Czwartek
30.06.2022
nr 181 (6178 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: W baśniach lewackich drewno nie butwieje  (NOWY TEMAT)

Autor: wuj Onufry  godzina: 07:28
Brukselskie lewusy terroryzują kolejnymi bredniami (dziennik.lowiecki.plhttps://wgospodarce.pl/informacje/113770-unijny-zamach-na-polskie-lasy) 1. Jest sobie malutkie nasionko np. sosny. Cełodwa lata w powietrzu. 2. Sosenka kiełkuje i rośnie, biorąc Cełodwa z powietrza 3. Sosny lewactwo brukselskie zabrania ściąć, więc sama sosna zdycha i butwieje. Butwiejąc zwraca cełodwa do powietrza. Podsumowanie - bilans Cełodwa wyniósł ZERO. Ile było Cełodwa w powietrzu, tyle do powietrza wróciło. Skąd się biorą pożyteczni idioci lewactwa, aż tak głupi, że dają się na takie baśnie nabierać???

Autor: kudłatyx  godzina: 07:57
.uj wybitnie mundry jest. Pewno .uj wie,,,, co się dzieje z Cełodwa, gdy się sosnę zetnie i wsadzi do pieca?

Autor: wuj Onufry  godzina: 08:01
To samo się dzieje z Cełodwa gdy sosna zbutwieje. Różnica tylko taka że z butwienia zysk mają robale, a ze spalenia w piecu zysk ma człowiek. Lewactwo brukselskie realizuje interes robali. Nic w tym dziwnego, bo lewactwo to robactwo 😋

Autor: kudłatyx  godzina: 08:05
nawet lewacki prawak powinien wiedzieć, że gdy się pali, to jest dym,,,, czyli śmierdzi po prawacku. Robale tego nie robią,,, chyba, że puszczą bąka na Pisiorski pusty łeb.

Autor: WIARUS  godzina: 09:30
Dla starających się przynajmniej uruchomić myślenie o problemie CO2 (dziennik.lowiecki.plhttps://www.bankier.pl/wiadomosc/Na-co-pojda-pieniadze-ze-sprzedazy-praw-do-emisji-CO2-Chodzi-o-rekordowa-kwote-8366707.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=Wiadomosci)


Autor: wuj Onufry  godzina: 10:29
Drogi totalniak kudłaty nie doczytał, że lewactwo brukselskie w tym przypadku czepia się Polski i naszych lasów z powodu Cełodwa, a nie z powodu dymu. Cóż... Po prostu pożyteczny...

Autor: kudłatyx  godzina: 10:49
nawet lewacko-prawacki przy,,up powinien załapać,,,, to proste, przyczyna -> skutek, wiem, że to aż dwie rzeczy, które trzeba ogarnąć na raz,,,, a to przerasta możliwości Pisiorskich szympansów ale wystarczy zmniejszyć wydzielanie Cełodwa z wungla, a nikt nie będzie wymuszał, by zwiększyć jego pochłanianie przez sosny. Nie ma lub jest mało Cełodwa, to nie ma konieczności jego redukcji! załapał,,,, czy trzeba łopatą do pustego łba?

Autor: Onufry wuj  godzina: 12:17
Lewacki totalniacki pusty łeb nie załapał, że brukselskie lewactwo nie uzależnia mitycznego "wchłaniania" Cełodwa przez sosny od poziomu wydzielania Celodwa z wungla. Zresztą to nie ma żadnego znaczenia - lewactwo brukselskie łże, jakoby las akumulował Cełodwa, a lewackie szympansy nie rozumieją, że ich brukselka traktuje jak głupków. Pożyteczni idioci...

