Piątek
14.01.2022
nr 014 (6011 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: zakładka KSIĘŻYC

Autor: pięta  godzina: 08:17
Panie Arturze123 proszę tego typu pytania zadawać pańskim znajomym ja do nich jednak nie należę by to było jasne na przyszłość. Bez pana "szczerych" uwag i porad i pouczeń żyłem ,żyję i zapewne żyć będę /jak Bóg da / .

Autor: Artur123  godzina: 14:00
„...proszę tego typu pytania zadawać pańskim znajomym ja do nich jednak nie należę by to było jasne na przyszłość”. Pięta, jak mam „tego typu pytania zadawać moim znajomym”, skoro to nie oni, a Ty napisałeś: „...ja mam to zawsze na bieżąco w prenumerowanej Braci Łowieckiej”. To Ty, a nie oni, opisu aktualnej fazy księżyca (a także jego wschodów i zachodów, zapewne też słońca) szukasz w gazecie. Moi znajomi szukają takich informacji w swoich komórkach, gdzie zainstalowane mają odpowiednie aplikacje. Ciebie więc raz jeszcze pytam: Co robisz, gdy po dojeździe do łowiska... zapominasz o wchodzie czy zachodzie księżyca, czy o jednym i drugim? Wracasz do domu po Brać Łowiecką, czy... masz ją z sobą?

Autor: pięta  godzina: 14:31
Proponuję odczepić się od mojej osoby . Czy wyrażam się jasno? Zajmij się pan sobą i wstawianymi przez pana temacikami.

Autor: Artur123  godzina: 15:51
Pięta, skoro już tu pojawiasz się, a nawet włączasz się do dyskusji, to co najwyżej możesz mnie ignorować, jeśli nie potrafisz odpowiadać na pytania. Apele tylko pogarszają Twoją sytuację. A tak już całkiem na poważnie, nie ma co się obrażać, tylko korzystać z dobrych przykładów i tyle. Wyrzuć do kosza swojego leciwego Sagema (dziennik.lowiecki.plhttps://allegrolokalnie.pl/oferta/telefon-sagem-myx1-2004-rok), poproś wnuczkę o kupienie Ci nowoczesnego smartfona i wgranie aplikacji, o których mowa jest wyżej, a życie łowieckie znacznie sobie ułatwisz.