Czwartek
30.06.2022
nr 181 (6178 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Dlaczego nie wyjaśniono jeszcze sprawy do końca?

Autor: I G O R  godzina: 00:47
piętaszku Karolu Ja na twoim miejscu martwiłbym się swoim problemem wizerunkowym . Twój temat to JEDNA BABA DRUGIEJ BABIE...GRABIE :) Zdecyduj sie w końcu kogo popierasz . Tuskowicza , a może towarzysza kwasniewkiego lub millera ? Czy Ziobrę ? Może Artka reformatora PZŁ? Albo twojego idola z USA -Jasia Jeżozwierza ? Hmm ?

Autor: 28rafal  godzina: 00:54
I G O R,,,,nikt u kogo nie wykryto zaburzeń psychicznych nie popiera ziobry ani innych pisbraci rodem z dalekiej Sycylii.

Autor: pięta  godzina: 12:18
Panie IGORZE masz pan wolny paluszek? ...to sobie go wsadź gdzie potrzeba ja przecież nie pytam Cię dlaczegoś taki nierozgarnięty i z uporem godnym maniaka nadal brniesz. Dobrze wiesz o czym piszę . Ani pan Ziobro ani cała ta reszta z grupy trzymającej władzę nie jest mi bliska tudzież żydzi, Ukraińcy i komuniści we wszystkich wydaniach odmianowych. Zapytałem o rzeczy ,które robi się cichutko pod stołem a te jak chociażby proponowane opłaty za używanie samochodów spalinowych uderzą także w Ciebie co mnie osobiście nie martwi ja troszczę się tylko o siebie i moją najbliższą rodzinę . I dlatego "popieram " pana Ziobrę bo jest przeciw-wagą do pana Premiera...który dawno powinien być zdjęty z urzędu ot i tyle skomplikowanej ewangelii.