Piątek
28.01.2022
nr 028 (6025 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Wolne spostrzeżenia

Autor: piotrBo  godzina: 03:26
To masz ten las czy znowu ktos inny ma i caly czas cie zaprasza lowco ty moj skarbnico wiedzy lowieckiej...hahaa.Zazdroszcze ci domu i tych dwoch japonczykow zaparkowanych...chociaz moj jest wieksz od twojego....co do spotkania z toba i innymi to juz nie moge sie doczekac jak bedziesz blyszczal tematyka lowiecka moj ty lowco....Nie sledz mnie po FB dziadku.jak masz jakies pytanka to wal ja ciebie zapoznam z szerokim gronem Lowieckiego juz wkrotce.Taki talent nie moze byc anonimowy...jeszcze ta bron jaka masz....hhahaa

Autor: Jan Tukan  godzina: 04:53
Ty jesteś chory człowiek, a jak korzystasz z płatnych wyszukiwarek to są one nie aktualne. Samochodow na ten moment mam 6, jeden japończyk jest używany przez ojca mojej żony ( jak rozbije nie szkoda, może w końcu mu odbiorą prawo jazdy stąd taka duża kwota ubezpieczenia, zresztą ma jeszcze gwarancję bo dawali 10 lat i 100 tys, a on jeździ tylko do sklepu), drugi służy po jazdę po piwo ( kupiony za gotówkę u dealera jako nowy), van chryslera to samochód rodziny ( najlepsza wersja), a 2 construction van są używane do pracy, żona ma w lease bo taniej niż w kredycie Subaru. Dom jeden ma większą powierzchnię niż twój ( tam jest dożywocie dla dziadków, przyjeżdża też pielęgniarka samochodem), drugi jest w innym stanie, są też działki ( jedna przy parku stanowym, tam na wiosnę rusza budowa domu, tam też są ule i pszczoly, które sezonowo jeżdżą na polnoc, to jest przy Glacial Park, piękny teren i pożywki dla pszczół, ekologia i widok na rzekę w parku. Dodatkowo są 2 mieszkania wynajmowane. Jedno w NC a drugie w twoim stanie, z powodow zawodowych. Niedaleko Fresno Ca jest moja działka, tam jest też moja rodzina, ta co odznaczył premier Pawlak a ostatnio Duda. Szukaj przerób serwatki odpadu w Ca n odżywki dla cielont, zaopatrują cały zachód w odżywki, farmy bydla. Kiedyś na forum podawałem nieruchomość , gdzie chciałem ciebie zaprosić, sprawdź nazwiska i po nich zobacz tereny łowieckie nie blaznuj więcej. Tam też spotkasz nazwisko żydowskie, to szukaj NY i PA , trener jednego z najlepszych uniwersytetow a jego rodzice jedna z najbogatszych rodzin. To też serwis, dziennikarze, i zastępca szefa FBi na jeden ze stanów. Podawałem dużo danych, łatwo znajdziesz. Jaką broń mam to nie twój interes, A że chory jesteś, to wiedziałem od początku. A teraz spadaj dzieciaku. Nie obchodzi mnie co jeszcze wymyślisz, leje na to. Ja wiem, że masz pod deklem.nie tak, podobnie jak towarzystwo spod Opola i ci ludzie co im donosiles na mnie, by na mnie pluli. Mam też dane o twojej rodzinie w Polsce, nawet zdjęcia, o tobie też wiem wszystko. Nie śledzę ciebie, a FB nie mam, nie używam, stąd skąd pomysł, że korzystam z FB. Człowieku lecz się.

Autor: Jan Tukan  godzina: 05:10
Adres NC podawałem.

Autor: Jan Tukan  godzina: 05:11
A teraz opisz swoje, czy mam ci pomóc?

