Piątek
14.01.2022
nr 014 (6011 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Naganiacz, tłumacz. Wyciekły tajne dane z wojska.  (NOWY TEMAT)

Autor: xatsap  godzina: 11:58
Mają je już Rosjanie i Chińczycy. Kto nawywijał, maciora, czy płaszczak? Jak myślisz, czy NATO pozwoli, by nasi ministrowie obrony czyścili latryny ich szeregowców?

Autor: pięta  godzina: 12:55
Uderzasz za mocno xantapie a przypomnij no sobie jak to szukali szyfranta ,który zbiegł a potem odnaleziono go martwego . Co to było wtedy sabotaż czy załamanie nerwowe gostka ?Stare przyslowie mówi"Umiesz liczyć licz na siebie mierząc siły na zamiary nigdy odwrotnie"

Autor: xatsap  godzina: 13:27
Myślisz pięto, że takie dyletanctwo powinno ubierać się w piękne zwroty? Zbyt wielu wśród nas jest takich, którzy boją się oficjalnie nazywać amatorszczyznę po imieniu.

Autor: kudłatyx  godzina: 13:44
etam bez strachu. I tak wszyscy od dawna wiedzą, że: - żołnierze nie mają co żreć i w czasie służby przy granicy musza chodzić do sklepu GS, by choć bułkę kupić, - żołnierze przy granicy śpią w nieogrzewanych namiotach i na zmianę wchodzą do baraku by się ogrzać, - że mamy 30 letnie czołgi wcześniej zezłomowane u Niemca, w tym 20% jako tako sprawnych, - śmigłowców prawie nie mamy (nie licząc tych kilku 50 letnich ruskich) - F16, sprawne 20% - flota Bałtycka nie istnieje, - na jednego żołnierza przypada po 10 naboi kupionych w cenie 2x wyższej niż w każdym sklepie, - drony nie latają, itd, itd Jesteśmy w stanie zaatakować Bałtyk i to tylko w okolicach Dźwirzyna, licząc na to, że się meduzy same poddadzą. Jesteśmy w stanie bronić się przez jakieś 6 godzin,,,, przed San Marino lub San Eskobar. To gdzie ta tajemnica? Chyba, że najwyższą tajemnicą jest to, że wydajemy przeogromne pieniądze bez przetargów, a jesteśmy kompletnie bezbronni i do tego skłóceni ze wszystkim,,, no, może poza tymi bałtyckimi meduzami! Każdy wie do czego maciora z płaszczakiem doprowadzili,,, wiec gdzie ta tajemnica?

Autor: xatsap  godzina: 14:04
Żaden wywiad nam wrogi nie wierzył, że jest tak źle. Kaczesyny trzymali to w tajemnicy i problemem dla nas stało się to, że wszystko się potwierdziło. Już żaden blef o potędze nie przejdzie. Rosjanie i Chińczycy wiedzą, że mogą załatwić nas swoimi gimnazjalistami po podstawowym przysposobieniu obronnym. Naganiacz, tłumacz, jakim głupcem musiał być dowódca drużyny dezertera, że nie widział problemu? Z drugiej strony po "bohaterskiej" zdradzie Kuklińskiego i wyniesieniu go na ołtarze i czeczko może liczy na szlify generalskie?

Autor: narzynacz  godzina: 14:18
To pewnie ten dezerter co na Białoruś spindolil . To z zemsty . Bo mu Błaszczak za grudzień nie wypłacił ...a były talony pod choinkę . Też bym się wściekł Ale że od razu na chiński tłumaczył ? Poczekajmy na " tłita" Tuska Jakieś nowe światło będzie ..

Autor: narzynacz  godzina: 14:26
Onet . Niemieckie G.. w wentylator w nadziei że coś się przyklei . Afera na miarę tej z karabinem Grot ... Wpisali listę zakupów MON z jawnych przetargów he he no desperacja Pewnie przez tą fuzje Orlenu z Lotosem zwieracze puszczają że takie uwno idzie w świat Władimir musi odpisać -50 % z sprzedaży ropy w tej części świata .. i to jest dobra wiadomość Druga . Rada medycznych naganiaczy przy premierze się rozpadła . Przeniosą się do TVN ...he he

Autor: xatsap  godzina: 16:01
Tak myślałem, że to Tusk zawinił. Naganiacz, nie òwnem, a pisowcami ktoś w wentylator rzuca cyklicznie już siódmy rok. Od ówna byłby smród mniejszy.

