Niedziela
26.06.2022
nr 177 (6174 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: naginacze...

Autor: 28rafal  godzina: 00:18
wuj Onufry ,,,,,jaja jak berety...Wuj nie ma TVN24 ! :-) Wracając do sedna sprawy. Dlaczego piswuje nie przeszły na DVBT2? Bo wiedzą, że pisdowaci nie kupią i tak dekodera. Te psie wuje to najtwardszy elektorat pisdu..

Autor: wuj Onufry  godzina: 03:39
Jak wredne i zakłamane jest lewactwo, niech świadczy treść tego słowotoku tefałendziarstwa: Część pierwsza: "Przeciwstawiamy się niesprawiedliwym działaniom, które pozbawiają dużą część widzów telewizji naziemnej dostępu do ulubionych kanałów" Czyli lewactwo się zbulwersowało, że duża część widzów zostala (wg tefałendziarstwa) pozbawiona dostępu do ulubionych kanałów. Czy to znaczy że tefałendziarstwo to takie dobrotliwe stryje, które chcą by każdy miał dostęp do swojego ulubionego kanału????? Ależ skąd!!!!! Czego chce lewactwo świadczy część druga tegoż oświadczenia: "Będziemy domagać się jak najszybszego przełączenia kanałów TVP na standard nadawania obowiązujący pozostałych nadawców". Czyli lewactwo wredne domaga się by rozszerzyć brak dostępu i by NIKT nie miał dostępu do swojego ulubionego kanału....

Autor: 28rafal  godzina: 05:23
Dlaczego piswuje nie przeszły na DVBT2?

Autor: kudłatyx  godzina: 07:26
łoooo matko i babko,,,, Ja mam tylko nadzieję, ze .uj w takim stanie pacjentów nie przyjmuje,,, nawet jeżeli to są ruskie,,, każdego szkoda!