Autor: Jan Tukan  godzina: 05:20
Co do mojej żony to żadna tajemnica. Ma top secret clearance, stworzyła bazę danych( nim powsta chmura) dla United States Department of Health and Human Services ( zarządzała nimi to był wieki sukces), kiedyś pisałem o oranżerii przy Kongresie, obok budynek, niedaleko ja też pracowałem.Pozniej pracowala w wielu departamentach, o których pisać nie chce, później przeszła do sektora prywatnego, banki, Airbus ( jak latasz samolotem, to ostatnie programy to wynik jej zespołu, na całym świecie tysiące ludzi się szkoliło, w związku z wejściem sztucznej inteligencji, która funkcjonuje obok nas jak żywy organizm. Jak sprawdzasz, sprawdź Loundon County ( zobacz ceny domów, kiedyś pytałeś ile kosztował). Z racji położenia po racowalem w Winchester VA, moja firma też remontowała budynki i instalacje militarne. W tym we Frederick MD. Zresztą robiłem DC, i północ Va, dużo prac. Co do rodziny z Ca niebawem będzie książka, której pisanie a raczej już druk nadzoruje Ks. Alfred , znam postać, niszczona obecnie przez polski KK za normalne spojrzenie i krytykę KK. Światowej klasy etyk, naukowiec, profesor. Będzie na wiosnę w Ca, na spotkaniu rodzinnym. Zobacz też FL dom nad zatoka w Fort Myers, i nazwisko tego, co był protoplasta firmy Patriota z Melem Gibsonem ( Waterford Va rodzina) Tam bywam na urlopie, to ta sama rodzina przemysłowców z OH Cincinnati. Moja rodzina przybyła do USA po wojnie bolszewickiej, dziś jest rozrzucona po całym USA, ale się spotyka raz na jakiś czas właśnie w Ca. Bo tam też jest ognisko Polonii amerykanskiej.

Autor: Jan Tukan  godzina: 05:23
Co robi twoja żona? Ja wiem, znam życiorys.

Autor: Jan Tukan  godzina: 05:35
A jeszcze NC na poludnie of Greensboro, ok 20 mil Po 74, dalsza część mojej rodziny, siostra Holy, jej mąż jest w zarzadzie takiej firmy Lowe's. Tam też bywam, ich córka to moja chrześnicą, chodzi do katolickiej szkoły. A jak nie możesz coś znalesc, to też szukaj na mojego syna, kupione zostały by później nie trzeba było podatku płacić. Wystarczy śmieciu?

Autor: Jan Tukan  godzina: 05:40
O rodzinie powiązanej ze służbami nie będę pisał, gdyż był moment, że jeden z nich był odpowiedzialny za kontakty z Polską, choć słabo mówi po polsku. W NY, Jak oglądasz wiadomości możesz też codziennie widzieć moja kolejna siostrę cioteczna. To spora rodzina, lekarze, prawnicy, urzędnicy, farmerzy od okresu emigracji przedwojennej, wszyscy mimo to spotykają się w Ca.

Autor: Jan Tukan  godzina: 05:42
A teraz Piotrze o twojej rodzinie, napisz trochę, jak tak interesujesz się moja, to publikuj o mojej rodzinie informacje, ale podaj też swoje. Wiesz dlaczego brzydzę się takim ludźmi jak ty? Z tych polskich centrow za zawiść, zazdrość, takie polskie grzebanie w cudzym życiu. Na forum ktoś dobrze napisał, że ci ze wschodu przesiedleni na zachód Polski po wojnie to takie były źle ludzie i są ( Ameryka nie pomogła). Co ty , doktorek, marek, sowland i inne chcecie, pluc tylko, zajmij się swoim zyciem! Chwyć kierownicę i pierdyknie w drzewo,może pomoże na rozum. Co robisz to z nudów? Jaki temat na forum założyłeś ? Tylko hejt i plucie! Gdzie ty byłeś? Co widziałeś? Byłeś chociaż żyjąc w USA w DC? Co za qurwa!

Autor: Jan Tukan  godzina: 06:05
Jak trzeba wkleje zdjęcia, ja ich juz sporo dałem a ty piotrze, co dałeś temu forum? Plucie, hejt, nienawiść? Dla mnie to twoje zaangażowanie w obronę PZŁ to śmiech, jaja , ty nic nie wiesz. O broni jakąś wiedzę masz, widać się interesujesz, ale to mnie nie interesuje. Widzisz, ja żyję swoim życiem, rodziny, mam w 4 literach czy żyjesz, czy nie żyjesz, w ogóle mnie to nie interesuje, gdy nie robisz hejty, wtedy muszę sprawdzić co za qurwa! A informacje o tobie mam od twoich Kolegów, nawet zdjęcia.

