Wtorek
24.05.2022
nr 144 (6141 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Najpierw małpy rozwlekły HIV, teraz małpią ospę  (NOWY TEMAT)

Autor: Onufry wuj  godzina: 11:04
Parzą się niczym szympansy bonobo, chorują na małpie choroby (dziennik.lowiecki.plhttps://www.tysol.pl/a84454-brytyjskie-media-wiele-ze-stwierdzonych-w-europie-przypadkow-malpiej-ospy-ma-zwiazek-z-festiwalem-lgbt-na-wyspach-kanaryjskich)

Autor: kudłatyx  godzina: 11:18
no to czytamy: Eksperci stwierdzili, że nie ma jednoznacznych dowodów na to, że najnowsza epidemia jest przenoszona drogą płciową, a nie po prostu pomiędzy osobami, które przebywały w bliskiej odległości od siebie” – poinformowano. W związku z tym nie uważa się, aby mężczyźni homoseksualni byli bardziej narażeni na zachorowanie. i o czym tu z szympansem dyskutować??? :-)

Autor: Alej.....  godzina: 11:56
Kudłatyx, zrozum człowieka - to podświadome obawy krypciola... PS. Ale bardzo dobrze. Skończy się to publiczne macanie z naganiaczem...

Autor: Onufry wuj  godzina: 12:00
No właśnie, o czym z kudłatymi szympansami gadać... Zaraza się wśród samcołóżców rozplenia, a lewaccy "eksperci" idą w zaparte, że z samcołożeniem nie ma toto nic wspólnego :-) No toczka w toczkę to samo lewaccy łgarze gadali w latach 80-tych, gdy samcołóżcy od małp rozwlekli po świecie Gay Related Immune Deficiency (GRID), a nawet przeforsowali zmianę nazwy z GRID na AIDS, by się z roznoszącymi zarazę samcołóżcami nie kojarzyło...

Autor: Alej.....  godzina: 12:12
Wróć! (z tym naganiaczem) Ujoza, ja Wam jednak współczuję, ja empatyczny przecież jestem..

Autor: narzynacz  godzina: 16:02
Lewackie rżnięcie głupa ..... Na wyspie stawiło się kilkadziesiąt tyś osobników gotowych się rżnąć . Po kilku dniach wsiedli w samoloty i wrócili w rodzinne strony gdzie dalej się rżną .... Nagle zdziwieni ......małpia ospa weneryka i inne dziadostwo jest niepoprawne politycznie . Gdzie Wuj kłamie ? Nie jestem purystą ....ale jak się tygodniami wali każdy z każdym to potem są efekty . Może jakiś umiar z tym rznieciem ? Do kogo pretensje ? Jak się wkłada byle gdzie , byle jak , byle z kim to czego się spodziewać ? Że w 21 wieku zniknęły choroby ? Ale nie . Nie wolno o tym mówić bo się lewus poplacze że ich dyskryminują wstrętni faszyści ...

Autor: labul  godzina: 16:19
,,Epidemia ospy małp rozprzestrzenia się głównie poprzez seks, twierdzą urzędnicy WHO''

Autor: 28rafal  godzina: 17:20
narzynacz,,,,zapamiętaj! Nie od wkładania i wyjmowania powstaje odzwierzęca choroba. Najpierw wirus musiał przełamać barierę gatunkową i nie musiało to być związane z wkładaniem..Kiedy już człowiek został "żywicielem" takie imprezy zwiększają prawdopodobieństwo zakażenia,,,,nie "produkują" nowych chorób.

Autor: narzynacz  godzina: 17:27
Rafcio Tam jest małpi rozum , małpie figle , to i pewnie małpie choroby ... Nawet nie chce dociekać jak wirus przełamał barierę międzygatunkową ..

Autor: 28rafal  godzina: 17:45
narzynacz,,,,najszybciej tam gdzie jedzą małpy..Później, już jako "ludzki", rozlał się po świecie.

Autor: narzynacz  godzina: 18:10
Oj tam , już jedzą ...ale niech ci będzie . Nie będę drążył tematu ...

Autor: rales  godzina: 18:25
ad 28rafal: Malpy zasadniczo jada sie po obrobce cieplnej - taki klimat, ze bez upieczenia czy ugotowania mieso jest bardzo nietrwale. A wirusy - rowniez ospy - szybko gina w podwyzszonej temperaturze. Zatem owe wirusy musialy inna droga wniknac do organizmow ludzkich, zdrowe i sprawne - bardzo sprawne, skoro przelamaly wspomniana przez narzynacza bariere miedzygatunkowa. Jakie masz pomysly na drogi wnikniecia tych wirusow??

Autor: 28rafal  godzina: 19:37
rales,,,masz rację, że giną. Najpierw taką małpę trzeba oskórować, wypatroszyć ,,ręce we krwi,,,czasami skaleczenie, jakaś rana..Wtedy może dojść do infekcji..

Autor: narzynacz  godzina: 21:41
Najgorsza jest ta obłuda i gra słowami ..... Na określenie tych ekscesów używa się słowa " festiwal '" Festiwal to jest w Sopocie .....to celowe . Maskowanie patologicznego zjawiska czymś pozytywnym . Bo z reguły festiwal kojarzy się z czymś pozytywnym . To jest patologia ,taka z narkotykami w tle , orgiami , ogólnie syf Nie wierzę że ktoś z tu obecnych chciał by aby znalazło się tam jego dziecko .... Prosta droga do wykolejenia patologi ostatecznie depresji uzależnień . ....samounicestwienia . Zrobienia sobie z życia uwna Ale dla lewactwa to jest festiwal ......