Wtorek
24.05.2022
nr 144 (6141 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Totalniacken ubermenschen, Katoliken untermenschen

Autor: wuj Onufry  godzina: 03:05
Wda się człek nieopatrznie w dyskusję z lewackim totalniactwem - to tylko na łgarstwa i obelgi się narazi. Łże totalniakudłaty, że za tacę i dobrowolne datki ślubne księża nie płacą podatków. Płacą, łgarze totalniackie, podatek zryczałtowany, taki sam jak nie tylko duchowni innych wyznań, ale też drobni przedsiębiorcy, np. rzemieślnicy. Płacą nawet wtedy, gdy nie dostali nic na tacę ani żadnej koperty ślubnej. Nadal wuj uprzejmie prosi o podanie choć jednego prawdziwego!!!! przykładu faworyzowania KK przez państwo.... Ale jak takich przykładów nie ma i nadal będzieta totalniacy łgać, to lepiej skorzystajcie z okazji by siedzieć cicho i nie kompromitować się kłamstwem i głupotą....

Autor: 28rafal  godzina: 05:41
"Nadal wuj uprzejmie prosi o podanie choć jednego prawdziwego!!!! przykładu faworyzowania KK przez państwo.." W rzeczywistości, na wspomniany podczas urodzin park sama kancelaria premiera wyłożyła 8 mln zł, a potem „ziarnek” dosypali inni. Szerokimi i węższymi strumieniami płyną też PUBLICZNE pieniądze na inne projekty redemptorysty. Jak wyliczyło OKO.press, od początku rządów PiS do końca 2020 roku, podmioty związane z o. Rydzykiem otrzymały z szeroko rozumianej PAŃSTWOWEJ KASY co najmniej 325 034 641 złotych.

Autor: kudłatyx  godzina: 06:09
ujoza, bo zajadów dostanę,,,,, Ciekawym ile podatku odprowadził (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=sVuAXYIXi5g),,,, ale faworyzowany nie jest, a skąd,,, nigdy w życiu.