Piątek
28.01.2022
nr 028 (6025 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Aukcja WOŚP

Autor: 28rafal  godzina: 00:29
narzynacz,,,,dlaczego nie chcesz mieć tych dzieci, które "mogły by być?" -nie lubisz dzieci? -masz za małe mieszkanie -chcesz żyć na wyższym poziomie - inny niematerialny powód Czy według Ciebie, człowiek posiada prawa? Jeśli tak, to czy kobieta również jest człowiekiem? Kto dał Ci prawo do ingerencji w cudze życiowe dramaty? "Dostęp do bezpiecznej aborcji i usług okołoaborcyjnych jest kwestią praw człowieka. Zgodnie z międzynarodowym prawem praw człowieka każdy ma prawo do życia, zdrowia, ochrony przed przemocą i dyskryminacją, torturami oraz innym okrutnym, nieludzkim i poniżającym traktowaniem. Prawo praw człowieka wyraźnie mówi, że tylko ty możesz decydować o swoim ciele – jest to tzw. integralność fizyczna. Zmuszanie kogoś do niechcianej ciąży lub zmuszanie takiej osoby do szukania możliwości poddania się niebezpiecznej aborcji stanowi naruszenie przysługujących jej praw człowieka, w tym prawa do prywatności i integralności fizycznej. W wielu przypadkach osobom, które nie mając wyboru poddają się niebezpiecznej aborcji, grozi postępowanie karne i surowe kary, w tym kary pozbawienia wolności. Osoby te mogą doświadczać okrutnego, nieludzkiego i poniżającego traktowania oraz dyskryminacji i wykluczenia z podstawowej opieki zdrowotnej po dokonaniu zabiegu aborcji. Dostęp do aborcji jest zatem fundamentalnie związany z ochroną i przestrzeganiem praw człowieka przysługujących kobietom, dziewczętom i innym osobom, które mogą zajść w ciążę oraz służy niwelowaniu nierówności społeczno-ekonomicznych i osiągnięciu równości płci. Amnesty International uważa, że każdy powinien mieć swobodę decydowania o własnej integralności cielesnej i samodzielnego podejmowania decyzji dotyczących życia reprodukcyjnego, w tym także kiedy i czy mieć dzieci. Dlatego kluczowym jest, aby uregulowania prawne dotyczące aborcji zapewniały poszanowanie praw człowieka przysługujących osobom w ciąży i nie zmuszały ich do poszukiwania niebezpiecznej aborcji.

Autor: Alej.....  godzina: 07:28
Gdzie są Twoje nienarodzone dzieci, naganiacz? Całe pięcioro! Gdzie trzymasz swoje "beczki po kapuście"? w dadantach? Bo już zaczynam mieć torsje od Twojego, XXI wiecznego, zakłamania.

Autor: narzynacz  godzina: 07:35
Płyta ci się Alej zacięła przy okazji zwarcie w złepku komórek robiąc . I to wydaje się jest już trwałą usterką

Autor: wuj Onufry  godzina: 07:41
Rafciolewackie mądrości: "Prawo praw człowieka wyraźnie mówi, że tylko ty możesz decydować o swoim ciele” Czyli z tego logicznie wynika, że tylko mała kobieta przebywająca w macicy może decydować o swoim ciele. Ale w cywilizacji lewackiej zbrodniczej obłudy decyduje o jej nie tylko ciele, ale też śmierci tandem - aborcjonistka zlecająca zabicie i aborcjonista własnoręcznie zabijający. "Zmuszanie kogoś do niechcianej ciąży" Tu już aborcjoniści przekroczyli granice groteski. Zmuszanie kogoś do niechcianej ciąży to przestępstwo zgwałcenia lub sztuczna inseminacja dokonana przemocą. Gdy kobieta dobrowolnie podejmuje czynności prokreacyjne to godzi się na skutki tej inseminacji czyli ciążę.

Autor: 28rafal  godzina: 07:51
wuj Onufry,,,,jest tyle pięknych zawodów kończących się na "RZ"..Do kilku z nich pasujesz jak ulał,,,noszą nawet białe ubranka..

