Poniedziałek
29.11.2021
nr 333 (5965 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Gravitas: Boris Johnson goes 'vroom vroom brah brah'  (NOWY TEMAT)

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 17:01
https://youtu.be/flXjmEET8PU 😁

Autor: sowland1  godzina: 17:16
Samuel . Zamieszczasz już takie gów no że juz się zaglądać tu nie chce . Człowieku ty nie masz o niczym pojecia a jeszcze robisz jakieś gowniane wklejanki . Dawaj swoją fotę. Pośmiejemy się z twojej nadwagi .

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 17:18
Sowland1 a co ty z tego linku zrozumiałeś? A co do mojej kondycji i zdrowego posobu życia, nie jeden by chciał tak żyć, ale golasy☝️😀.

Autor: sowland1  godzina: 17:28
Powagi to potrzeba temu portalowi a nie robię śmietnika na wszystkie możliwe tematy. Od kulinari po psy aż po sprzęt ale tak naprawde to zero totalne zero ważnych informacji. Samuel . Błagam nie pisz o bóg wie jakiej twojej dobrej kondycji i zdrowego stylu życia To nie realne jeżeli ktoś musi się odchudzać na raz po dwadzieścia parę kilo. Chyba że to jedna z twoich bajek z runa leśnego.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 17:47
Ja mam dobrą kondycję, a ty tworzysz jakieś swoje wizje, co z tobą jest nie tak, zakochałes się i potrzebujesz dobrze zbudowanego mężczyzny?

Autor: sowland1  godzina: 17:51
Widzę masz ciągoty ale co mnie to obchodzi . To twoja sprawa ale jak lubisz się oferować jako dawca to są odpowiednie portale randkowe dla ludzi twojego pokroju he he.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 17:58
Człowieku jest Hanukkah! Wiesz co się jada w tym okresie, pewnie nie😁, .... potrawy na oliwie z oliwek ... zjadłem teraz grzybki na oleju w panierce oraz placki ziemniaczane z marchewki, selera i ziemniaków ...palce lizac.😋, a za godzinę do lasu na hiking jak zwykle, po drodze Red Bull, I jest taka siła, że podkowy mogę łamać. Ty się chcesz ze mną równać ...zabawny jesteś😁 A co formy, to polecam mój przepis, kiedyś podawałem na forum.

Autor: sowland1  godzina: 18:07
A co mnie obchodzi żydowskie żarcie na forum łowieckim he he . Ja moczę w maślance wątrobę jednego z jeleni którego strzeliłem przed chwilą będąc na spacerze z moim uniwersalnym psem myśliwskim w puszczy którą mam a płotem. I ty chcesz Samuel się ze mną równać? 🤣🤣🤣 Czego ja mam Ci człowieku zazdrościć? Braku napletka ? 🤣🤣🤣

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 18:10
Sowland1 a jak naprawdę chcesz dbać o kondycję jak ja to sięgnij do archiwum, być może źle ciebie oceniam ( tam opisałem dobra metodę), ja też biorę przed poranna siłownia te środki, później śniadanie I hiking lub basen, pływanie, to fajna rzecz z rana tak się poruszać. Robię dobra rzeźbę i spalają jak coś jeszcze zostało. Trzeba dbać o zdrowie to przejaw cywilizacji, w PZŁ z moich obserwacji dużo ludzi nie dba.

Autor: sowland1  godzina: 18:12
Wczoraj Samuel była pyszna kaczuszka pieczona z jabłkami i żurawiną z lasu za płotem a ty mi red bullem wyjeżdżasz. I to jest ten twój zdrowy styl życia ? Śmiech na sali 🤣🤣🤣

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 18:14
A rób co chcesz, tylko dlaczego mnie 4 litery zawracasz w temacie o brytyjskim premierze, masz jakiś problem, nie dowartościowany jesteś, czy chcesz się pochwalic. Ok, wkleiłes a teraz o brytyjskim premierze, bo o tem jest temat. Rozumiem, że to objaw pewnego wieku, umiesz jak broni, dodawać cech ludzkich i wklejać chmurki, że zwierzątka coś mówią? Wiesz jak to określa psychiatra?