Autor: lelek_nowy  godzina: 14:46
Żaden prawak nie opiera swoich wypowiedzi na wiedzy i rzeczywistości. Dlatego u wuja CO2 gromadzi się w drzewie przez jego żywot, a potem jest oddawany w piecu lub w zbutwieniu. A prawda jest taka, drzewo pochłania z powietrza CO2 i wytwarza na bieżąco m.in. cukry, a następnie - podobnie jak człowiek podczas oddychania - wydziela trzy czwarte pochłoniętego węgla z powrotem do atmosfery. W ten sposób całkowitej biodegradacji ulega 1/4 dwutlenku węgla pochłoniętego przez drzewo. Po spaleniu, czy zbutwieniu, drzewo nie oddaje żadnego CO2 pochłoniętego w swoim żywocie, tylko w procesie spalania wydzieli dwutlenek węgla ze spalonej masy, a podczas zbutwienia odda produkty pełnego utlenienia, jak CO2, H2O, jony Ca++, K+, SO4--, PO4---, NH4+ i NO3- i inne. Ilość węgla pochłoniętego przez 1 ha lasu odpowiada średniej rocznej emisji CO2 przez cztery samochody osobowe - przy założeniu, że jeden pojazd emitujący 160 g zanieczyszczeń na 1 km pokonuje średnio 14 tys. km rocznie. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.cire.pl/artykuly/serwis-informacyjny-cire-24/152208-w-finlandii-zmierzono,-ile-co2-pochlania-jedno-drzewo)

Autor: Onufry wuj  godzina: 14:58
Nie było drzewa - wungiel w powietrzu Jest drzewo - wungiel w drzewie Drzewo zniknęło (zbutwiało) - gdzie wg lewackiego wsteczniactwa zniknął ten wungiel, który był drzewie? Anihilacja wungla? Cudowna transmutacja alchemiczno - lewacka wungla do "H2O, jony Ca++, K+, SO4--, PO4---, NH4+ i NO3- i inne"????? Tłumaczta lewaki, niech się prawactwo pośmieje z guseł i zabobonów religii lewackiej:-)

Autor: 28rafal  godzina: 15:42
Onufry wuj,,,,,"Cudowna transmutacja(),,Tłumaczta lewaki, niech się prawactwo pośmieje z guseł i zabobonów religii lewackiej:-)",,,,,,tłumaczę! Wszystko jest tam, gdzie ten,, co zniknął z grobu..Cudowna transmutacja,,,:-) Pośmiejmy się z guseł i zabobonów religii prawackiej:-)" Jeśli Ty nie uwierzysz w moją transmutację,,ja nie uwierzę w Twoją..Obie są siebie warte..

Autor: kudłatyx  godzina: 16:56
aleś ty prawak mundry,,, jeżeli wydala się to, co pochłonie,,,, to niech .uj wpadnie do mnie po obiedzie,,, zje .uj wydalonego kotleta. Smacznego!

Autor: wuj Onufry  godzina: 18:05
Komentarz skudlonego lewaka równie głupi co wulgarny. Po prostu lewacki. Skudlony nie rozumie, że on sam, jego lewacka tusza, tak samo "pochłania" złowrogie Cełodwa jak drzewa w polskim lesie. Sto lat temu skudlony nie istniał. Zatem nie istniał wungiel zgromadzony w cielsku kudłatego, bo nie było kudłatego. Potem się kudłaty ulungł. Zaczął w swym cielsku lewackim gromadzić wungiel. Chwilowo, bo kudłaty kiedyś wyciągnie raciczki i albo jego zezwłok zostanie sfajczony uwalniając całe Cełodwa z jego cielska do atmosfery.... ..... Albo truchło kudłate zostanie zakopane bez pokropku na jakimś cmentarzu komunalnym między komuchami i spożyje je robactwo, bakterie itp., które pasąc się skudlonym truchłem całe cełodwa skudlone do atmosfery powrócą. Jest tylko jedna szansa by skudlony wungiel do atmosfery nie wrócił - należy skudlonego po zgonie wrzucić do głębokiego dołu na torfowisku, zalać betonem by lisy nie wygrzebały, przysypać mokrym torfem i dokładnie udeptać..... i wtedy kudłaty się nie rozłoży. I za kilkaset milionów lat górnicy odnajdą w pokładach węgla ślad skudlonej kufy, a wezwani archeolodzy będą się zastanawiać jakiego gatunku małpoluda odkryli 😋