Czwartek
30.06.2022
nr 181 (6178 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Dekodery TVP czy jakoś tak ...

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 03:11
Demokracja, konstytucja, wolnosc slowa,.....🤸🤕

Autor: Jan Tukan  godzina: 03:25
Pablo ...w Polsce?😁

Autor: wuj Onufry  godzina: 07:13
A teraz proszę wskazać w której z wymienionych sytuacji osobnik ubrany na niebiesko zaatakował człowieka. W której? (dziennik.lowiecki.plhttps://www.policja.pl/pol/aktualnosci/193874,Czy-wiesz-ze-policjant-w-okreslonych-sytuacjach-moze-wydac-Ci-polecenie-okreslon.html)

Autor: kudłatyx  godzina: 08:22
te Onufrey,,,, upośledzony na umyśle jesteś??? 1 (słownie pierwsze) ma wydać uzasadnione polecenie 2 ( słownie drugie) gdy uzasadnione polecenie jest niewykonane ,,, może użyć środków przymusu.... Kolejność musi być zachowana,,, ale Pisi szympans udaje że nie widzi, że wpierw użyto gazu, a dopiero potem wydano polecenie. Nie dziwota, Pisie szympansy u Putina chowane,,,, a tam to normalne.

Autor: narzynacz  godzina: 08:44
Kudłaty Policjant ma to uzasadniać na piśmie ? Można mieć pretensje do policji o różne sprawy ale jak ja bym był policjantem i taki tępy zlepek komórek by mnie wyzywał to zrobił bym to samo . ... Bydło lewackie tylko bluzg i wyzwiska . Ordynarne prowokacja , Wszędzie gdzie się pojawia robią gnój . A jak ktoś nie wytrzyma i da w ryj to skomlą jak małe dzieci Wypakowany i wydziarany wielki twardziel dostał gazem w ryj i się zeszczał . Tak kończy się pajacowanie . Brawo tak trzymać W ramach pomocy humanitarnej rozdawać nowe mózgi a jak ktoś odmówi pampersy ...

Autor: 28rafal  godzina: 08:57
"ale jak ja bym był policjantem i taki tępy zlepek komórek by mnie wyzywał to zrobił bym to samo . ...",,,,,dlatego jesteś tylko narzynaczem,, na szczęście środków przymusu bezpośredniego do łap nie dostaniesz.

Autor: narzynacz  godzina: 09:06
Tak , znieważenie funkcjonariusza na służbie . Stoi kilka metrów od niego i używa najgorszych bluzgów ......nowy lewacki świat . Zesrać się na wszystko obojętnie gdzie stoisz . Ja nie muszę . Widać są w policji normalni ludzie którzy nie dają się poniżać byle baranowi , to chyba asystent posła Brejzy .....tak przybudówka PO rodem z kryminału Tak trzymać . Nie umie się zachować gazem w ryj . Niech mu Brejza nowe gacie do pudła przywiezie ...... Halo Halo szefie potrzebne świeże gacie bo się na demonstracji zeszczałem ....

Autor: trucizna  godzina: 09:23
naganiacz Skoro go znieważył jak to ty uważasz to natychmiast po wypowiedzeniu słów zniewagi POWINIEN BYĆ ZATRZYMANY , a nie potraktowany gazem . Tu jak wół widać, że gościowi po prostu puściły nerwy . To typowe dla mięśniaka, któremu metka uszkodziła jak ty to nazywasz ostatni zlepek mózgu . Później ktoś mądrzejszy zadecydował, aby zatrzymać tego grubasa . Zwykła ochrona d...py . Użycie gazu bezprawne . Tak jak rafał napisał : dlatego jesteś naganiaczem Sytuacja taka jak ta kiedy policjant strzelił w plecy uciekającemu dilerowi . W normalnym kraju przekroczenie uprawnień

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 17:03
Panie Tukan, zartowalem 🎪🤹. Slyszales o najniwszym osiagnieciu 😁? Maja w Polsce stacjonowac na stale wojska Amerykanskie.💃🕺 Niestety skoro nie podali liczby bedzie to bardzo maly kontingent, niewystarczajacy. Slyszales o ostatnim sukcesie PiSu? Teraz Polacy maja jak to przedstawila propaganda rzadowa szesnastu wojewodzkich "opiekunow", moj Boze. 😱🤯.

Autor: Jan Tukan  godzina: 17:48
O "opiekunach" nie słyszałem. Słyszałem natomiast o totalnej inwigilacji polskiego społeczeństwa, że względu na tzw. bezpieczenatwo publiczne. Nie chcę o pewnych sprawach pisać, ale na miejscu Polaków kupowalbym telefony poza Polską ( abonament ).