Autor: sowland1  godzina: 18:15
Samuel odpuść . Nie wciskaj mi jakiegoś ścierwa w butelkach z plastiku jak ja mam przetwory prosto z lasu mrożone beż konserwantów barwników i całego tego syfu co promujesz . Może to jarzabka jara ale nie mnie . 🤣

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 18:18
No jak jara ...nie poradzę.😁

Autor: sowland1  godzina: 18:22
Dobra . Ja tu marnuje swój czas a tu trzeba nabić we flaka dziczki na swojską pyszną kiełbaskę. Dobrze że ten bierutowski mafilny system umożliwia szarym polaczkom polować praktycznie za darmo w zamian za zdrowe mięso. 🤣

Autor: sowland1  godzina: 18:29
Samuel . Tak wygląda zdrowe jedzenie . Stek z jelenia który jeszcze dwie godziny temu biegał po lesie nucąc sobie " me me me kopytka niosą mnie " Red bull 🤣🤣🤣 Cały jesteś jak ten bull

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 18:34
Dziecino, w grudniu podjadę do sklepu, wezmę świeże mieso bizona, elka, antylopy, jelenie itp. może coś z aligatora, a ty mnie jakaś swinina wyjeżdżasz, zabawny jesteś😁, a na yelenie choć sezon zaczął się 28 listopada nie chce jsie mnie jechac, choć może pojadę, zobaczę 😁 ...mam czas do 12 grudnia. Tyle, że mam jeszcze mięso w zamrażarce. Teraz świeże powietrze w lesie.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 18:39
Spacerek, to daje zdrowie, a nie siedzenie na ambonie, gdzie rosną 4 litery. 😉

Autor: sowland1  godzina: 19:00
Samuel Nigdy nie siedziałem na ambonie. Mimo pięćdziesięciu lat jestem wysportowany i nie muszę się odchudzać po dwadzieścia kilo naraz he he . Ps. Urzekła mnie twoja historia o tym polowaniu co mógłbyś jechać . Normalnie ci zazdroszczę tego wyboru 🤣🤣🤣 Ale ty twardy jesteś. Mówisz że nie jedziesz to nie jedziesz 🤣🤣🤣

Autor: sowland1  godzina: 19:02
.

Autor: sowland1  godzina: 19:15
I ten wybór mięsa w sklepie. Normalnie klękajcie narody bo samuel ma świeże mięso w SKLEPIE . Czuję normalnie smak tego aligatora który jadł padlinę przez ostatnie dwa miesiące przed zejściem z tego świata . Kurde samuel ja myślałem ze twoja Ameryka jest aj waj najlepsza a tu się okazuje że po mięso gada trzeba po pier dalać do sklepu. To ja już wolę ten bierutowski mafijny system gdzie dzik jest po 1.50 zł a jeleń po 5.50 zl . He he

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 19:25
Swininy nie jadam, to brudne zwierze. A co do innych, to i owszem, wiele dziczyzny jadamy, a wybór w sklepie jest dobry codziennie świeże mięso i dostawy, w USA są takie małe lotniska co robią przewóz owoców morza, świeżego mięsa itd. , wiem, że tego w Polsce nie ma, bo to mały kraj, ale tutaj to normalność. Owoce morza wyłowione rano mam już na obiad bez problemu. Sowland1 wiem, że nie rozumiesz tych rzeczy, ale tak jest. A tak śmiechem żartem, to masz spust, tyle zwierzyny zjeść, no chyba , że oddajesz na skup i z ciebie bardziej strzelacz- egzekutor, niż myśliwy. No, ale to twój wybór nie wnikam.

