Piątek
14.01.2022
nr 014 (6011 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Socjaluszki z PiS rąsia w rąsię z socjaluszkami lewackimi pielęgnują socjalizm  (NOWY TEMAT)

Autor: wuj Onufry  godzina: 20:24
Jak już wszyscy wiedzą, Umiłowani Przywódcy Partii i Rządu od stycznia zwiększyli haracz na rzecz socjalistycznego systemu pseudo opieki zdrowotnej, który wykoncypował sowiecki komisarz ludowy Siemaszko jeszcze za rządów Lenina. Towarzysze socjaliści lewaccy jednak uznali, że do tego socjalistycznego dziurawego worka trafi nadal zbyt mało, więc dnia 30 stycznia, w rocznicę objęcia stanowiska kanclerza przez wybitnego socjalistę Adolfa Hitlera, postanowili zrobić jeszcze dodatkową zbiórkę wspierającą finanse towarzyszy PiSiorów, organizowaną przez resortowe już podstarzałe dziecię. Powiedzcie towarzysze lewaccy, przy jakim poziomie opodatkowania ludności przez PiSiorów na rzecz NFZ lewacy zaprzestaną organizowania dodatkowych zbiórek wspierających pisiorski NFZ? 15%? 50%? 75%? 100%? 120%??? Czy może żadnej granicy nie ma i towarzysze lewaccy będą grać do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej w rocznicę objęcia kanclerstwa przez socjalistę Hitlera, by wspierać bratnich towarzyszy PiSiorów w socjalistycznym dziele konserwowania systemu komisarza ludowego Siemaszki???

Autor: jaszczur  godzina: 20:45
Wuju, opodatkowanie ludności składką zdrowotną przez PiSiorów nie jest równoznaczne ze zwiększeniem pieniędzy na rzecz NFZ. Składka zdrowotna wpłynie do budzżtu, ale ile wypłynie na NFZ, to już zupełnie inna historia.

Autor: wuj Onufry  godzina: 21:35
Jaszczur, nic dziwnego że tak łatwo jest i socjaluszkom pisiorskim i socjaluszkom lewackim rżnąć na kasie frajerów, skoro frajerstwo nawet nie wie na co jest mu rabowana coraz większa kasa... Przypominam... Składka zdrowotna którą ściąga ZUS zostaje przekazana do Narodowego Funduszu Zdrowia. A resortowe podstarzałe dziecię wrzeszcząc Siema! nagabuje frajerstwo, by się jeszcze dodatkowo samoopodatkowało na rzecz NFZ 😁

Autor: 28rafal  godzina: 21:46
"A resortowe podstarzałe dziecię wrzeszcząc Siema! nagabuje frajerstwo, by się jeszcze dodatkowo samoopodatkowało na rzecz NFZ " Znowu odpalił drugi biegun? Jak to mówią starzy górale:"Odpi=l się od nieswojego" a będzie Ci lżej,,,oddychać...

Autor: wuj Onufry  godzina: 22:37
No co, nawet zapytać się nie można jaki poziom pisiorskiego przymusowego oharaczowania społeczeństwa na rzecz NFZ resortowe podstarzałe dziecię z milionami jego lewackich klakierów uzna za wystarczający i wreszcie powie: "Siema! Drogie lewusy, w tym roku już Wielka Kapela Pomocy Świąt Styczniowych (w tym roku styczniowe święto jest w rocznicę objęcia urzędu kanclerza przez socjalistę Hitlera) nie zagra, bo nasz umiłowany sowiecki system autorstwa komisarza ludowego Siemaszki ma już dość pieniędzy!" Czy może nigdy tak nie powie, gdyż sowiecki system komisarza ludowego Siemaszki jest workiem tak dziurawym, że nie ma aż tak wysokiej kwoty, by kiedykolwiek stał się wydolny?

Autor: August  godzina: 22:42
Czytałem ten wątek Narzynacza zastanawiając się o czym piszecie pod hasłem ‘’Wuju, ile wyciągasz?’’. Będąc święcie przekonanym, że pytanie brzmi ‘’Wuju, ile wciągasz?’’. Bo pytanie o kreskę uformowaną kartą kredytową jest zasadne, gdyż Onufry rokrocznie jak będący na haju o tej porze roku kastruje Owsiaka.

Autor: wuj Onufry  godzina: 22:47
Auguście drogi, wuj nikogo nie kastruje, nawet lewackich kastratów, tylko się grzecznie pyta, jaka kwota haraczu na rzecz pisiorskiego NFZ dla lewackich owsiakolubów będzie już wystarczająca, by się wreszcie sami dodatkowo nie opodatkowywali?

Autor: August  godzina: 23:11
Onufry ... Proszę Cię ‘’tylko bez jaj ‘’ – przypomnę by tradycji stało się zadość - chociaż wspomnij o resortowej Monice, gdyż taką okazję masz do zaistnienia raz w roku.

Autor: narzynacz  godzina: 23:12
No jak ponad 50 tyś miesięcznie szaman covidowy zarabia to jak nie podnieść składki .. Czcigodny , no jak .