Autor: Jan Tukan  godzina: 06:20
Wiem dokładnie który z was, włamywał się do telefonów, to ten z firmy informatycznej co robiła biedronkę, też chory pajac, wiem kto z Polski sprawdzał w płatnych wyszukiwarkach, bo wyszukiwarki informują na e-mail ( te przygłupy tego nie wiedzą), dokładnie wiem, no ale cóż swiat jest pełen wariatów co lubią grzebać w cudzym życiu, płuc i kłamać publicznie o innych, doktorek podawał zaś informacje, które sam na taką wywiadownie podałem, proszę sprawdzić historie z Michigan. Ci ludzie nie wiedzą nic o USA, jak działa wyszukiwarka danych o firmach i ludziach, ani działa tak, że jak ciebie zidentyfikuje to możesz podać swoje dane, jakie chcesz. Pamiętasz doktorze, jak pisałeś, że jestem koło śmietnika😁, to ty korzystałeś z tej wyszukiwarki.😁😂🤣😁 No dawaj Piotrze czas to kończyć, podaj wpierw swoje dane o sobie później o mnie. I spadaj dzieciaku.

Autor: piotrBo  godzina: 06:22
Jaka zawisc?Mam wiecej niz ty.

Autor: Jan Tukan  godzina: 06:24
Jak tak myślisz, to ci nie zazdroszczę, mnie wystarcza to, co mam. Spadaj i pupy nie zawracaj!

Autor: piotrBo  godzina: 06:47
Ale ty fajny jestes!znowu mnie rozbawiles.Pozdrow rodzinke moze znowu dostaniesz swoje ulubione czekoladki i moze wezma cie na spacerek.

Autor: Jan Tukan  godzina: 06:58
To co wpadłeś poplules na mnie a o sobie nic nie napiszesz?😁. Ty zdrowy jesteś? Szanowni państwo podałem te dane dot. mojej rodziny, każdy może je sprawdzić, to nie jest nic skomplikowanego. Na forum.jest grupa ludzi, co za cel honoru wzięła sobie zniszczenie forum, jego bojkot, atakowanie mnie, dyskredytowanie na każdym miejscu. To towarzystwo jest wam znane , głównie Opole i okolice, ale też pod Warszawą, nigdy tych ludzi nie spotkałem i nie miałem z nimi żadnych styczności. Chodzi o to, że piszę rzeczy szkodzące w ich mniemaniu PZŁ , ale robię to czasami. Są oni zainteresowani utrzymaniem tego co było. Natomiast każdy widzi, że PZŁ się kończy, odstaje od realiów ustrojowych i gospodarczych, to taka agonia, może jeszcze z kilka lat. Tak chronię swoją prywatność bo mam do tego prawo, i żadne marki, piotrki, doktorki i sowlandy i inne, nie powinny mieć nic do tego. To moja sprawa, , tym bardziej, że przykład ataku, hejtu, plucia w tym temacie był ukazany wyraźnie. Co temat plucie i hejt. Im szybciej skończy się PZŁ tym szybciej skończą się tacy ludzie. Być może są to też jednostki chore bo normalni ludzie żyją swym życiem a nie za wszelką cenę próbują szkodzić innym, czynić, hejt, plucie i inne. Proszę zwróćcie uwagę, czy zakładają oni jakieś tematy na forum? Nie, koncentrują się na pluciu, hejcie atakach personalnych. Brak słów, ale taki jest świat , są ludzie normalni i nienormalni.

