Piątek
21.01.2022
nr 021 (6018 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: W jakim kierunku to zmierza

Autor: wuj Onufry  godzina: 03:15
Rząd podpisał umowę na eksperyment medyczny? To chwała mu za dawne trafne prognozy, przygłupy antyszczepionkowe, bo szczepionki już eksperymentem nie są, zostały już dopuszczone do stosowania jako preparaty bezpieczne, przebadane, skuteczne.

Autor: Alej.....  godzina: 07:42
"... dyplomantka wzięła trzecią dawkę szczepionki i wylądowała w szpitalu z ciężkim zapaleniem płuc..." Pomorska inżynieria mądrze gada - to eksperyment. Aplikantka mojej żony, wzięła trzecią dawkę szczepionki i... zaszła w ciążę.

Autor: 28rafal  godzina: 08:14
Ja po trzeciej dawce przestałem jeść tłuste rzeczy... Teraz zagadka... Które to państwo(jak zawsze) umiłowało wolność innego państwa, tak bardzo, że gotowe jest zrujnować w wojennej pożodze swoją "wybrankę", jej sąsiadów i pół Europy? Kiedy dym opadnie, czyje śmigłowce wywiozą obrońców uciśnionego narodu do bezpiecznego, dalekiego domu? Czyje to firmy będą odbudowywały zrujnowaną część Europy,,,? Jakie nacje cieszyły się będą wodą w kranie,,szybą w oknie, parą butów, bochenkiem chleba? Jakimi uchodźcami zapełnią się zadrutowane obozy dla uchodźców w Hiszpanii i Portugalii?

Autor: MAK  godzina: 11:27
A ja się nie obawiam xatsap, a mam nadzieje że eksperty z łowieckiego nie dostaną w łapki nadzoru nad społeczeństwem. Koniec z eksperymentami i brakiem podstawowych zasad higieny (dziennik.lowiecki.plhttps://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-zrabowane-dzieci/artykuly/news-niepotrzebne-dzieci-likwidowano-zastrzykiem-z-fenolu,nId,2437808) Teraz to jest pełna kultura....klasa.... waciki ....plasterki...

Autor: xatsap  godzina: 12:17
MAK, co z Tobą? Skąd te złośliwości? Nie wszyscy muszą wielbić Twoich idololi. Masz problem, pisz na priv. Pomogę.