Sobota
22.01.2022
nr 022 (6019 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Zarząd KŁ w Choszcznie na ławie...

Autor: jaszczur  godzina: 09:27
Jaki Pegasus? Banialuki i bzdety warte śmiechu.

Autor: narzynacz  godzina: 10:28
Jaszczur zięć Tuska dostał 1,5 miliona od Pinokia z tarczy covidowej , a wczoraj jego córka w internecie chwaliła się że dostała od niego torebkę za 30 tys Tymczasem rudy łazi po piekarniach bez maseczki i pyta piekarza co robić. Zwalniać czy chleb w górę . Ja się wcale tym od dzików nie dziwię że kombinują

Autor: pięta  godzina: 11:21
Narzynacz wiesz co trzeba karać w tym konkretnym przypadku? NIEUDOLNOŚĆ tych panów....i pazerność a trzeba było zrobić kilka zdjęć każde z innej strony by nikt nie mógł się połapać a ,że poszli na łatwiznę to muszą dostać po dupci dla przykładu i ku ostrzeżeniu innych na przyszłość! Za głupotę trzeba ponosić konsekwencje. To jest ostrzeżenie dla innych by ...myśleli głową a nie portfelem! Cały czas obstaję przy rozcinaniu ucha każdej sztuce po jej pierwszym oglądzie obojętnie czy będzie ona okazywana w punkcie skupu czy też zabierana na użytek myśliwego.

Autor: kudłatyx  godzina: 11:33
"zięć Tuska dostał 1,5 miliona od Pinokia z tarczy covidowej " a to głupki, mogli pójść do piskupa, wziąć ziemię za 700 tys i sprzedać za 15 milionów. "Tymczasem rudy łazi po piekarniach bez maseczki i pyta piekarza co robić. Zwalniać czy chleb w górę ." naganiacz, gdybyś nie oglądał tylko TV partii Podsłuchy i Szwindle, to byś usłyszał prawdziwą i całą wypowiedź Tuska. Tusk zadał PYTANIE piekarzowi: czy w związku z podwyżką cen gazu i Polskim Wałem będzie zwalniał czy podnosił ceny??? To było pytanie do piekarza naganiacz? Tusk był bez maseczki? naganiacz, przecież to Ty twierdzisz, że COVIDa nie ma,,,,,,, to powinieneś Tuska chwalić, a nie ględzić jak stara baba, która sama nie wie czego chce! Czy Tobie się wydaje, że na forum są tylko półgłówki oglądające TVszczujnie i Ci w cokolwiek uwierzą? Zmień płytę, bo od 7 lat rządzą pisie złodzieje, a nie Tuski.

Autor: narzynacz  godzina: 11:37
Z ta ziemia jesteś już nudny . Mówiłem ci po ile chodziła kiedyś Niejeden zarobił , jeszcze jak przekwalifikował ...

Autor: kudłatyx  godzina: 11:41
wystarczy nie kraść,,, to bym nie nudził. Za to Ty nie jesteś nudny,,,,, bo wyjątkowo zapomniałeś napisać, że tę ziemię to sprzedał mu dziadek Tuska z Berlina.

Autor: xatsap  godzina: 13:57
A nie wydaje Ci się podejrzane, że chorobliwy oszust po historii, wepchany na stołek bankstera przez tatuńcia "opozycjonistę" kształcącego Pinokia za granicą, posiadający kontakty z kk wcale nie musiał nabyć tych gruntów uczciwie? Nie wierzę w uczciwość transakcji, w której bierze udział dwie strony, a każda z nich ma brudne łapska. Daj mi adres równie atrakcyjnych cenowo gruntów, a ja będę wiedział jak je nabyć bez angażowania jednego, własnego grosza. Naganiacz, to śmierdzi wielkim goownem i nikt nie jest w stanie tego wytłumaczyć. Ty już byś siedział i każdy, tylko nie czarni i partyjni przekręty. No ale tłumacz nam dalej.🤪🤪🤪🤪😈😈😈

Autor: narzynacz  godzina: 15:11
Xatasp Znam gościa co za bezcen mógł w latach 90 tych kupić 2 ha terenu . Jego ojciec całe życie od gminy to dzierżawił , trzymał tam kilka owiec . Jak umarł synek mógł wykupić za grosze .i mu szkoda było nawet dzierżawy płacić Dziś to centrum uzdrowiska , ceny działek to kilka baniek ,zresztą stoi tam jakiś hotel . Gościu ma depresje jak o tym myśl .

Autor: xatsap  godzina: 15:18
Widocznie był wierzący, ale mało praktykujący. Jak wuc jeździ na msza po całej Polsce, to i jego pleban 50 tysi przygarnął.

Autor: xatsap  godzina: 15:18
Widocznie był wierzący, ale mało praktykujący. Jak wuc jeździ na msza po całej Polsce, to i jego pleban 50 tysi przygarnął.

Autor: J.Chudy  godzina: 18:46
Nie pisz tu nam o jednym głupcu, a o wielu oszustach i złodziejach.