Autor: Jan Tukan  godzina: 07:09
Pisano, że sypiam w kartonie, że broni nie mam, że nie mieszkam w USA, że nie znam tutejszego życia, tyle klamstw i plucia j proszę zobaczyć, były moje zdjęcia na forum, i nadal ten hejt tego szmaciarstwa jest, to są nie normalni ludzie. Włamywania się do telefonów, komputerów ( to dziś potrafi większość przygłupów) płacono nawet za informacje o mnie i rodzinie, w wywiadowniach personalnych i biznesowych, to robią znani wam koledzy, są wśród was, nazywają się sami często elita polskiego łowiectwa. I chociaż wiem, ze część zostanie skarcona, straci pracę, nawet dostana kopa w kołach, wraz ze zmianami, bo pluli nie tylko na mnie ale i innych, to ja do tego nie przykładam ręki, bo się tym towarzystwem brzydzę, mam torsje. Splunąć szkoda na takich ludzi.

Autor: piotrBo  godzina: 07:15
Wiesz ze za 50$ po numerze tel mozna dostac namiary goscia wraz z adresem?ot taka ciekawostka.A potem to juz mozna nawet jakies zdjatka ciekawe wyszukac!hahaha.

Autor: Jan Tukan  godzina: 07:18
A wiesz ile telefonów używam, i to co piszesz, którego telefonu dotyczy. Czy ty jesteś taki głupi, że wierzysz, że używałem do kontaktów z tobą normalnego telefonu.😁 W wyszukiwarce tej jest mój telefon ale użytkuje go moja żona, jest na moją firmę. Wiesz dzięki niemu bywam ( jako logowanie) na audiokoferencjach, czasem wideokonferencjach z wieloma politykami z USA.😁 .Wiem, że nie wiesz, nie rozumiesz o czym pisze. Na marginesie mówiąc, mnie by było szkoda te $50, wolałbym już dać na tace w kościele. Zresztą chyba nawet są tam 3 telefony, bo na firmę taniej jest, a ja w koszty mogę wrzucić, jeden używa moja leżąca teściowa gdy dzwoni do piegniarki. Przychodzi 2 razy, myje ja i daje leki. A żona ma za free kontakt z mamą. A wiesz dlaczego jest, bo w tych amerykańskich sieciach, oni tam podają a ja nie zastrzegłam bo i po co. Natomiast ten, który ja używam jest w sieci chińskiej, tej z Californii. A jest w tej sieci, bo druga firma handlowa ściąga rzeczy, nie tylko z Chin, ale Polski, Rosji, Litwy i ostatnio z Czech.

Autor: Jan Tukan  godzina: 07:38
Z drugiej strony jakby twoja żona szukała pracy niech dzwoni do mojej teściowej, telefon juz do babci masz lub do mojej żony. Mogę tez podać agencji telefon, chcesz? Jak doktorek&co szuka pracy, to też im podaj. Czy już podałeś może? Niech dzwonia, ja w pracy ludzi szanuje. Nawet marka mogę nauczyć fachu. Ostatnio leżała też w Lake Forest i Barrington, naprawdę dobre szpitale. Miała ciężkie operacje, ale jest ok. Pomoc się przyda. Znakomici lekarze ci Hindusi.

Autor: Jan Tukan  godzina: 07:50
No nie daj się prosić, napisz coś o sobie piotrusiu

Autor: Jan Tukan  godzina: 07:55
A jak mnie tak sprawdzasz, śledzisz to porównaj swoją posturę ze mną, widziałeś mój biceps, a chciałeś mnie podobno zeby powybijać? Ty na zdjęciach gorzej ode mnie wyglądasz. Słuchaj latem czasami kosze pod tamtym domem trawę, nałożę bokserki, byś mógł się lepiej przyjrzeć, jak praca fizyczna kształtuje ciało, a ręce mam jak bochenki, mówią, że jak klepne, to cegła pęka.Pewnie żartownisie kpią 😉

Autor: Jan Tukan  godzina: 07:59
Piotrusiu poszedłeś już spać?

Autor: Jan Tukan  godzina: 08:07
Zdjęcia piszesz wyzej, dawaj zdjęcia! I zamieść swoje, konieczne! Pamiętaj najpierw swoje, bo pluc na innych lubisz, nie? Niech świat zobaczy opluwacza Piotrusia!