Autor: wuj Onufry  godzina: 08:00
Ciąg dalszy "Amnesty International uważa, że każdy powinien mieć swobodę decydowania o własnej integralności cielesnej i samodzielnego podejmowania decyzji dotyczących życia reprodukcyjnego, w tym także kiedy i czy mieć dzieci." Pełna zgoda. Dlatego wuj prawak gorąco popiera karanie śmiercią gwałcicieli. Lecz lewusy gwałcicieli hołubią, traktując ich lepiej niż Normalnych np. myśliwych, o czym jest ten wątek. Oraz wuj prawak jest przeciwny utrudnianiu dostępu do antykoncepcji. Za odmowę sprzedaży prezerwatywy powinno być więzienie. "Dlatego kluczowym jest, aby uregulowania prawne dotyczące aborcji zapewniały poszanowanie praw człowieka przysługujących osobom w ciąży i nie zmuszały ich do poszukiwania niebezpiecznej aborcji." Pełna zgoda. Ponieważ aborcja jest zawsze krańcowo niebezpieczna (w 100% kończy się śmiercią osoby abortowanej) a i dla osoby zlecającej aborcjoniście zabicie też aborcja jest niebezpieczna - zmuszanie do aborcji powinno być karane tak samo jak współudział w zabójstwie. Inna sprawa że wuj nie zna przypadku w Polsce, by ciężarną ktoś do aborcji zmuszał przemocą.

Autor: Alej.....  godzina: 08:05
Widzę, że musiałem trafić z tymi dadantami...

Autor: 28rafal  godzina: 08:09
"zmuszanie do aborcji powinno być karane tak samo jak współudział w zabójstwie. Inna sprawa że wuj nie zna przypadku w Polsce, by ciężarną ktoś do aborcji zmuszał przemocą.",,,,,,tyle liter i ani jednego kroku w przód.

Autor: wuj Onufry  godzina: 08:12
Alejciu niebożę nie rozróżnia posiadania nasion słonecznika w słoiku w spiżarce od celowego spalenia zasianego pola na którym rosną słoneczniki. Mądrość lewacka poraża 😁

Autor: wuj Onufry  godzina: 08:18
Jak już przywołujesz wybitnego socjalistę Hitlera, to warto kolejny raz przypomnieć, że był pierwszym w historii władcą na terenach Polski, który zezwolił Polkom na aborcję bez żadnych ograniczeń. Fajne wzory mają aborcjofile lewackie Lenin pierwszy realizował ich wizje na świecie, Hitler pierwszy w Polsce. Powinny się aborcjolewaki pozdrawiać hasłem "za Leninu hail Hitler!"

Autor: 28rafal  godzina: 08:23
To kroczy w kierunku szaleństwa...

Autor: Alej.....  godzina: 08:25
Rafał. Liczą cudze nienarodzone dzieci, żeby nie liczyć swoich...

Autor: 28rafal  godzina: 08:29
Alej.....to są podłe,,nienawidzące, zakompleksione istoty..

Autor: kudłatyx  godzina: 09:39
Autor: wuj Onufry Użytkownik otrzymał żółta kartkę Data: 27-01-22 20:26 "Szambem tow. Rafale jest liczba aborcji na świecie, np. w latach 2010-2014 wynosiła ona ok. 56 mln. Z tych 56 milionów zabitych ludzi 28 milionów to zamordowane na etapie życia wewnątrzmacicznego kobiety. Wobec tych faktów (2 zgony kobiet vs 28 milionów morderstw kobiet) odrazę wzbudzają zbrodniczy aborcjoniści, a nie człowiek który 2 incydentalne przypadki zgodnie z faktami nazywa kazuistyką." odrażające,,, Te 2 kobiety, to były czyjeś żony, matki, córki ,,,, ........................... To ja mam do Onuferka czysto hipotetyczne pytanie: gdyby w tych 2 nic nie znaczących dla Onuferka zgonach kobiecych, była żona i córka Onuferka, to też by twierdził, że to nic nie znaczące incydentalne przypadki?? Tak tylko pytam,,, i nie oczekuję odpowiedzi!