Autor: sowland1  godzina: 19:33
To ty raczej nie rozumiesz. Rozpisujesz się żeby Ci wszyscy zazdrościli bo to coTwoje jest aj najlepsze a co polskie to chłam. To my tu mamy swoją Amerykę wśród rodzin przyjaciół znajomych. Ty tam zawsze będziesz obcy . To my jesteśmy Polakami a ty jesteś polaczkiem he he Tak polaczkiem tylko twoja głowa tego nie ogarnia ale ważne że my ty obym wiemy . Dobra . Pisz sobie dalej te kocopoly bo mnie potrzeba nabić we flak mięso z dziczka . Mnie obojętne czy świnia czy dzik czy koszer czy nie. Ja Polok nie żyd. Mnie ojciec zegarka się sprzedał przed śmiercią. Mnie ojciec dal . 😷

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 19:46
A co ty się mojego ojca czepiasz, czlowieku, z tobą wszystko dobrze? Wypraszamy sobie jakieś personalne ataki na rodzinę, ja twojego ojca nie ruszam, a ty ciagle to do mojej żony, teraz do ojca jakieś ataki czynisz, czy tylko ty masz zrypany dekiel w PZŁ, czy to standard takie zachowanie? Temat był o brytyjskim premierze wpadł oszołom z PZŁ, opluł moją rodzinę, ot bohater z PZŁ Co za biedny człowiek. Widzisz sowland1, ja nigdy nie obrażam osób trzecich czy rodzin moich rozmówców, choć często mam o nich zle zdanie ( o dyskutantach), ale to kwestia kultury, dobrego wychowania którego ty&co nie masz.

Autor: sowland1  godzina: 20:05
Gdzie napisałem że ja się twojego ojca czepiam ? Ty masz zwidy ? Ja ci już karty kredytowe kradłem he he . Aluzji do nacji nie wyłapałeś . Ty masz za to wychowanie wprost sanacyjne .

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 20:09
Adaś ty jesteś taki otwarty, nie lubisz anonimów, podaj chociaż nazwę koła, bym mógł zapytać KWP w Bydgoszczy czy takie twoje aluzje nie są przejawem jakiś niezdrowych zachowań, albo pisz z szacunkiem do innych. To jakieś aluzje i ataki wobec mojej żony, to do mnie, to do mojego ojca, to do Żydów. I inne jakieś wymysły. Czas z tym może skończyć.

Autor: sowland1  godzina: 20:16
Dwa zdania i już wiadomo na sto procent że ty żaden Amerykanin he he . Koło łowieckie fala przy polskim radio i telewizji. Koło łowieckie Miś z bydgoszczy . Chcesz zapytać o ten zegarek ? Dobra idę się pakować tylko miej jaja I podpisz się pod donosem he he

Autor: sowland1  godzina: 20:18
Tylko nie zapomnij napiać ze ten je ba ny polaczek się ciebie uczepił .

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 20:22
Masz syna i córkę nie czepiam się ich, nie obrażam twojej zony, a ty ciągle masz problem z praca mojej zony. Piszesz o Pentagonie, a to tylko jeden z wielu budynow administracyjnych, praca obywatela USA dla Departamentu Obrony to nie wstyd, a ponadto większe osiągnięcia miała moja żona w innych Departmentach, a teraz chociażby dla Airbus, czy innych strategicznych podmiotów. Później sugerujesz jakieś swoje chore wizję względem mojego ojca, następnie czepiasz się Żydów, wywolujesz konflikt w temacie, którego treścią było premier brytyjski, wklejasz padlinę i się podniecasz. Wystopuj człowieku. Jesteś pełen złych emocji, dobrze, że w Polsce są jednak badania okresowe dla myśliwych. Być może sam profilaktycznie wcześniej powinieneś skorzystać z takich konsultacji, bo o zdrowie trzeba dbać.

Autor: sowland1  godzina: 20:27
Weź raz uderz się w pierś i przeproś nas tu za tych je ba ny ch polaczków . Przeproś mnie ze mnie oskarżyłeś o kradzież kart kredytowych. Bądź mężczyzną raz w życiu i przeproś.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 20:29
Nic takiego nie miało miejsca, a ty z kolegą robicie propagandę, a kłamstwo powtórzone kilkakrotnie jest modne w PZŁ. Gdzie nick Miłośnik PZŁ napisał te słowa? Inna rzecz, że zauważyłem też celowe postępowanie u ciebie i kolegi, przekręcanie znaczenia czy wyrywanie zdań z kontekstu. A co do bycia mężczyzna, myślę , że wy obaj, face to face ze mną porty mielibyście pełne. Natomiast tu idzie o kulturę wypowiedzi, grzeczność w dyskusji, a nie obrażanie rodziny czy wycieczki personalne, które ty z kolegą często czynisz. Jest temat, pisz na temat. Tylko tyle, nie mieszaj dzieci, rodzin, żon, ojców czy matek.

