Sobota
21.05.2022
nr 141 (6138 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Chrześcijański antychrześcijanin :)  (NOWY TEMAT)

Autor: wuj Onufry  godzina: 10:50
"Nie ma innej drogi niż jednoznaczne przeprowadzenie procesu oddzielenia Kościoła od państwa natychmiast po wygranych przez PO wyborach" Powiedział te słowa nadal aktualny szef europejskich "chrześcijańskich demokratów" 🤣🤣🤣🤣 i nie jakiś kociarz, protestant czy heretyk, lecz podobno katolik. Wabi się takim zawołaniem, jakim się określa kaszubskie burki łańcuchowe. Piłowanie katolików ze znakiem krzyża na chlebie 😋 (dziennik.lowiecki.plhttps://www.tvp.info/55922696/donald-tusk-zmienia-front-ws-katolikow-lawina-memow-zalala-siec)

Autor: J.Chudy  godzina: 11:02
A co ma wiara w Boga z administracją kościoła w Polsce ? Chcesz nam powiedzieć, że rydzyk bardziej Boga kocha niż Pan Tusk ? dziwisz - lepszy od Millera? jędraszewski w czymś Pana Biedronia przewyższa ?

Autor: wuj Onufry  godzina: 11:07
Jeszcze nie wypiłowany katolik 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 (dziennik.lowiecki.plhttps://pbs.twimg.com/media/E_j3VKUX0AY-BOT?format=jpg&name=large)

Autor: wuj Onufry  godzina: 11:10
Chudzinka, Herr Tusk nie deklaruje się jako wierzący w coś tam. Herr Tusk deklaruje się jako katolik, a katolicyzm różni się od innych odłamów chrześcijaństwa hierarchią duchownych. Bez biskupów nie ma katolicyzmu, jest jakaś heretycka sekta. Fersztejen?

Autor: August  godzina: 11:34
Onufry Wychowanku na TVP Kury - tu masz lepsze jeszcze niusy do zaistnień . 11:21 Bestialskie zachowanie rowerzysty. Pies walczy o życie [WIDEO] 11:09 Via Carpatia gotowa. Otwarto ostatni odcinek z Lublina do Rzeszowa 10:55 Szokujący pomysł Rosjan. Zamiast worków z piaskiem barykadowali się... „dynamitem” 10:31 Rak, Parkinson, pucz? Przecieki z dworu Putina 10:05 Kiedyś kara 250 tys. euro, teraz wsparcie tylko 50 euro 09:36 Niemiecki rząd chciał rozbić polskie partie. Ujawniono meldunek wywiadu RP 08:54 „Zrobię wszystko”. Tusk proponuje siłowe rozwiązania wobec sędziów [WIDEO] 08:51 Brytyjski wywiad: Rosji zaczyna brakować dronów rozpoznawczych 08:43 Chińskie okręty wojskowe wtargnęły na japońskie wody terytorialne

Autor: kedaT  godzina: 11:35
...".rydzyk ..." ..."dziwisz " ...jędraszewski ..." Pisanie nazwiska małą literą , to nawet nie kwestia szacunku. Uczy się tego w podstawówce.

Autor: August  godzina: 11:38
Jeśli chodzi o przymiotniki od nazwisk, to wielką literą pisze się te, które mają znaczenie dzierżawcze (odpowiadają na pytanie: czyj?), a małą literą te, które mają znaczenie jakościowe (odpowiadają na pytanie: jaki?).

Autor: wuj Onufry  godzina: 11:51
Dzięki August. Dzięki twym podpowiedziom już wiem, jak ma wyglądać "praworządność" w wersji Herr Tuska, oto jak planuje potraktować sędziów: "Nie będzie trzeba ani jednej, ani stu ustaw. Trzeba będzie kilku odważnych ludzi, którzy wyproszą panie i panów, którzy nielegalnie zajmują miejsca i wyprowadzi się (ich) z budynku, po prostu." Pozostała tylko kwestia kolorystyczna. Czy ci Tuskowi "odważni ludzie" będą podczas tej akcji ubrani w koszule czerwone, czarne, czy brunatne? Geradeaus, die braune Batalionen... 😋

Autor: kudłatyx  godzina: 13:13
Onuferkowe bzdetusie nie znają granic. Onuferku, Polska to państwo świeckie, więc wystarczy przestrzegać obowiązującego u nas prawa. Bezczelny pisi lewak jeszcze oburzony, że ktoś się domaga jego stosowania. wiem że to w pisim oszukańczo- złodziejskim łbie się nie mieści,,,,,, ale po wyborach tak będzie,,,,,,a wy czwórkami do pierdla!

Autor: 28rafal  godzina: 13:18
wuj Onufry,,,,Ci zapraszający Ciebie na spotkania są na Twoim poziomie?

Autor: pięta  godzina: 13:43
Toż panie wuju doskonale to we swym wpisie ujął kolega J.Chudy nic ująć a można jeszcze co nieco dodać...ale ,ale jakoś nie mogę się doczekać ja /a zapewne liczne grono i innych forumowiczy tegoż portalu / byś nam zdradził tak skrzętnie ukrywana tajemnicę jakiejże to specjalizacji lekarzem brachu jesteś ? Czy nie docierają do ciebie zapytania ?Pytałem o to osobiście tu na tymże portalu albo 3 albo 4 razy póki co bez odpowiedzi z twojej strony /czyli kamuflujesz się /więc jesteś tym lekarzem czy nie a jeśli tak to jakiej specjalizacji? Ida ciezkie czasy warto mieć kilku nowych pacjentów nieprawdaż?

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 14:05
TVP Info to nie tuba propagandowa PiSu? Podzial spoleczenstwa to jeden z podstawowych elementow wladzy w systemie demokratycznym. Tusk to osoba ktora powinna isc na emeryture. Do listy mozna dodac: Macierewicza, Millera, Kaczynskiego, Korwina-Mikke, Dude,.......

Autor: trucizna  godzina: 15:21
...i 1/3 smutnych panów z sejmu

Autor: pięta  godzina: 15:54
No i zobaczcie koledzy jak ów pan wuj Onufry kluczy! Tajemnica jaką ma specjalizację a może ...jest doktorem honoris causa uczelni ojca z Torunia ...wiele by o tym świadczył poziom wpisów .

Autor: narzynacz  godzina: 16:02
Czy Donek lubi od tyłu , bo ktoś właśnie (dziennik.lowiecki.plhttps://dorzeczy-pl.cdn.ampproject.org/v/s/dorzeczy.pl/amp/303133/media-holownia-namawia-trzaskowskiego-do-odejscia-z-po.html?amp_js_v=a6&_gsa=1&usqp=mq331AQKKAFQArABIIACAw%3D%3D) rzucił mydło ... ..