Środa
26.01.2022
nr 026 (6023 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Aukcja WOŚP

Autor: wuj Onufry  godzina: 02:53
Podsumuję Lewusy wymyślają jakieś ściemy dla propagandy lewackiej, w tym roku ściema to "ratowanie wzroku dzieciątek". Lecz w tej sytuacji zleninsyny pokazali swe prawdziwe oblicze. I tak należy ślepym dzieciom odpowiadać: - Dlaczego jestem ślepy? - Bo zabrakło pieniążków by twe oczka operować, ślepy Jasiu. - Ale podobno dobrzy ludzie zwani myśliwymi dawali pieniążki! - Chcieli dawać, ale złe lewaki chciały byś dalej był Jasiu ślepy i zablokowały przekazywanie datków. - Jak można być takim sssssssssynem... - Jasiu, ten pan który zablokował jest synem. Pułkownika milicji. Niedaleko pada jabłko od jabłoni...

Autor: wuj Onufry  godzina: 03:06
Nadal nie otrzymałem odpowiedzi lewactwa forumowego na zadane pytanie, więc je powtarzam: Jak już wszyscy wiedzą, Umiłowani Przywódcy Partii i Rządu od stycznia zwiększyli haracz na rzecz socjalistycznego systemu pseudo opieki zdrowotnej, który wykoncypował sowiecki komisarz ludowy Siemaszko jeszcze za rządów Lenina. Towarzysze socjaliści lewaccy jednak uznali, że do tego socjalistycznego dziurawego worka trafi nadal zbyt mało, więc dnia 30 stycznia, w rocznicę objęcia stanowiska kanclerza przez wybitnego socjalistę Adolfa Hitlera, postanowili zrobić jeszcze dodatkową zbiórkę wspierającą finanse towarzyszy PiSiorów, organizowaną przez resortowe już podstarzałe dziecię. Powiedzcie towarzysze lewaccy, przy jakim poziomie opodatkowania ludności przez PiSiorów na rzecz NFZ lewacy zaprzestaną organizowania dodatkowych zbiórek wspierających pisiorski NFZ? 15%? 50%? 75%? 100%? 120%??? Czy może żadnej granicy nie ma i towarzysze lewaccy będą grać do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej w rocznicę objęcia kanclerstwa przez socjalistę Hitlera, by zawsze wspierać bratnich towarzyszy PiSiorów w socjalistycznym dziele konserwowania systemu komisarza ludowego Siemaszki???

Autor: Marek Biały  godzina: 22:57
Macie swojego Owsiaka! (dziennik.lowiecki.plhttps://www.facebook.com/photo/?fbid=1273578769801618&set=gm.953778862244173)

Autor: Marek Biały  godzina: 23:24
Wolę być bez WOŚP niż z specami od skrobanek (dziennik.lowiecki.plhttps://wpolityce.pl/polityka/537057-owsiak-ramie-w-ramie-z-lempart-internauci-punktuja)