Czwartek
02.12.2021
nr 336 (5968 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Szczepienie III

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 03:50
Doktor Fauci powiedzial ,ze szczepieni też umierają, a także roznoszą covid-19, mimo szczepienia. Super, że w końcu to przyznał. O tym mówiłem rok temu na forum. Dziś ten nowy wariant covid-19 już w USA, na razie zdychają na łóżku ci, co byli szczepieni w pełni, i go przywieźli. Żaden nie szczepiony oficjalnie nie ma Omicron, jest jednak szansa, że w pełni szczepieni i z paszportem na covid-19, szybko stworzą zagrożenie dla nieszczepionych☝️🙂

Autor: Marek Biały  godzina: 06:49
" zdychają na łóżku ci " To jest ta klasa wypowiedzi, brak chamstwa i agresji? Nawet do własnych jankesów szacunku brak, jak i do Polaków.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 07:42
Trzeba w końcu skończyć z mitem paszportów covidowych. Jedyna rzecz, co działa to kwarantanna. Gdyby nie te paszporty covidowe i szfendajacy się ludzie bez masek, nie zachowujący dystansu, higieny i rozumu to by covid-19 skończył się w jeden rok! Chcesz podróżować to powinna być obligatoryjna kwarantanna i test po niej! Dużo ludzi co się nie szczepi wierzy w covid-19, ale zachowuje środki ostrożności i rozum. Problem jest z tymi szczepionymi co myślą, że już są bezpieczni a reszta ( wymieniona wyżej) to już ich nie dotyczy! A paszporty covidowe otwierają im drogę do podróży. Teraz w USA w Boże Narodzenie i Nowy Rok będzie wariactwo!

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 07:51
Nie szczepieni, a znam wielu, uważają, zachowują ostrożność, nie szfendaja się, jeżdżą swoimi samochodami, gdy dużo ludzi nie wchodzą w tłum. Zakupy robią wtedy, gdy najmniejszy ruch w sklepach.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 08:02
I jeszcze jedno, wszystkie zarażenia w moim otoczeniu były od zaszczepionych. Tu po wykryciu covid-19 jest wywiad lekarski i później jest prośba o test, stąd wiadomo. Ostatnio mój kolega z FL, byl w kilku stanach, a jak wrocil do domu, to wścibska sąsiadka przyszła na ploty do jego żony, i prawie go zabiła ta wizyta! Nikt tej baby nie zapraszał! Tym szczepionym powinni dawać jeszcze jedna szczepionkę tj. na nie szfendanie się i myślenie ( rozum), bo szczepionka myślenia nie zastąpi.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 08:15
Co zmieni zaszczepienie całego zakładu pracy, biura, fabryki, jak ci ludzie są blisko siebie, wentylacja, klimatyzacja miesza te powietrze w budynku, nie noszą masek i nie zachowują dystansu? Nic! Bo w końcu wszyscy się zaraża covid-19 i rozniosą go na innych, zagrażając życiu tych, co się nie chcą szczepić. A oczywiście jakiś ich procent to ciężko przejdzie lub umrze. Jaki sens jest zamykać loty do Afryki, gdy jednocześnie były otwarte do UE? Bo kilka firm lotniczych i biznesów zarobiło? Teraz koszty/ straty będą w skali całych USA, ot biznesy. Chiny nikogo nie wpuszczają, a tylko są od tego wyjątki od początku pandemii. Wiedza, że tak jak w USA covid-19 rozszedł się od lotnisk międzynarodowych ( pierwszy zarażony lot z Chin okolice Bożego Narodzenia) na cały kraj. To teraz ten scenariusz się powtórzy. No i się powtórzył. Był spokój teraz będzie wariactwo. Powinni zrobić lockdown na miesiąc, zamknąć granice i byłoby ok. No ale nie, będą wariować z testami i szczepionkami, aż covid-19 znowu sam z siebie wygaśnie, gdy wybije słabsze organizmy gdzieś pod koniec stycznia. Następnie będzie 3 miesiące spokoju i później jakas kolejna odmiana. Swoją drogą jakoś szybko się tworzą nowe odmiany. To ciekawe.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 08:25
Ile np. w Polsce system ubezpieczeń społecznych czy służba medyczna zaoszczędzi, gdy się zredukuje samoistnie przez pandemie populację o tych chorowitych i wymagających świadczeń, tak np. z 1 mln osob? To nie chodzi tylko o covid-19, ale inne choroby, których się nie leczy. Bo do skutków covid-19 należy dodać i ich śmiertelność. Ilu po serii szczepień , kilka dawek rocznie, polepszy sobie tak zdrowie, że kolejnego szczepienia już nie doczekają. Ile zmarło w Polsce na covid-19? Jest już 100 tys.? A ile zmarło z innych przyczyn?

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 08:34
A co czipów, w USA już wiele fabryk je dla " ułatwienia" pracy pracownikom oferuje, są też tacy, co sami się na to godzą, by mieć w czipie swoje badania zdrowia, kartę medyczna itd. na wszelki wypadek.

Autor: ULMUS  godzina: 19:36
Czekamy na fotorelację ze „szczepienia IV”. Naprawdę pasjonujące :)

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 22:19
Normalnie "kino akcji" na miarę polskiej kroniki filmowej :)