Wtorek
24.05.2022
nr 144 (6141 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Nowy Janosik na miarę naszych możliwości

Autor: kudłatyx  godzina: 06:02
Od dłuższego czasu piszę na tym portalu, że oni są niespełna rozumu. Żeby coś takiego wymyślić, trzeba być zdrowo ,,, jeb,, tzn walniętym w łepetynę, przy wstawaniu z kolan. jak już jestem święcie przekonany, że nic głupszego nie da się już wymyślić,,, wtedy otwiera otwór gębowy jakiś pisior,,, i bęc. Może vateusz podzieli się z nimi Polskim Ładem - wtedy na pewno pójdą z torbami i nie będą mieć nadmiarów. Może niech Orlen podzieli się nadzwyczajnymi zyskami, a nie buduje oligarchię, bo gdy ropa była po 120$, to na stacji benzynka była po 5,50,,,, a teraz gdy ropa jest po 101$ to dochodzi do 7,50 z,,,, i to z obniżonym Vatem. Wielki szacunek panie Strażniku wyrażam, że w końcu i Ty pomyślałeś głową a nie TVPiSią propagandą i zauważyłeś zidiocenie obecnej władzy. Szacun. :-) .

Autor: 28rafal  godzina: 06:07
kudłatyx,,,,,pewien jesteś przemiany nieprzemienialnego?

Autor: kudłatyx  godzina: 06:22
ponoć kropla drąży skałę,,,, tylko czy z betonem sobie poradzi? rafał, nadzieja jest,, spójrz na byłego prawaka ujozę,,, jeszcze z pół roku temu, w życiu bym nie pomyślał, że może tak zdurnieć i takie lewackie głupoty wypisywać. Może tylko leki zmienił? Da się zostać forowym lewakiem,,,,,, to może i zmądrzeć się da? Myślisz, że to działa tylko do mądrości do głupoty, a w drugą stronę już nie? Pewien przemiany nie jestem,,, a skąd,,, to może być tylko jednorazowe oświecenie,,,, musiał Kura coś w swej robocie zawalić!

Autor: 28rafal  godzina: 06:43
Pożyjemy zobaczymy. Sekta raczej nie jest zdolna do jakichkolwiek zmian. Zdolni są do wszystkiego najgorszego, najgłupszego,,irracjonalnego..Mają włączony mechanizm wyparcia i nie wchłaniają oparów rzeczywistości.. Co do Uja. Myślę, że jest tam jakiś problem zdrowotny..To co wypisuje dawno przestało mieścić się w granicach żartu,,przekory,,prowokacji.. Z każdym wpisem jest gorzej.

Autor: August  godzina: 07:54
''ojjjjj..... Rafał , Kudłaty'' (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=7YLBu4UBh-U)

Autor: pięta  godzina: 07:56
No 28rafale nie wiem czy wiesz ale ....niektórzy doktorzy "honoris causa " tak mają niedaleko trzeba szukać jeden z nich paradował onegdaj w koszulce z napisem ...konstytucja tylko ,że on był po zasadniczej szkole zawodowej a tu masz do czynienia ...ponoć a absolwentem medycyny ?

Autor: tadeek  godzina: 08:08
Kol. Pablo Jarzabek O jakiej prywatnej fortunie Morawieckich Kol. pisze ? Oni nie mają żadnej prywatnej fortuny ! Można wyłącznie wspomnieć o łupach które Morawieckie zagrabili, zawłaszczyli obywatelom POLSKI !

Autor: August  godzina: 08:12
''No 28rafale nie wiem czy wiesz ale ....niektórzy doktorzy "honoris causa " tak mają niedaleko trzeba szukać jeden z nich paradował onegdaj w koszulce z napisem ...konstytucja tylko ,że on był po zasadniczej szkole zawodowej.'' (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=Pl6VtiQPhlo)

Autor: narzynacz  godzina: 08:12
Temat muszę przemyśleć Opublikuje oficjalne stanowisko w stosownym czasie .

Autor: 28rafal  godzina: 08:19
pięta ,,,,dlatego to mi nie daje spokoju..Jak to możliwe? Gdyby nie ludzie którzy U-ja znają osobiście i potwierdzają jego przynależność do kasty szlachetnego zawodu,,,,traktowałbym U-ja jako Narodowego Świra i nie czytał pseudo-logicznych, zapętlonych w obłędzie wpisów.

Autor: narzynacz  godzina: 08:25
Wuj to rodzynek .Jak on tam się uchował ? To powinno być przedmiotem badania i na przykładzie modelu wychowawczego wuja wdrożone do szkół ......

Autor: WIARUS  godzina: 08:36
No to oswajajcie się z tą myślą ale uważam, że czasu na to oswajanie się będziemy mieli całkiem sporo! To deklaracja na wodzie pisana, niestety!

Autor: 28rafal  godzina: 09:13
narzynacz ,,,,,przeliczyłeś na dzisiaj ruską amunicję? Wystarczy im?

Autor: tadeek  godzina: 09:37
Kol. Straznik lodowki na wygnaniu Tu nie chodzi o to co napisałeś. "Oni się powinni podzielić tym nadmiarowym, gigantycznym zyskiem – podsumował Mateusz Morawiecki." Tutaj chodzi o to byśmy my oddali Ukraińcom i np. Żydom 50% naszych złóż naturalnych. Później 50% z tych 50% i tak do zera ! To tak poprzez przykłady dotyczące innych pozbawić nas tego co jest wyłącznie NASZE.

Autor: labul  godzina: 15:56
WIARUS nisko bijesz tym wywiadem z sasinem. Do wieczora będę miał depresję.