Czwartek
02.12.2021
nr 336 (5968 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Zostałem płaskoziemcą

Autor: Cyzio  godzina: 10:13
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.A na ,,biesy,, na wiosnę przyjdzie czas.

Autor: WIARUS  godzina: 11:09
Jeden już a może dopiero zmądrzał (dziennik.lowiecki.plhttps://natemat.pl/386645,posel-pis-ktory-stracil-zone-z-powodu-covid-19-bylem-glupi)


Autor: Pomorski Łowca  godzina: 12:27
Niestety dane statystyczne nie są oczywiste. Jeżeli popatrzymy na dane które zaprezentował Kolega Jaszczur to wynika z nich, że: - Albania i Kosowo mają bardzo mało zaszczepionych osób a o wiele mniej zgonów niż w Polsce - Litwa i Łotwa są lepiej wyszczepione a zgonów dużo więcej; - Gracja ma więcej szczepionek a zgonów ma tyle co Polska. Owszem statystycznie wygląda na to, że jest korelacja między liczbą szczepionek i zgonów. Ale może wynika ona z faktu, że opieka zdrowotna w niektórych krajach jest lepsza ? Niemcy, Portugalia, Belgia ? Poza tym - na ile statystyki śmiertelności są poprawne ? Jak śmiertelność wygląda w poszczególnych grupach wiekowych ? A z czego wynikają tzw. nadmiarowe w ostatnich dwóch latach ? Efekt utrudnionej dostępności do służby zdrowia czy może niezdiagnozowany covid ? Albo powikłania po covidzie ? A pamiętacie tego piłkarza, chyba z Danii, który padł na serce na meczu inauguracyjnym ME ? Czy wyjaśniono co mu się stało ? Czy był zaszczepiony ?

Autor: narzynacz  godzina: 12:50
Pomorski Podaj definicję zgonu covidowego . -czy jest to osoba u której wymaz wykrył covid a zmarła na np wylew zawał albo z starości - czy jest to osoba która miała tylko covida a zmarła - czy jest to osoba która powinna żyć , a którą pozbawiono pieki lekarskiej zamykając w domu w kwarantannie

Autor: 28rafal  godzina: 13:19
narzynacz ,,,,po "wuj" ciągle się miotacie? Wasze wyliczanki służą wyłącznie do przekonania samych siebie...Nie szczep się i daj żyć innym..

Autor: jaszczur  godzina: 16:26
Pomorski, liczba zaszczepionych to tylko jeden czynnik wpływający na liczbę zgonów. Drugim, niemniej ważnym, jest podejście rządów do walki z pandemią. Można pozamykać wszystko i nie pozwolić na kontakty rozprzestrzeniające chorobę, a można nic nie robić i czekać, aż samo minie. Co robi, a raczej czego nie robi nasz rząd wszyscy widzą, dlatego niezależnie od procentu wyszczepienia jesteśmy w czołówce krajów Europy z największą liczbą zgonów na milion mieszkańców.

Autor: narzynacz  godzina: 16:32
Ja się miotam ? Ja mam to wszystko w D... Ciągle tylko słyszę wycie że wirus atakuje i wyginiemy jak nie wyślemy miliardów $ firmą z patentem na szprycę

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 16:38
Ja widzę jedno - na całym świecie władza reaguje tak samo, czeka na falę, krzyczy o szczepieniach, a potem przychodzi sezon letni i wszyscy jadą na wakacje......po wakacjach szykujemy się na nową falę.... w sumie to prosta robota a przy okazji ile praw i przywilejów zabiera się społeczeństwu....sam model (coraz bardziej popularny) tłamszenia antyszczepionkowców w imie dobra ogółu chyba najdobitniej wskazuje kierunek w jakim zmierza ten grajdół zwany ludzkością. Niebawem będziemy prosić o pozwolenie na wyjście z domu.

Autor: 28rafal  godzina: 16:44
narzynacz ,,,miej to w d=pie.

Autor: narzynacz  godzina: 16:45
Mojej "babie " jak choroba przeszła to wysyłają ją na prześwietlenie płuc . Choć jak siedziała chora pies z kulawą nogą nie spytał się jak się czuje nie wspominając o leczeniu czy ma co jeść . O mnie , zamkniętym z nosicielem śmiertelnego wirusa nikt nawet nie spyta czy mam maseczkę :) jestem wystawiony na ekspozycję wirusa w powietrzu i płynach ustrojowych Jedyna obrona to kiszona kapusta , choć czerwona z jabłuszkiem i miodem w wersji slodko- kwaśnej też niczego sobie i dzisiaj taki bukiecik pozarłem do ziemniaczków i mięsiwa Epidemia glupoty Najmądrzejszą nacją świata są murzyni . Europa jest stracona Kontynent owiec , ameb i człekokształtnych

Autor: WIARUS  godzina: 18:18
spróbuj i wykorzystaj (dziennik.lowiecki.plhttps://5mindlazdrowia.pl/lecznicze-wlasciwosci-cebuli/)

Autor: ULMUS  godzina: 19:31
Dziwi mnie że ten głup@k na górze nie przecina sznurka. To samo jest ze szczepionkami. Dziwi mnie że zaszczepieni nie potrafią pozwolić spokojnie umrzeć niezaszczepionym tylko na siłę ich „ciągną”. Wydaje się że wszyscy niezaszczepieni umrą w przeciągu najbliższych kilku lat i system opieki zdrowotnej odzyska wydolność. W czym problem ? Poza tym nie ma czegoś takiego jak teorie spiskowe. Są tylko długofalowe biznesplany, ludzie którzy je realizują i zarabiają i plebs który kłębi się na dole jak robactwo i płaci.:) Tak było, jest i będzie.

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 21:51
Amen

Autor: Alej.....  godzina: 22:26
Aż się prosiło o zaklęcie.

Autor: narzynacz  godzina: 22:35
Abra kadabra dwa kije kto się nie zaszprycuje ten kamień i do wora a wór do jeziora . Wirus szaleje . Obozy z drutem kolczastym w demokratycznej Australi stawiają

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 22:48
Ta pandemia przypomina nieco taki serial - "Izaura". Tytułowa bohaterka już, już miała być wolna. Już za chwilę, już w następnym odcinku! A tu ciągle ten Leonsio ! I tak w kółko !

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 23:02
Fajniejszy jest "Aż poleje się krew" - bardzo aktualny