Niedziela
16.01.2022
nr 016 (6013 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: ach Ci PiSowscy "specjaliści"...

Autor: Golson  godzina: 09:37
Problem w tym, że czego się Ci "fachowcy" nie dotkną to spie... Starych baboli nie wyprostują, a dodatkowo każdorazowo dołożą kilka nowych... Zaiste "wybitni fachowcy"

Autor: wuj Onufry  godzina: 16:19
Twoje żałosne psioczenie przypomina opluwanie rekordzisty świata przez patałacha, który doczłapał do mety ostatni jeszcze w ćwierćfinale. Są najlepsi, więc rządzą. Wyścig wygrywa najlepszy, nie patałach. Również wyścig do władzy.

Autor: Golson  godzina: 16:47
Wyścig do władzy wygrali dzięki kłamstwom. Ale są tak głupi, że ciężko nawet stwierdzić czy są tak dobrzy w kłamaniu czy zwyczajnie mają tak głupi elektorat... Ale odkręcaj dalej kota ogonem, naginacz łyknie na pewno

Autor: 28rafal  godzina: 16:52
"Są najlepsi, więc rządzą.",,,,,wuju,,. Miej szacunek do swojego zawodu. Nie szmać się jak sprzedajny za piwo lump...

Autor: 28rafal  godzina: 17:19
"Gazik nie jest z motora",,,,ku=r=a tak "gada" funkcjonariusz pisdzielczej straży granicznej podczas kontroli na granicy..(program w TV) Ludzie gdzie my idziemy? (z bagażu wyjął stary GAŹNIK do motoru)

Autor: wuj Onufry  godzina: 17:21
Stary wykręt nieudaczników w tzw "demokracji" Kłamią, że ich konkurencja dorwała się do władzy kłamstwami. Na pytanie jakimi kłamstwami - rozdziawiają durne gęby. Bo niestety, PiSiorstwo nie kłamało mówiąc że wprowadzi Flaszka+. Wprowadziło. Kłamało lewactwo bezbożne że się nie da - a jednak się dało. PS Rafciu, trzymaj poziom...

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 17:24
🤦🙆🤷🤔💡🧳🛫>>💺>>🛬🌝🌞🤠

Autor: xatsap  godzina: 17:32
Nie było, nie ma i długo kasy nie będzie. Pożyczyli łachu.ry 400 miliardów, wprowadzili 40 nowych podatków i rozdając motłochowi 80 z 400 rządzą siódmy rok ku uciesze żuli i tych, którzy w doopie byli i goowno widzieli.

Autor: 28rafal  godzina: 17:38
Wuju,,,nie zgłaszaj kradzieży bo jesteś głupszy od tego który Cię okradł.. Trzymaj poziom istoty z wyższym,,,medycznym w dodatku, wykształceniem..

Autor: 28rafal  godzina: 18:02
"Tylko kompletni idioci mogą kochać władzę,która wszystkich uważa za idiotów." Wuju,,,znasz tego "gościa"?

Autor: narzynacz  godzina: 18:41
Nie zakładaj z góry ,że ktoś postrzega świat jak ty. Dla mnie cały ten mędrzec to tępy bełkot Władza władza władza ......władza ma to do siebie że musi być . Nawet szympansy w stadzie mają jakąś władzę Anarchia ....tego ci trzeba Władza ma być taka avy w jak największym stopniu realizować szeroko pojęty interes Nikt nigdy nie są będzie do końca zadowolony . Taki jest świat

Autor: 28rafal  godzina: 18:56
narzynacz,,,,ooooo,, byłeś na stoku kibicować naszemu Pierwszemu?

Autor: wuj Onufry  godzina: 23:14
Rafciu, powołujesz się na knedla, który najpierw był anarchistą, potem żołnierzem ochotnikiem który zdezerterował, bigamistą i jeszcze, za wikipedią... "po wybuchu rewolucji październikowej, w 1918 wstąpił do Armii Czerwonej w Moskwie i do czeskiej socjaldemokratycznej partii robotniczej (bolszewików). Był politrukiem". Wiarygodny, hehehe 🤪

Autor: 28rafal  godzina: 23:51
Gdzie tu potrzebna wiarygodność? ""Tylko kompletni idioci mogą kochać władzę,która wszystkich uważa za idiotów." O co Ci chodzi z wiarygodnością? O Szwejka? Znalazłeś tam jakieś historyczne nieprawdy? :-)