Autor: Jan Tukan  godzina: 08:16
Tak to szanowni czytelnicy wyglądają członkowie PZŁ, tak wygląda ta organizacja nawet w USA i takich ludzi wśród niej pełno, żyjących cudzym życiem, w butach wchodzących w cudze, szpiegujących, płacących za telefony do ich rodzin, bliskich. Tragedia. Za jakiś czas coś wkleje z polowań, z domów, mieszkań i innych elementów życia, bo szumowiny pewnie hejt czynić będą dalej, ale by było widać wyraźnie jakie to towarzystwo!

Autor: Jan Tukan  godzina: 08:21
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: Jan Tukan  godzina: 08:27
Dobrze mówił mój kolega Jurek, to qurwa jest! Miał od samego początku trafny pogląd!

Autor: Jan Tukan  godzina: 08:58
Jeszcze jeden wpis. Uniosłem się i nie powinienem tyle pisać. Przepraszam czytelników za tą prywatna wojnę, która nie ja zainicjowałem. Spodziewam się, że osoby mnie wrogie, zgłoszą wiele moich postów i dostanę czerwoną kartkę, tak to z tym towarzystwem jest, trudno. Mam nadzieję, że kiedyś będzie w końcu to forum merytoryczne, i żadne tematy nie będą rozbijane przez hejt, nienawiść, prywatne problemy osób, co nie chcą pisać same, a innym tego zabraniają. Przepraszam Forowicziw. Dobranoc.

Autor: Jan Tukan  godzina: 11:55
Piotrze masz rację, przyznaje , macie więcej kredytów do spłacania do końca życia. My mamy życie bez zadłużenia, na żadnym.z domów, działek i lokali wynajmowanych do celów zawodowych ( i wrzucanych w koszty). Jesteś bogatszy, ale ja nikomu niczego nie zazdrosze, mowiem już wyżej, szczególnie nie zazdroszczę takich długów. Tak jesteś bogaty ta miara zadłużenia! Miałeś rację, masz więcej! Ja nie chcę być tak bogaty jak ty, na tak nielicznych skladnikach! I nie jestem, nie jesteśmy.

Autor: Jan Tukan  godzina: 13:38
I jeszcze jedno Piotrusiu, ty pomyliłeś samochody. Tak sobie mysle. Te o których pisałeś są kobiety co mieszka przy lokalu, co trzymałem graty po przeprowadzce, całe pomieszczenie pudelek. Ten samochód co miałeś na myśli nie ma plate twego stanu, a innego, to dlatego nie mogłeś znalesc części aut😁 On nigdy na storage nie jeździł bo i po co.Dziadek go trzyma w garażu, tym podwójnym, przy Subaru, a w 3 garażu czasami ja parkuję, jak jestem. Ty musiałeś tam pojechać, stąd te glupoty😁. Zobacz plejty, to są te same co kiedyś na zdjęciu były. Piotruś szukaj pod innym stanem, nie jeździj po osiedlach, bo to kaszana. Zastanowiło mnie, to co napisałeś i już się domyśliłem w czym rzecz. Faktycznie ona ma tej samej marki auto, ale to co dałem dziadkowi jest ciemniejsze.😁, Plate zaczynają się na VA. Jak już znajdziesz ten dom zobacz na internecie powierzchnię i porównaj do tej, co mieszkasz. Zauważysz, że jest ten nasz dom większy od twojego. Pisałem już o tem. Nie dużo, ale jakieś kilka stówek. Dom trochę starszy, niż twój jak się wprowadzaliscie, z poprzedniego adresu.

Autor: Jan Tukan  godzina: 14:04
Po innych samochodach trafisz na drugi dom, tak łatwiej.

Autor: Jan Tukan  godzina: 14:05
Możemy nawet zrobić konkurs fotograficzny, czyje domy ładniejsze, co myślisz? Proszę tylko rzetelnie porównaj powierzchnie i uczciwie napisz prawdę. Bardzo Ciebie proszę.

