Czwartek
23.06.2022
nr 174 (6171 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Bandera Bochaterem PIS ?

Autor: I G O R  godzina: 00:17
Widzisz Wiarus , życie nie polega na tym żeby czekać ,aż ktoś oceni sytuację. Pozwól labulowi , żeby sam ocenił. Ty natomiast czekasz , aż ktoś oceni za Ciebie. Dla Ciebie nawet nie jest istotne kim jest oceniający. ps. Kiedy Kwach albo Belka odwiedzą Ukrainę ? Hmm ? Gdzie jest tuskowicz ?

Autor: WIARUS  godzina: 08:40
IGOR - czepiasz się jak pijany płotu! A jakie znaczenie i dla kogo miałaby wizyta wymienionych osób w Ukrainie? Lepiej czepiaj się tramwajów!

Autor: narzynacz  godzina: 08:59
Tak . Teraz stare komuchy i agentura wpływu z legitymacjami PO będzie pier....że to ruskich sprowokowali . Nie mieli wyjścia . Ukraina ma prawo być niepodległa . Ma prawo stanowić o swoim losie . Ruskie mieli dość czasu i pieniędzy aby ich przekonać . Wystarczyło te miliardy z ropy i gazu rzucić do integracji . Ale nie było by co kraść . Tysiące post sowieckich biznesmenów musi mieć na jachty i złote klamki w posiadłościach na zachodzie ***** Kacapstwo

Autor: narzynacz  godzina: 09:00
I ich przdupasów w POlsce też ..

Autor: trucizna  godzina: 09:05
Już starczy . Idź do jakiejś roboty

Autor: narzynacz  godzina: 09:13
Czekaj , dopiero się nakręcam . Ciśnienie po kawie skoczyło i jestem pobudzony . A , trutka , już wiem . Wczoraj coś pisałeś o propagandzie . Parlament UE ogłosił nowy podatek . Cel jakże szczytny . Walka z klimatem . O 2024 wszystkie firmy transportowe ( busy autobusy tiry ) i budynki komercyjne (hotele , sklepy , fabryki ) zapłacą podatek emisyjny . Emitują CO2 ....to muszą płacić Te głąby w europarlamencie jeszcze gotowy opodatkować oddychanie .....skutkiem ubocznym oddychania jest CO2 Czy lewactwo tępe może oddychać dwa razy mniej ? Zrobić coś dla świata i klimatu ?

Autor: kudłatyx  godzina: 12:46
naganiacz, gubisz się w zeznaniach,,, Ukraina ma prawo być niepodległa . Ma prawo stanowić o swoim losie . naganiacz, bój się bucka,,,,, co Ty piszesz,,,, zapomniałeś, że Ukraina chce do UE, a ta to Eurokołchoz, który niewoli narody??? Od ruska do Niemca chcą iść,,,, a Ty piszesz, że mają prawo być wolni, ale sami się chcą zniewolić w UE? Chyba nie można większych bzdetów pisać, mając zlepione choć 2 komórki.

Autor: kudłatyx  godzina: 12:49
naganiacz Parlament UE ogłosił nowy podatek . Cel jakże szczytny . Walka z klimatem . O 2024 wszystkie firmy transportowe ( busy autobusy tiry ) i budynki komercyjne (hotele , sklepy , fabryki ) zapłacą podatek emisyjny . Emitują CO2 ....to muszą płacić a tyle się szympansom z PiSu mówiło,,,, inwestujemy w OZE,,, to teraz nie trzeba by płacić. Nie ma emisji CO/2, nie ma opłat, proste dla każdego, ale nie Pisiego szympansa. To chyba jasne.,,, ale Pisi szympans twierdził, że wungla mamy na dwieście lat,,,,,, qrna, ,,, jak ten czas zapierdziela,,, urodziłem się jak wungla było dużo,,,,, już minęło 200 lat, bo wungla nie ma,,,,,, zaraz będę miał 245 urodziny,,,, ale ta medycyna poszła do przodu :-)