Niedziela
22.05.2022
nr 142 (6139 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Oszołomy atakują

Autor: Alej.....  godzina: 08:52
Dokładnie, śmieciami będzie palił! On nawet nie ma drzew, bo pi... bał się sadzić... Ale faktycznie dzieki ekokolaborantom ze SSP ma drogi gaz, paliwo i prąd. Orlenowcy robią go na paliwie (140$ i 6 zł za Tuska vs 110$ i 7.40 pln teraz, za pisich ekoterrorystów) - superzyski na nim robią, to samo na energi - kosmiczne marże dla energetyki, wykorzystując koniunkturę i angażując totalną propagandę. Ujoza to wie, tylko jako pisi propagandysta pieredoli kocopoły, myśląc, że ktos w te jego ujozę uwierzy. Co temu Wujku się stało, że się na taką ujozę przeflancował? Z naganiaczem musiał się macać...

Autor: August  godzina: 09:12
Co temu Wujku się stało, że się na taką ujozę przeflancował? Z naganiaczem musiał się macać... Co się stało ? - oczadział po przewąchaniu kilku setek sowieckich czerwonych onuc .

Autor: kudłatyx  godzina: 09:15
Alej..-u, myślisz, że tylko na macaniu się skończyło? Myślę, że było znacznie więcej,,,, to musiał być niezły "kop", że aż tak pod beretem mu się poodwracało?

Autor: narzynacz  godzina: 10:32
Trucizna Wuja stać , nawet jakby gaz był 3.razy droższy . On waszym zlepką komórek udziela pomocy humanitarnej tłumacząc ......przyczyna - skutek

Autor: wuj Onufry  godzina: 20:37
Dokładnie tak jest narzynaczu. Wuja stać na ogrzewanie nawet 3x droższym gazem, ale sąsiadów wuja nie stać - dzięki kolaborującymi łapka w łapkę Putinowi, "ekologom" i brukselskim pasożytom.. No to smrodzą. A to co wypisuje Alejoza, to ręce opadają. Rząd PiS był pierwszym, który obniżył podatki na paliwa, a ten pie...li że podwyższa.