Autor: piotrBo  godzina: 15:42
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: Jan Tukan  godzina: 17:32
Jedyna osoba, której powiedziałem o storage, na który swego czasu przewozilismy rzeczy po sprzedaży jednego z domów był piotr. Wtedy miałem kilka kursów by to przewieść ciężarówka, to non stop kilka godzin jazdy, były meble, różne cenne rzeczy i dlatego wynajęliśmy pewien apartament/ storage, ogrzewany. Nie chcieliśmy brać storage w takim typowym amerykańskim stylu, ala garaż, szczury i myszy. Oczywiście powiedziane to było jemu, uważałem go za kolegę i normalnego człowieka, że jak będę w jego stanie, to zapraszam, spotkajmy się itd. Rodzice są już w poważnym wieku, starych drzew się nie przenosi i szukaliśmy domu w tamtym stanie, w pobliżu tych starszych ludzi, góry dla jednego z rodziców były za ciężkie, inny klimat, ciśnienie. Nie chcieliśmy rodziców przenosić a zaopatrzyliśmy ich w pomoc medyczna, odwiedziny pielęgniarki, sami też bywalismy, założyliśmy stały monitoring i serwis na przyciski w domu, by mogli wezwać pomoc, karetkę w każdej chwili. Uznaliśmy by mieli dożywocie w naszym domu, normalna rzecz. Nie chcieliśmy oddawać na modę amerykańska rodziców do takich ośrodków dla staruszków, i nie chodziło to o kasę , ale o to by czuli się swobodnie, ogródek, drzewka, polski kościół. Gdy tylko ta informację podałem piotrowi, następnego dnia ta informacja była opisana przez jednego z uczestników forum, z hejtem, że wynająłem sobie mieszkanie na pijaństwo, burdel itd. Faktycznie przebywałem przejazdem tam wiele razy, gdyż jak to życie jest akurat moja żona miała pracę na południu USA, taka to specyfika, a dodatkowe lokum było potrzebne, nie krępujące zarówno dla starszych ludzi , jak i dla minie, gdyż z racji zawodowych przyjeżdżałem nocami, o różnych porach, a wejście do staruszków o tak późnych porach mogłoby ich wystraszyć itd. Piotr przekazal ta informację hejterom. Szukaliśmy w różnych miejscach coś dla nas, w pieniądzach z tamtego domu i nie znaleźliśmy nic, co by nas zadawało, ja też większość prac i klientów miałem w tamtym rejonie, stąd wrocilsmy na południe.W między czasie wynajęliśmy kolejne punkty zw. z handlem. Szukaliśmy w dzielnicach, gdzie mieszkają nasi krewni. Ta jedna informacja wywołała hejt na tym forum. A mogla ona pochodzić tylko od tej osoby. By to sprawdzić kolega Jurek powiedział, żeby podać kolejna informacje Piotrowi, i ona podobnie jak poprzednia została ujawniona na forum przez. dziewczynę na łowieckim. Mieliśmy pewność, skąd utrwalacze PZŁ , hejterzy mieli źródło. Po prostu przekazują sobie informacje w gronie kilku osób i robili hejt. Ponieważ nasze życie to głównie południe, tam znowu kupilsmy kolejny dom. Oczywiście był okres, że biznes był w kilku miejscach, bo nie byliśmy zdecydowani, nie wiedzieliśmy, jak to się ułoży. Natomiast, co w tej historii jest ważne, osoba której Piotr zidentyfikował jakoby to mój samochód, to taka samotna Amerykanka co tam mieszka, faktycznie jest to ta sama marka auta. Z opisu piotra wynika, że musiał on tam jeździć i robić zdjęcia. To jest nie normalne. Faktycznie do Rodziców przyjeżdża pielęgniarka X2 tygodniu, i ja też bywam jak mogę, starsi ludzie nie chcą nikogo wpuszczać do domu, taka starość, a posprzątać dostarczyć żywność zrobić zakupy ktoś musi. To nasz dom, wysokie podatki, utrzymanie , wszystko to nasze pieniądze, Rodzice mają swoje skromne emerytury. My opłacamy też lekarzy, pielęgniarki ... wszystko. Nigdy w życiu by mnie nie przyszło, że ktoś może być tak chory i nawiedzony by jeździć po osiedlach i patrzeć na samochody. To naprawdę trzeba mieć czas i zły charakter. Podaje to pod rozwagę rozsądnym myśliwym.z PZŁ, by widzieli i strzegli się przed tzw kolegami. Oczywiście ten dom jest większy od piotra i jego żony, kierowca CDL I pielęgniarka zarabiają mniej od nas, my jesteśmy mobilni zawodowo, dużo kupujemy nieruchomości, domów bo to też biznes. Natomiast takiej wrogości dawno nie widziałem. Jeżeli chodzi o tereny łowieckie , to w nim wywołuje zazdrosc, mając tak liczną rodzinę, miejsc do polowania jest wiele, a czasu nie ma tyle, co by się chciało. Informacje, które podałem o łowiectwie są prawdziwe i każdy może je sprawdzić. Jest wielu takich ludzi w polonijnych centrach pełnych złości, stąd jak ludziom lepiej, żyją od nich z daleka. Od takich ludzi jak Piotr szczególnie i z takimi ludźmi nie robi się łowiectwa, biznesu czy koleżeństwa, bo w Ameryce liczy się zaufanie do człowieka.