Autor: 28rafal  godzina: 16:22
narzynacz ,,,,jesteś zupim mistrzem i będzie dobrze jak zaczniesz kucharzyć na forum. Chętnie będę czytał bo w gotowaniu wiesz co w trawie piszczy. Nie zabieraj głosu jako klakier przygłupów i przestępców,,,miej trochę szacunku dla siebie i dla rodziny której jesteś głową. "Wpisali listę zakupów MON z jawnych przetargów he he no desperacja",,,nawet gdyby? Wpisanie 1miliona 700 tysięcy pozycji jako braków do przetargu świadczy o zdolności obronnej Narodowej Armii. Ty tego nie pojmiesz ale analitycy wywiadów obcych państw już tak.. Wpisanie do przetargu to podanie ilości,,typu,,rodzaju uzbrojenia takiego jakiego brakuje temu kto przetarg ogłasza. W specyfikacji jest wszystko,,nawet rodzaj prochu w nabojach.. Inne mataczenie, że to jakiś ćwiczebny gniot do sprawdzenia systemu. Tylko kucharz taki jak Ty łyknie bajkę, że ktoś wypełnia tabelki 1,7miliona pozycji tylko po to żeby sprawdzić czy system wyśle tabelki z punktu A do punktu B. Ochłoń i zacznij myśleć tak jak przy gotowaniu swojej pysznej zupy.(nie za mocno żeby czosnek nie zrobił się gorzki)..Doświadczenie narzynaczu,,doświadczenie...

Autor: narzynacz  godzina: 16:24
Co z tego wynika ? Tusk wyjdzie po raz 151 i się wypowie że jest zaniepokojony . Mów mi szybko na czym ta zdrada polega ? Kto kadził i co wykadził . Do tej pory ustalono że na chiński już przetłumaczono . Ale co ? Taje plany zakupu srajtaśmy przez naczelne kwatermistrzostwo czy strategiczny plan rozlokowania latryn ?

Autor: narzynacz  godzina: 16:31
Rafcio 1, 7 miliona pozycji to nawet nie ma w Kamasutra To musi być tak 1 .Klamka do Honekera prawa 2.Klamka do Honekera tylna lewa 3 Wkręty stalowe narodowe krzyżakowe szt 2 do prawego bocznego lusterka 4. Kalesonomajtki 345 szt

Autor: 28rafal  godzina: 16:43
Kalesonomajtki 345 szt,,,,bez tych majtek, gołe du=zpy i zdolność obronna dąży ku ds=pie.. Napisz, że brakuje 300tyś sznurówek do butów wojskowych a otrzymasz obraz zdolności obronnych..

Autor: 28rafal  godzina: 16:45
Gotuj,,gotuj ,,w to co napiszesz uwierzę i sam zastosuję(jak schudnę) :-)

Autor: Golson  godzina: 17:14


Autor: narzynacz  godzina: 18:19
Mamy 120 tyś wojska a brakuje 300 tyś sznurówek

Autor: 28rafal  godzina: 18:37
mamy kucharza a nie analityka..Rób ramki, gotuj i żyj szczęśliwie..Ciesz się rzeczami które rozumiesz. Ile lat plułeś na referentkę i odciskałeś swój Nr, na kapslu z plasteliną,,,,,,na szafie z oznaczeniem TAJNE ?

Autor: narzynacz  godzina: 19:36
Fajnie nie tajnie . Co tam może być tajnego na takiej kompani ? To relikt . Gotuj gotuj , właśnie doczłapałem się na górę bo mnie głód wygonił . Nic mi te zrzucanie kg nie idzie . Myślisz że Trzaskowski zna się na omikronie bo robi za eksperta . Słyszę jego głos bo gra telewizor

Autor: 28rafal  godzina: 20:33
narzynacz,,,pomijam bełkot,,z chęcią o gubieniu wagi..Przerabiam to zagadnienie całe swoje marne życie..To jak wyjście z heroinowego nałogu. Nie pij rano kawy bo głód cię pokona. 3 gotowane jajka rano,,szklanka maślanki w południe i pół kostki chudego twarogu wieczorem. Wytrzymaj dwa dni i dasz radę..To jest wojna narzynaczu a przy jedzących normalnie ludziach to prawie niemożliwe.Walcz i nie podjadaj,,pij wodę i na zagrychę kiszoną kapustę.To nie jaja,,to smutna prawda..

Autor: Mark - 2  godzina: 21:11
Po prostu, trzeba codziennie stosować witaminę M Ż i po problemie.

Autor: 28rafal  godzina: 21:16
Mark - 2 ,,,,to nie takie proste..Walczysz nie z głodem ale z głodem psychicznym..To jest przeciwnik nie do pokonania..Nawet musztarda jedzona łyżką będzie pyszna w czasie głodowego napadu..:-)