Sobota
21.05.2022
nr 141 (6138 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Troskliwa mama

Autor: wuj Onufry  godzina: 04:51
Ale o tsso chodzzzii? Baba lewacka kauzyperdziara, konkubina lewackiego kauzyperdy. Dziwne by było, gdyby taka nie chlała wożąc trzyletnie niewyskrobane dziecko. Normalka w tej subkulturze. A propos lewactwa i płynów, fajny mem widziałem: Kwachu podnosząc szklankę z przezroczystą cieczą mówi "niech tylko spróbuje tknąć Finlandię"

Autor: wuj Onufry  godzina: 10:35
Strażnik: "ciężko być dzieckiem z "dobrego domu". " Z czego???? Tatuś wysługiwał się komuchom już na studiach. Potem wysługiwał się ruskim komuchom w pezetpeerku. Porzucił małżonkę, matkę jego dziecka. Skoro to ma być "dobry dom", to jak wygląda patologia?

Autor: August  godzina: 10:42
''Tatuś wysługiwał się komuchom już na studiach. Potem wysługiwał się ruskim komuchom w pezetpeerku.Porzucił małżonkę, matkę jego dziecka.'' Onufry kolejny raz reklamujesz własne CV napisz coś w temacie .

Autor: wuj Onufry  godzina: 10:59
Piszę. Nie byłem w komuszej organizacji studenckiej, tylko w NZS. Wyrzucony przez komuchów ze studiów w stanie wojennym. Nie zhańbiłem się wstąpieniem do PZPR. Jedna żona do dziś. Zatem chyba opisałem wasz życiorys, towarzyszu Auguście 😋

Autor: August  godzina: 11:22
Zapomniałeś dopisać że z Bolkiem w Abramowie w jednej ‘’celi ‘’ kiblowałeś jak Cię internowali.

Autor: wuj Onufry  godzina: 11:37
Tego nie wiedziałem, że z Bolkiem kiblowałeś

Autor: trucizna  godzina: 15:18
wuju Teraz cię rozumiem . Ten jad i ciemnota przez to wyłazi z ciebie