Autor: Jan Tukan  godzina: 17:58
Stąd nie mogło być już mowy bym coś z nim np. dzierżawił wspólnie, czy dalej ta znajomość utrzymywał. Za to pojawił się jeszcze większy hejt, mimo, że nie chciałem z nim utrzymywać już kontaktu.Co temat plucie i atakowanie, różne informacje o negatywnym podłożu. Pewnie podpuszczanie przez tych z Polski. Dzięki Bogu w USA można się realizować łowiecko z daleka od takich tworów jak PZŁ, koła łowieckie, gdzie osoby o podobnych cechach charakteru, zniszczyły założenie ich organizacji. Stąd nie ma szans na łowiectwo w wydaniu kolchozowym, a ludzie traktują to niemniej, przy całym wachlarzu możliwości, publicznych, prywatnych, dzierżawionych, jako coś normalnego. Życzyłbym Polakom by mieli inny model, bo tu można być z daleka od różnych oszołomów i wariatów, robić swoje i cieszyć się życiem.

Autor: Jan Tukan  godzina: 18:09
Wali mnie to, czy ten człowiek będzie publikował zdjęcia naszych domów, miejsc, ważne by przede wszystkim pokazal swoje. A jak żyje wiem dobrze, bo przez te ataki, musiałem sprawdzic o co chodzi.

Autor: Jan Tukan  godzina: 18:14
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: Jan Tukan  godzina: 18:42
A dlaczego Dziadkowi dałem samochód, bo nikt mu by nie dał kredytu w tym wieku w USA. Samochód kupiony za nowości, a obecnie jeszcze na gwarancji. Dlaczego nie nowy, bo Dziadek co jakiś czas nie potrafi zaparkować w garażu bez otarcia czy rozbicia czegoś w aucie. By zmniejszyć odpowiedzialność ma on ubezpieczenie na moją firmę, firmę w Va ( stąd inna rejestracja) , jakie mają moje samochody do kontraktorki, bardzo wysokie w przypadku zdarzenia.Gdyby jakiś samochód stuknął, czy uszkodził komuś posesję. Nie musi mieć auta, wszystko mają kupione,zaopatrzone, jest opieka, sprzątanie, pielęgniarka, ale stary człowiek chce mieć, więc trudno odmówić. Gdy był młodszy kupiłem mu nowszy, a teraz ten jest ok. Natomiast naprawdę się zacząłem zastanawiać skąd Piotr zna ten samochód, bo dziadek sporadycznie nim jeździ, odpowiedź nasunęła się sama on musiał być pod storage I samochod tej kobiety wziął za mój. Natomiast sam fakt, że ktoś takie rzeczy robi to jest nie normalne. Dzięki Bogu ostrożność w kontaktach z ludźmi, ostrzegła mnie w wejście w bliższa komitywę z tą osobą. Hejt, plucie można jakość znieść, ale śledzenie samochodów, to przesada. To jest nie normalne.☝️🤠.

