Piątek
28.01.2022
nr 028 (6025 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Auta rekwirowanie przez wojsko ....

Autor: August  godzina: 12:18
''========================='' (dziennik.lowiecki.plhttps://motoryzacja.interia.pl/news-wojsko-rekwiruje-samochody-co-robic-gdy-tez-dostaniesz-wezwa,nId,5793304)

Autor: Jan Tukan  godzina: 12:24
A nie lepiej mobilizować auta u dealerów samochodowych na taki wypadek, stan techniczny pewny, kilka od razu na placu, zamiast ludziom zabierać? Przecież wielu dealerów ma po 100 i więcej aut na placu, różnej maści i wyposażenia!

Autor: August  godzina: 12:51
Jasiu tu jest Polska ; Małżonka E. Gierka nawoływana odpowiada - ‘’Edi Edi jo je tukej ‘’ (dziennik.lowiecki.plhttps://www.moto3m.pl/brak-samochodow-puste-salony-i-bardzo-dlugi-czas-oczekiwania-kryzys-w-branzy-jakiego-jeszcze-nie-bylo/)

Autor: Jan Tukan  godzina: 13:02
Tu też był problem, ale jest już lepiej, choć nie tak jak kiedyś. Faktycznie, to dlatego biorą prywatne, ma to sens. Dzięki.

Autor: Jan Tukan  godzina: 13:36
Nie do tego tematu.

Autor: ULMUS  godzina: 14:24
Jedno jest pewne. Jak nie oddasz swojemu wojsku to na pewno oddasz ruskiemu :)

Autor: Marek Biały  godzina: 16:40
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: lucznik7x64  godzina: 17:13
Halo czy to jest już wojna, wojsko ma prawo zarekfirowac jak będzie wojna ,każdy pojazd.pozdrawiam

Autor: Jan Tukan  godzina: 18:26
Jeżeli już rekwirują to powinien być wzór odpowiadający realnym kosztom utraty wartości pojazdu, i utraty też przez właściciela środka transportu czy zarobkowania przez czas zarekwirowania. Nie jakieś grosze i jasne zasady rekompensaty po zużyciu, eksploatacji, tam uważam, a nie obciążenie ludzi tym wysiłkiem na tych zasadach. Te stawki są mało realne. Jak wezmą na poligon i wypłaca kasę po zniszczeniu auta, to powinni oddać tyle samo by kupić auto jakie wzięli, w tożsamym stanie technicznym.

Autor: Cyzio  godzina: 19:54
Swego czasu za PO I PSL tez wpadli na taki pomysł i dodali motocykle wycofali sie okrakiem.Jak ,,cza,, oddam,,, ale niech oddadzą kasę za przeglądy remonty opony no co płacę podatki .Niech ścierwa też co nami rządzą płacą a nie pławią się w luksusie.Za nasze pieniadze.

Autor: MAK  godzina: 21:12
Kol. Ulmus... "Jedno jest pewne. Jak nie oddasz swojemu wojsku to na pewno oddasz ruskiemu " Lepiej RUSKIEMU !!!!!! aniżeli zdrajcom POLSKIEGO NARODU. Jeżeli już coś takiego się zdarzy to mam nadzieje że "ruskie" zorganizują wycieczkę do "Katynia" tym którzy doprowadzili własny kraj (POLSKI) do ruiny w obawie przed tym by ich "ruski" kraj do tego samego nie doprowadzili !!!!!!!

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 21:39
Moj pojazd jest za drogi do panstwowego uzytku.