Czwartek
23.06.2022
nr 174 (6171 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Wuc nas opuścił.

Autor: kudłatyx  godzina: 06:09
naganiacz, myślisz jak koń z klapkami na oczach, to końskie muchy powinieneś mieć,,, ale od was to nawet muchy uciekają. Nie dziwie im się!

Autor: 28rafal  godzina: 06:12
narzynacz,,,,,kawa,,kromka chleba z omastą i do roboty okołodomowej. Pamiętaj musisz załatwić coś za ten krzyżyk...No i uważaj na dzikie muchy..:-) :-) PS. Chleb może być polany śmietaną i posypany cukrem...:-)

Autor: 28rafal  godzina: 06:39
narzynacz ,,,,nie udław się...Właśnie jest nowa idea PiSdu...Pokrywają Polskę halami sportowymi...Tak se wyliczyli, że zmajstrują 1000 sztuk... Co Ty na to drogi strategu? Miałeś jakiś przekaz o wykopaniu garnca złotych talarów? 1000 sztuk,,,:-) :-) :-) ,a gdzie oczka wodne i maszty flagowe w każdej gminie? Jak to wszystko ruszy,, może wyjść oczko wodne w środku hali i maszt w jej pis-dzielczym dachu...:-)

Autor: WIARUS  godzina: 09:37
Dowcipy się Ciebie trzymają 28rafal ale żebyś nie był zawiedziony pytanie dla stratega Schrony - są? - będą? (dziennik.lowiecki.plhttps://news.upday.com/pl/przesmyk-suwalski-zagrozony-pytania-o-schrony-i-doniesienia-mediow/)


Autor: Cyzio  godzina: 16:04
28safał moja św pamieci Teściowa w 1945 r w czerwcu jak wróciła z przymusowej pracy z Niemiec do Głogowa to miasto było w 90% gruzy, i fetor trupi.

Autor: narzynacz  godzina: 16:08
Dławie się Wiarusem ....60 km . To jakiś plan wycieczki rowerowej Bunkry. .....jakie bunkry , ja idę na krótką koszulę i będę Napier.... Tam już jest kocioł kalingradzki ....wiarus co z dostawcami kiszonej kapusty ? Litwini tory rozebrali . Będą dostawy krążownikami czy most powietrzu tupolewa mi ? A może łodziami podwodnymi jak Niemcy w 45 porty odcięte w Francji zaopatrywali ? Ile beczek kiszonej kapusty mieści się na okręcie klasy ""Kursk"

Autor: narzynacz  godzina: 16:23
Co dziwnego w Głogowie ? To było stare historyczne miasto książęce . Stolica regionu pełna zabytków . Dopóki prekursor uni europejskiej nie ogłosił go twierdzą , a stary cep komuszy nie postanowił go zdobywać ....została sterta gruzów ...... Komuchy po 45 postanowiły to zostawić , zamiast tego zainwestowali w Zieloną Górę robiąc ją stolicą regionu. Glogowa nie odbudowali i spadł do ligi okręgowej ..

Autor: 28rafal  godzina: 17:26
Cyzio,,,,,znam dobrze to miasto..Prawie moje rodzinne..Szkołę tam kończyłem.

Autor: 28rafal  godzina: 17:48
narzynacz,,,,oby Ci "Grad" drwiącego wyrazu twarzy, nie starł razem z jej połową..:-(

Autor: narzynacz  godzina: 21:07
Ja z nich drwię , gardzę i leje prosto w ryj . Tak jak komuną . Banda zwykłych obdartych rzezimieszków . Te państwo to jest syf . Ruskie wojsko ma systemowe pozwolenie na mordowanie , gwałcenie i rabowanie . To jest ich doktryna wojenna . Całe państwo opiera się jeb ...jeden drugiego . Przeżarte korupcja , zacofane , tępe ... Najpierw niech sobie tory do kotła królewieckiego odblokują . Dziady .. Cała ich kultura , sposób bycia , jest przeżarte , skażone do szpiku kości kultem rabunku , mordowania, tępego Ura Ura ura Czystek łagrów obozów koncentracyjnych przymusowych psychiatryków ......gardzę nimi Tak jak mi znajomi Ukraińcy mówią . Tu będzie z tobą gadał , pier ...żeś brat , ale masz robić i dawać co on chce . Inaczej cię znienawidzi , będzie chciał dominować Kim te szmaty są że roszczą sobie prawo do wszystkiego Jakiś przesmyk suwalski .......a jakim prawem , wara dziady . Taki komuch z okrągłym ryjem , będzie palcem machał i wszystkim w koło groził Tyle terenu, tyle bogactw mają ......

Autor: 28rafal  godzina: 21:22
narzynacz,,,,pełna zgoda. Ale jako żaba nie zrobisz krzywdy koniowi..A on tobie i owszem.

Autor: narzynacz  godzina: 21:33
To nie jest żaden koń . Osioł stary udający rasowego ogiera Kiedyś widziałem dużego gończego . . Kuna go za nos złapała to wył tak że się zesr....... Kuna uciekła ...

Autor: 28rafal  godzina: 21:37
narzynacz,,,,podziwiam Twój Narodowy Pajdooptymizm..

Autor: narzynacz  godzina: 21:48
Ich helikoptery spadają Samoloty nie latają nad Ukrainą bo też spadają Połowa czolgów nie ma noktowizji i GPS . Jest stara. Ich flota to syf odmalowany . Ich można zabijać , niszczyć , bronić się Krwawią tak samo jak ty i ja . To nie jest ta melodia jaką tu grano latami że wchodzą i robią co im się podoba .

Autor: 28rafal  godzina: 21:53
narzynacz,,,,a co my mamy?

Autor: trucizna  godzina: 22:45
i tu się zaczyna problem Tyle lat ponoć przekazujemy największe PKB na zbrojenie I co ? Nic . Dziadostwo do kwadratu