Niedziela
22.05.2022
nr 142 (6139 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: 22 maja mija a tu nadal cicho....  (NOWY TEMAT)

Autor: pięta  godzina: 15:27
Jakoś ucichło na temat NIK oraz jej szefa czyli pana Banasia podobnie jest z mecenasem Giertychem. Wobec czego mam zapytanie do dobrze poinformowanych /a jest tu ich wielu zalogowanych / czy nie wiecie co się dzieje i co też jest powodem ,że te tematy znikły ze znanych społeczeństwu polskiemu środków masowego przekazu tj. chociażby Wiadomości ?

Autor: Jan Tukan  godzina: 15:46
Pan Pięta o maju ...a ja myślami już w lipcu. Dlaczego? Bo wielkimi krokami nadchodzi Ten Dzień: https://youtu.be/-fzfhX7nmIM https://www.levyrestaurants.com/the-chicago-dog-a-history-of-the-windy-city-favorite/ Warto dodać, że w jego powstaniu udział mieli Polacy ( zob. bułka posypana makiem). Warto więc umieć to zrobić, a na lato, w zasadzie każda porę roku .... gdy jesteśmy na świeżym powietrzu, smakuje super! https://youtu.be/JIEKTIMQ1PI

Autor: pięta  godzina: 15:52
Panie Janie Tukan z całym szacunkiem ale ..proszę trzymać się tematu jakże istotnego w tej naszej polskiej rzeczywistości. Bułeczki z makiem to nie ten temat Jak widać sympatyków PIS-u nie stać nawet na taką prostą odpowiedź na te nieskomplikowane zapytanie!

Autor: I G O R  godzina: 22:43
Towarzyszu piętaszku Karolu Koralewiczu oglądaj jutro TVNienawiść a wszystkiego co ogarnia twoja postkomunistyczna łepetyna sie dowiesz. Zdrowia tobie i twoim kudłatym towarzyszom życzę :)