Autor: Jan Tukan  godzina: 18:58
Ja rozumiem, że wielu Polaków ma hopla na punkcie samochodow. Wielu robi to na zasadzie postaw się a zastaw. Jak byłem młodszy też kupowałem droższe, ale teraz niedawno wziąłem 2 po $50000 samochody do construction, bo są mnie potrzebne, zamiast kupować auto na pokaz. Dlaczego lease dla żony, bo to koszt firmy, place od razu całość lease I mam spokój i odliczenie od razu w tym samym roku pełne, a paliwo to na firmę. Ja , my się nie przywiązujemy do samochodów jak wielu Polaków uwagi, gwarancja się kończy bierzemy kolejny, bo nie lubimy tracić. Piotr ma hondę pickup pewnie wiele lat, nie chce się mnie sprawdzać, ale to jego wybór jak mój jest moim. Czasami pod sklepami polonijnymi bryczki stoją,że Ho, ho, ale ilu z nich ma kasę by być dwa razy na wakacjach, nie przemęczać się, oni muszą robić, pracować, a ja mogę np. pisać na forum łowieckim. Ponadto lease , serwis to sprawa tego co daje lease, na jeżdżenie mojej żony wystarczy. Będzie chciała inny to się zmieni. Jeszcze jedna rzecz, jak mnie sprawdza, niech zobaczy, że wszystkie moje, nasze samochody są spłacone, zero długów. Dealerzy się dziwią, ale wole dać czek potwierdzony i święty spokój. Dlaczego? Bo gdybym zachorował, biznes by źle szedł a trzeba by spłacać raty, a nie byłoby jak, to poszłoby to na zmarnowanie.

Autor: piotrBo  godzina: 19:54
Szanowna redakcja jakas obojetna na oszczerstwa kierowane przez tego delikfenta w stosunku do mnie!😆

Autor: Jan Tukan  godzina: 20:49
A jeszcze jedna rzecz. Nie wiem czy państwo pamiętacie, ten człowiek swego czasu pisalal o jakiś leżących spodniach u mnie na mieszkaniu, myślałem, że chodzi o NC. No ale tam jest serwis sprzatajacy, nie wiedziałem w czym rzecz. Sprawdziłem to faktycznie, musiał biegać do okoła budynku i być na miejscu, bo na tym storage/ apartment co opisalem, w innym stanie,za zasłoniętymi oknami były pojemniki z starymi ubraniami, box na box poukładane do sufitu, poszedłem sprawdzić i było widać jakieś spodnie faktycznie z tych box. W apartamencie jest kamera, na drzwi i na okna, podgląd , ale naprawdę nie pomyslalbym, że ktoś może posunąć się do tego, by zaglądać w okna. Trzeba będzie założyć jeszcze jedna. Stąd to też umacnia mnie w przekonaniu, co napisałem, że ten człowiek biega po osiedlach j śledzi innych. Pewnie może chciał mnie przestraszyć lub pokazać ile to on wie o nas, mojej rodzinie.😁 Ot tak człowiek, z korzeniami jak i ja, z Polski. Mam nadzieję, że teraz wielu rozumie to powiedzenie, że Polak na obczyźnie, jak nie zaszkodzi to nie pomoże. Dlaczego staramy się żyć z daleka, za wyjątkiem starej Polonii czy zamerykanizowanej. Moja żona jako umysł ścisły, jest strasznie uporządkowana, stąd boksy są z opisami, równiutko poukładane, czarne, zolne i prześwitujące. Znajdę zdjęcia tych pudełek i pokaże Wam, ile ma butów , jakieś 2000 sztuk może więcej, przewożąc rzeczy wtedy zrobiłem.zdjecia tych paczek, to jest hobby,😁 No ale każdy m inne, są tacy co innym w prywatne życie w butach chcą wchodzić!

Autor: Jan Tukan  godzina: 21:06
A dużo butów nie chodzonych , może raz założonych, a już trzeba było kupić inne bo rozmiar się zmienia. Kobiety mają rozmach hobby, jak o tym sobie przypominam, to śmiać się mnie chce😁.

Autor: Jan Tukan  godzina: 21:13
Poszukam też zdjęć z garderoby, to będzie szok, ubrania odcieniami ułożone, od jasnego do ciemnego, to jest precyzja. Sklep ubrań, całe szczęście, że torebek tak nie kolekcjonuje co butów,😁

Autor: Jan Tukan  godzina: 21:24
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: piotrBo  godzina: 22:33
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: inwektywy między dyskutantami.