Autor: sowland1  godzina: 20:34
Dobra . Skończ to pie r dolenie bo mnie się niedobrze robi . Dorosły facet . Zero honoru. Te straszenie donosami dyskwalifikuje ciebie do dalszej rozmowy . Pa pa

Autor: sowland1  godzina: 20:35
Jedno jest pewne. Jutro będzie na czerwono he he. Skąd ja to znam 🤣🤣🤣

Autor: Marek Biały  godzina: 20:37
Pod tyloma nickami pisałeś, że tylko na tej podstawie można strzelić doktorat. Wyzywałeś nas od je ba nych polaczków i nie zmieni tego żaden pingwini taniec i tuszowanie.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 20:39
A co ty wiesz sowland1 o honorze, czy wiesz, że porządny człowiek z PZŁ, honorowy, zachowuje się inaczej niż ty. Mimo wszystko większość ludzi w PZŁ nie jest przeciwnikami Żydów, nie obraża rodzin swoich rozmówców, trzyma się tematu dyskusji na forum. Wstyd przynosisz PZŁ. Popraw się. O i kolega się pojawił, też wzór cnot wszelakich.

Autor: Marek Biały  godzina: 20:44
Żydów nie mieszaj w swoje niecne występki i nie wypowiadaj się w tematach, o których nie masz pojęcia.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 20:45
Oczywiście ty masz pojęcie o wszystkim. A co i ile było tu wypisywane przez niektórych z wrogością do Żydów w archiwum znalesc można przykłady.

Autor: Marek Biały  godzina: 20:47
Nie mieszaj Żydów w twoje obrażanie nas. Swoją drogą nie myślałem, że można posunąć się aż do takiej zasłony uciekając od prawdy !

Autor: sowland1  godzina: 20:48
Ja nie mam nic do Żydów. Ale za to ty masz do Polaków. Czy żyd ma napletk ? Nie to w czym kłamstwo? Gdzie i kiedy obraziłem twoją rodzinę? Czy ja ciebie oskarżyłem kiedykolwiek o kradzież kart kredytowych ? A o zegarkach i Żydach jest pełno. Nie spinaj się

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 20:51
Przykład manipulacji nicka Marek Bialy, cytat:" Nie mieszaj Żydów w twoje obrażanie nas. " A to ja coś napisałem przeciwko Żydom? Czy może mam wskazać nicki członków PZŁ? Ja im kazałem z wrogością pisać o Żydach. Racja, cyt: " Swoją drogą nie myślałem, że można posunąć się aż do takiej zasłony uciekając od prawdy !" tyle , że dotycząca się nicka Marka Biały

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 20:54
Sowland1, sa Żydzi co mają napletek, są konwersje bez tradycyji obrzezania, także wynikające z przeciwwskazań medycznych. Poczytaj trochę, a nie tkwij w stereotypach.

Autor: Marek Biały  godzina: 20:55
Czytać trzeba umieć, rozumieć co się czyta też. Ty nie pisałeś przeciwko Żydom, ty ich używasz jako zasłony, a tego nie nazwałbym nigdy kłamstwem. To się nazywa podłość.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 20:56
Ja do niczego Żydów nie używam, a pisałem o Hanukkah.

Autor: Marek Biały  godzina: 20:57
Kłamiesz i wyżej są na to dowody. Miksowanie PZŁ i Żydów nie wyszło.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 20:59
Znowu masz jakieś błędne projekcie, znowu wyciągasz jakieś swoje wnioski, które są błędne, a imputujesz je mnie.

Autor: Marek Biały  godzina: 21:01
Tak, tak ... Kopernik była kobietą, a kot biegnąc po klawiaturze wystukał "je ba ne polaczki"...