Piątek
14.01.2022
nr 014 (6011 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Do boju gotowi !

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 06:09
Trzeba bylo uzywac fundusze z UE na to co byly przeznaczine a nie na bezsesowne rozdawnictwo dla pozyskania glosow. Wiekszosc obecnych dzialan to "gaszenie pozaru uzywajac cysterny z bezyna". Doprowadza kraj do bankructwa. Chyba jednak trzeba sie spakowac🤷......🛫

Autor: 28rafal  godzina: 10:19
Do boju gotowi! Wywaleni najlepsi dowódcy,,torpedowane zakupy dronów, śmigłowców. Sprawne czołgi 20% i bez amunicji..Zakupy amunicji drożej niż w sklepie,,zakup wadliwych karabinów, radiostacje po 13tyś. kupowane za 80tyś. teraz na deser wrzucenie całych wojskowych zapasów do internetu, od śrubki,,do czołgów i samolotów..Wszystko poszło w świat. Zapasy amunicji, kamizelek, broni...To nie jest przypadek..To się nawet nazywa...

Autor: August  godzina: 10:57
Tak wedle Antosia było - a teraz wedle kogo? - mamy to co mamy . (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=KdGIKs4Hsec)

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 11:59
Pewnie jeszcze kupia jakies fregaty od Amerykanow. 🤦 Niemcy zatopili ORP Witcher i ORP Gryf juz chyba drugiego lub trzeciego dna wojny. Rosjanom z dronami i rakietami z Kaliningradu nawet mniej zajmnie czasu.

Autor: WIARUS  godzina: 12:22
W praworządnym kraju, gdzie ludzie mają honor i godność osobistą: - MON, Szef Sztabu Generalnego, Szef Inspektoratu Wsparcia i inni powinni już z własnej woli być na zielonej łączce po złożonych dymisjach! W normalnym kraju podkreślam!!!