Piątek
14.01.2022
nr 014 (6011 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Kto i dlaczego udostępnił dane?  (NOWY TEMAT)

Autor: pięta  godzina: 10:23
Kolejny temat ,który pojawił się dziś w Internecie : z wojska "wyciekły dane " .No to już jest kryminał i kto za to odpowiada ? Niestety ale to jest POWAŻNA AFERA!!!

Autor: 28rafal  godzina: 10:30
pięta ,,,"No to już jest kryminał i kto za to odpowiada",,,,to taki żarcik,,prawda? Nikt za to nie odpowie,,,,,,możliwe, że tylko Tusk..Powiedzą, że to fikcyjne dane były,,takie dla zmyłki:-) i nikt pyskiem nie kłapnie i nie odpowie na żadne pytanie...Zobaczysz...

Autor: Jan Tukan  godzina: 10:51
Trzeba jeszcze kilka służb powołać i dobrze płatnych etatów za biurkiem, szczególnie kierowniczych. A za wyciek pewnie odpowiadają tzw. zaufani fachowcy. Przykro się to czyta, gdyż nie świadczy to o profesjonalizmie w Polsce. A dane udostępnione zostały w wiadomym celu, by nie tylko pokazać tym co wiedzą, a udają, że nie wiedzą jak jest, ale by ich pewnie ośmieszyć publicznie. I taka armia , w założeniu ujawniających te dane,ma być sojusznikiem, członkiem NATO w ewentualnej wojnie z Rosją, Białorusią&Co. Zrobiono pośmiewisko, przykro czytać.

Autor: pięta  godzina: 11:34
Faktycznie przykro jak takie rzeczy wychodzą na światło dzienne . Pytam gdzie są nasze służby kontrwywiadu wojskowego?

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 11:54
Jak przyjdze konflikt to Amerykanie wyjada noca tak jak z Bagramu. Juz mowilem ze jak Rosjanie beda chcieli to stana na granicy z Niemcami przez tydzien lub mniej czasu. Jedyna armia w poblizu Europy poza Rosyjska jest armia Turecka. Jednego jestem pewny jak wybuchnie konflikt na Ukrainie to Polacy beda w okopach z Ukraincami.

Autor: xatsap  godzina: 12:29
Maciory i płaszczyka zapytaj.

Autor: Jan Tukan  godzina: 23:41
Polacy powinni mocno się trzymać z państwami bałtyckimi, opozycja białoruską i również wspierać Ukrainę. Nie ma innego wyjścia. USA da pomoc, ale Polska nie może tak ciągle mieć jakieś ale do USA, raz ludzie plują i krytykują US Army w Polsce, a innym chcą by Amerykanie ginęli za Polskę, a co w zamian ma USA? W Polsce potrzeba świadomości i przekonania, że tylko zdecydowany sojusz ma sens, a nie jak niezdecydowana dziewczyna, raz chce, a raz nie chce.

Autor: Jan Tukan  godzina: 23:53
Ponadto ilu z tych polityków, służb, administracji i biurokracji państwowej i samorządowej co głoszą hasła patriotyczne, faktycznie ten patriotyzm okaże w realnym konflicke zbrojnym? Patrząc na postawę dla dobra kraju, liczenie się z interesem państwa, to odnoszę wrazenie , pisze to z przykrością, że bardziej widzę w/w prywatę niż działanie pro publico bono. Wystarczy śledzić media, by to stwierdzić. Zginą dzieci, młodzież, ludzie prości, wierzący w ideały, osoby przypadkowe lub bez wyjścia. Często dobrzy i prości ludzie.