Niedziela
26.06.2022
nr 177 (6174 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: tymczasem polski episkopat liderem...  (NOWY TEMAT)

Autor: Golson  godzina: 10:13
I oczywiście jak na katotaliban przystało chodzi o prestiżową wśród prawactwa konkurencję tuszowania pedofilii... (dziennik.lowiecki.plhttps://oko.press/episkopat-watykan-tuszowanie-pedofilii-lista-biskupow/) "Watykan nie podaje, ile spraw biskupów tuszujących przestępstwa seksualne bada. Jak jednak ustalił amerykański portal Bishop Accountability, aktualnie wiadomo o dwudziestu ośmiu takich postępowaniach na całym świecie. Szesnaście dotyczy polskich hierarchów"

Autor: trucizna  godzina: 12:43
Ja po tych ich numerach przestałem w nich wierzyć . Najwięksi obłudnicy na ziemi Jak się sami nie oczyszczą to za 20 lat w kościołach będą hurtownie cementu

Autor: 28rafal  godzina: 12:49
trucizna,,,jak się może woda oczyścić z wody?

Autor: WIARUS  godzina: 14:33
Mają problem ze sobą ale ..... są w episkopacie polskim mocno zaniepokojeni i szukają możliwości dalszego nieskrępowanego działania na swoją korzyść! Nie tylko w tej sygnalizowanej we wpisie inauguracyjnym konkurencji 👇👇👇👇👇👇
Przed nami alternatywa, czy będziemy Kościołem purystycznym czy też złożonym z grzesznych ludzi, do których sami należymy (dziennik.lowiecki.plhttps://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-kard-nycz-skala-rozwodow-przerosla-nasze-przewidywania,nId,6117683)


Autor: wuj Onufry  godzina: 23:26
Że wstrętem otworzyłem te "lewe ślepie press", bo to lewactwo, a po lewactwie można się tylko obrzydliwych insynuacji i manipulacji spodziewać. No i się nie omyliłem. Parszywe lewaki legalne podrywanie osoby 17 letniej, czyli dojrzałej zdrowej d... perfidnie i kłamliwie "pedofilią" nazywają. A czemu tylko 17 letniej? Może też 90 latki, każde łgarstwo dobre, by chrześcijan ekskrementami obrzucić. Lewactwo parszywe, obłudnie drące ryje "konstytucja" teraz pokazało, że ma prawo głęboko w czarnej, zafajdanej, wielokrotnie penetrowanej bez gumki, lewackiej... Wg konstytucji człowiek jest niewinny do czasu prawomocnego wyroku sądu stwierdzającego popełnienie przestępstwa No to ilu polskich biskupów zostało prawomocnie skazanych? I czemu ANI JEDEN?????? Nawet gdy lewactwo rządziło - czy lewactwo postkomusze, czy lewactwo totalniackie - to nawet wtedy nie potrafiły lewackie parszywce spreparować prawomocnego wyroku dla żadnego polskiego biskupa. Wg konstytucji wszyscy polscy biskupi są niewinni, co nie przeszkadza oszczercom lewackim nazywać ich przestępcami. Obrzydliwość. Jak spotkasz lewaka, to syp mu w ślepia kaprawe vermox lub pyrantel, tak się powinno traktować glisty.