uczyć się rozumieć prosty tekst, uczył się cnót niewieścich. Decyzja o budowie Nord Stream 2 była największym błędem kanclerz Angeli Merkel - powiedział lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.,,, gdzie tu skrucha? 4. Łatwo można by zapytać - a co zrobiła dojna złodziejska zmiana w sprawie NS2??? Przecież to dojna zmiana rządzi od 6 lat i "prowadzi" politykę zagraniczną, hehehe, tj. powinna prowadzić, ale kto by chciał z głupimi gadać? Co zrobił w tej sprawie kaczor i Vateusz? Co zrobił Adrian, poza jazdą na nartach?? NIC, dosłownie NIC, bo byli zajęci obsadzeniem wszystkich możliwych stołków przy korycie dla swoich pociotków i pilnowaniem kolejki na wyciągu,,, a nie sprawami Polski! A teraz czekam na odpowiedź na pkt 4, I G O R ku. Ps. No co tak długo myślą IGORy, naganiacze czy inne Strażniki,,, ? Do dzieła !! Bronić wodza dojnej zmiany :) Tylko jak tu bronić czegoś, czego nie da się obronić?

Autor: 28rafal  godzina: 08:06
Ja bym chciał mieć koniec tego "błędu" w Polsce...Tak dla przypomnienia. 60% gazu kupujemy w Rosji..Jeśli nawet staniemy na głowie i statkami dowieziemy gaz z San Escobar,,RPA,,Wysp Wielkanocnych to i tak zabraknie 40%. Gaz się kończy. Niedługo będzie w cenie złota..

Autor: narzynacz  godzina: 10:15
Kiedy przeprosi za to że był premierem hmmmm?

Autor: kudłatyx  godzina: 10:22
naganiacz, tyś się musiał zaszczepić, bo niemożliwe żeby bez czipa takie bzdury wypisywać? To kiedy Becia przeprosi, że udawała premiera hmmm? Co tam naganiacz słychać u najuczciwszego z uczciwych, czyli Mejzy, dalej dba o zdrowie nieuleczalnie chorych dzieci? Pewno tak,,,, to nadaje się na ministra w rządzie PiS jak nikt inny. Tam sami tacy kryształowi. Bucku kochany, skąd my tyle cel weźmiemy?

Autor: narzynacz  godzina: 10:38
Wali mnie to . To Tusk gryzie sumienie i musi przepraszać . My idziemy do przodu i mamy wszystko w D .... To jest sposób , ucieczka do przodu Co było a nie jest nie pisze się w rejestr No chyba że sumienie gryzie .

Autor: kudłatyx  godzina: 11:46
naganiacz, wcale się nie dziwię, że Ci to wali,,, już tak kradną, żeś zdążył przywyknąć. Zdziwienie to może wywołać choć jeden uczciwy, w tej bandzie złodziei. Skończy się COVID, skończy się PiS, to się oddziały Covidowe na więzienia przerobi. Łóżka są, majątki się odbierze, to się złodziejom z dojnej zmiany kupi trochę ryżu do żarcia!

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 14:37
Polacy byli za slabi zeby zatrzymac Nordstream 2. Za tym staly kraje zachodnie z wielkimi korporacjami. Dopoki w rzadzie siedza obecne elity nikt nie zostanie pociagniety do odpowiedzialnisci. Obecna wladza przejmuje media, buduje wielka armie i rozdaje "+" wiekszej czesci elektoratu. Nie wiem czy da sie ich wyborami odciac od wladzy? Z tego co widze sa gotowi na wszystko nawet na eskalacje na wschodniej granicy zeby sie przy wladzy utrzymac. Slyszalem mowili ze Bialorusini chca dawac bron emigrantom ktora pochodzi gdzies z wschodniej Ukrainy. To sie piknie uklada z tym co mowia Amerykanie o wojskach Rosyjskich na granicy z Ukraina. Amerykanie i Brytijczycy dawali gwerancje Ukraincom jak oddali bron nuklearna. Teraz chetnie beda jej bronic do ostatniego Slowianina. Brytijczycy nawet przypomnieli sobie o Polskich Lotnikach w Drugiej Wojnie Swiatowej. Te klepanie czlonkow rzadu Polskiego po plecach dziwnie mi jackies wydarzenia historyczne przypomina.😱