Piątek
28.01.2022
nr 028 (6025 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Trzydzieści tysięcy wpłynęło do kasy  (NOWY TEMAT)

Autor: MAK  godzina: 08:12
TRZYDZIEŚCI TYSIĘCY PODATKU ! wpłynęło do kasy Morawieckiemu ! 800.000,00 PLN wsparcia .... POMOCY Morawieckiego wypłynęło z NASZEJ KASY ! Z powodu takiego postępowania Morawiecki (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=fOwg2EQkn10) spowodował to iż wielu NASZYCH obywateli umarło z powodu braku poprawnej opieki lekarskiej i właściwego poziomu życia....(wyżywienie, stres, samobójstwa z powodów sytuacji rodzinnych spowodowanych warunkami nie tylko ekonomicznymi.

Autor: MAK  godzina: 08:14
30 tysięcy podatku od 43 miliardów przychodu! T-Mobile pozywa za ujawnienie tej informacji !

Autor: MAK  godzina: 08:28
Temu Panu to się nie spodobało ? ! A tak dodatkowe pytanie ? W Polsce nie zdejmuje się nakrycia głowy w pomieszczeniach ? Czy z taką piękną brodą można wytwarzać dobra użytku powszedniego ? Jakim Prawem ten Pan podniosłym głosem odzywa się w Naszym Kraju ? Uważam iż podniesionym głosem to on może sobie np. w kiblu (i to nie w każdym) wypowiadać, a nie na Polskiej ziemi. I proszę mi nie wmawiać iż to co napisałem jest antysemityzmem. Wczoraj były obchody "holokaustu* " ..... Oświęcimiu, mordzie w Babim Jarze . Żadnych obchodów dotyczących śmierci Polskich obywateli ? Z czyich banków Hitler miał pieniądze na budowę potęgi militarnej Niemiec które były bankrutem po pierwszej wojnie światowej ? * Co znaczy to słowo ?

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 08:58
Z okolo 6 milionow Polakow ktorzy stracili zycie podczas Drugiej Wojny Swiatowej duzy procent to byli Zydzi. Ukraincy sa winni Polakom miliardy euro za ziemie zagrabione po zamordowanych dziesiatkach tysiecy obywateli RP. Rodziny tamtych ludzi do tej pory odszkodowania nie dostali. Teraz trzeba robic wszystko zeby jesli Rosjanie wkrocza na teren Ukrainy zeby zaciekle sie bili. Chodzi o jak najwieksze straty i oslabienie kraju i ludu Ukrainskiego ale nie do stopnia zeby wygraIi Rosjanie.

Autor: MAK  godzina: 10:06
- Rabinowicz, co z tobą ? - Oglądałem wczoraj mecz Niemców z Arabami. - I TAK to przeżywałem ! - Komu kibicowałeś ? - Do ostatniej sekundy miałem nadzieje że przegrają jedni i drudzy ! Rosja ...Ukraina....pfuj ! Rosja USA.... Chodzi o to by gaz z Rosji był bardzo drogi, a towary kontrolowane przez US demokratów bardziej dostępne ! A TEN TEMAT DOTYCZY RABUNKU NAS... POLSKIEGO NARODU !

Autor: skaflok  godzina: 10:45
Tylko podatek pogłówny. Jedyne lekarstwo na oszustwa podatkowe. Tyle, że każdy puka się w głowę jak o tym usłyszy.