Środa
08.12.2021
nr 342 (5974 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Lewicowy dziennik i znany dziennikarz śledczy na tropie.....

Autor: kudłatyx  godzina: 09:22
28rafał, przepraszam, że się wcześniej nie odniosłem, ale byłem bardzo zajęty kopaniem oczka wodnego plus na balkonie.,,,,,, niech choć jedna rzecz, którą PiS obiecał, zostanie zrealizowana. Trochę mi głupio, że tak późno, bo wy już pewno wszyscy od dawna oczka wodne plus w każdym ogrodzie macie i przytuliliście za to kasę. Jak PiS obiecał, to jak w Ruskim banku,,, było i ni ma! Teraz idę po dotacje pińć tysiaków plus. Jedyne co im się udało, to: - przyczynić się poprzez zaniechanie do ukatrupienia 100 000 polaków,,,,, - stracić 700 miliardów z UE, - rosnący dług za Nową KRS - to już 3 sasiny,,, i stale rośnie, - pilnowanie krowiego placka na łące w Baranowie za ,,,, ile sasinów już poszło? - utrzymanie sprawnie działającej komisji Smoleńskiej, która w składzie wybitnych autorytetów naukowych z całego świata, przeprowadziła eksperyment na puszcze po piwie i parówkach,,,,,, 6 lat i raportu ze zmarnowania parówek nie ma i nie będzie,,,,,, ale koryto jest ,,,,, ile to już sasinów poszło na marne? - dziesiątki nowych podatk,, nie przepraszam, nowych opłat, za które musimy płacić,,, a benzynka po 6,20, - a wungiel po 1500 zł. A to dopiero początek, - Inflacja dojdzie do 10 %, a to czyste okradanie Polaków z ich pieniędzy, - skłócić Polskę ze wszystkimi, w tym nawet z dorszami w Bałtyku, (choć trzeba przyznać, że z meduzami żyją w pełnej symbiozie, to pewno z racji jednakowych mózgów) - zrealizować u kudłategox oczko wodne plus na balkonie, (z tym, że to kudłatyx zrobił, a nie ci nieudacznicy) Poza drukowaniem pustych pieniędzy przez Glapcia - osiągnięć ZERO. (oczywiście jeżeli pominąć działania związane ze ścisłą współpracą z agenturą opłacaną przez Nowy CCCP, bo na tym polu, mają wybitne osiągnięcia) Może zapomniałem o jakichś wiekopomnych i zrealizowanych czynach dojnej zmiany?

Autor: Mark - 2  godzina: 09:40
Niestety zapomniałeś, ale ci - przypomnę. :)) (dziennik.lowiecki.plhttps://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/e-toll-na-autostradach-po-tygodniu-mialo-byc-wygodnie-ale-absurd-goni-absurd/9tb0kdn)

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 09:47
28rafal Antonii to taki sam wybór jak konwencja Chicagowska ;/ co do 500 tys euro dziennie to tuuutaj masz racje - sprawa wygląda ch...wo, ale z pepikami tak już jest że lubią grać w "pomidora" - mówił o tym kiedyś chyba Pawlak, co nie zmienia faktu że dali się zagonić pepikom w kozi róg zamiast uderzyć wyprzedzająco.

Autor: 28rafal  godzina: 10:05
Straznik lodowki na wygnaniu ,,,,,antoni to wyjątkowa kupa tego co na pole. Słucham właśnie, że amunicję dla wojska kupował 3x drożej niż w detalu..(nie słyszałem całości mogę się mylić} Prawda jest obowiązkowa...Nie ma przymusu prawdy...:-) :-)

Autor: WIARUS  godzina: 10:15
Z lewicowego tygodnika: - to jeszcze do tego wykazu i tą cenę trzeba dopisać! (dziennik.lowiecki.plhttps://www.tygodnikprzeglad.pl/cena-bledow-cwierc-miliona-trupow/)

Autor: narzynacz  godzina: 10:58
Wiarus Nie bój się . Kaczyński Jarosław planuje złapać za ryj w przyszłym tygodniu . Dokładnie 13 grudnia . Będą armatki wodne i faszyści z WOT z ostrą amunicją pilnie ściągnięci z granicy wschodniej . Będą strzelać do niezaszczepionych jak ten w Wałbrzychu do dzików To pewne . Mam już przekaz dnia na skrzynce @

Autor: Mark - 2  godzina: 11:09
Do "kompletu" jeszcze to, a zima dopiero się zaczyna. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.money.pl/gospodarka/polska-musi-prosic-inne-kraje-o-prad-system-jest-na-wyczerpaniu-6712844099046080a.html)

Autor: 28rafal  godzina: 11:34
narzynacz ,,,,:-( :-(,,,rzeczywistość Cię przerosła...Z tego gu=a kabaretu nie ukręcisz. Śmiesznie już było.....

Autor: WIARUS  godzina: 11:46
@narzynacz - ja do strachliwych nie należę ale mam dla Ciebie na zachętę (dziennik.lowiecki.plhttps://www.odkrywamyzakryte.com/austriacki-burdel-szczepienia-covid/) do skorzystania. Argumentacja jednej z kobiet jest zachęcająca! No i masz stosunkowo blisko ;-)))

Autor: kedaT  godzina: 12:08
" Do "kompletu" jeszcze to,...." Czy czasem nie za szybko zrezygnowaliśmy z czystego spalania węgla ? A już błędem nie do wybaczenia była rezygnacja z rozbudowy Ostrołęki. Od przemian w 1989 roku ani jedna ekipa rządząca Polską nie rozpoczęła budowy elektrowni atomowej dającej zapas energii. Rozwijanie OZE bez budowy magazynów energii jest budową zamków na piasku .Tym bardziej , że ilość urządzeń elektrycznych wzrasta bardzo szybko. Pozdrawiam z pięknego Podkarpacia

Autor: narzynacz  godzina: 12:16
Wiarus broń Boże . O brak odwagi cię nie posądzam ale uważaj na serducho jak koksowniki na przystankach zobaczysz . Łza w oku może się zakręcić . Młodość najlepsze lata to wszystko wróci . Wzruszysz się to pewne . ..

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 13:08
Wigilia i rozważanie o je....u. Kultura, inteligencja, wiedza, szacunek, tolerancja.

Autor: nacomito  godzina: 16:44
Pomorski Łowca To na ile dni przed wigilią nie można o "tym" mówić, albo, o zgrozo "to" robić?!

Autor: narzynacz  godzina: 17:25
Jaka Wigilia ? Wy nie obchodzicie Czy nie możecie sami sobie czegoś wymyślić i nazwać . To jest " małpowanie " jak widać bliskie waszemu sercu

Autor: WIARUS  godzina: 17:51
Tyle warte są poglądy pisowskich samorządów (dziennik.lowiecki.plhttps://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-regiony-wycofaly-sie-z-uchwal-anty-lgbt-ke-gotowa-wyplacic-m,nId,5694921) na widok możliwości utraty kasy! Chorągwie bogoojczyźniane poszły do pokrowców hipokrytów i noszących baldachimy a łapki zostały wyciągnięte do Brukseli ;-))) Godnie i Honorowo ;-))) I teraz - po co to i komu to wszystko było potrzebne w tych pięciu regionach?

Autor: Alej.....  godzina: 18:00
O! Pardon. Ja obchodzę... Coraz zresztą bardziej.

Autor: nacomito  godzina: 18:41
narzynacz. Nie napisałem "Wigilia" tylko - wigilia. Co oznacza to słowo,pytaj Wujka.