Czwartek
30.06.2022
nr 181 (6178 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Piorun  (NOWY TEMAT)

Autor: MAK  godzina: 07:55
Piorun o mocy sporej ilości trotylu ! (dziennik.lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=e6GnuqwvL10)

Autor: wuj Onufry  godzina: 07:58
A ten znowu ruską propagandę rozsiewa...

Autor: MAK  godzina: 08:17
Tak .....,ale mostek i piorun jak najbardziej tych co mówią po ukraińsku !

Autor: J.Chudy  godzina: 08:40
MAK, błagam, Napisz w trzech żołnierskich zdaniach, co papla szMaciak chce nam przekazać. Tego cwaniaka nie sposób słuchać dłużej niż 5 minut.

Autor: MAK  godzina: 08:45
Ten z załącznika, który był odpowiedzialny za bezpieczeństwo w Norwegi w czasie w którym Anders Behring Breivik dokonał masakry jest obecnie sekretarzem generalnym NATO i zapewnia NAS że jesteśmy bezpieczni ......dozbrajając Ukraińców.. Jesteśmy bezpieczni jak Norwegowie za jago premierowania ! Dalej pajacujcie w TV i dokonujcie spustoszenia we wszystkich dziedzinach materialnych i moralnych życia codziennego ! Hwała........wiecie komu ! Gdzie się podziała moja żółta plama ! ?

Autor: J.Chudy  godzina: 09:04
Myślisz, że suski, sasin, kowalski, a może ziobro byliby lepsi na tym stołku ? MAK, za trwanie przy władzy pis zadłużył nas na setki miliardów. Padło wiele firm, a samobójstw z tym związanych mogło być więcej niż ofiar brejvik-a. Widzę, że - w Twoim mniemaniu putin jest mniejszym złem dla świata od szefa NATO. Co chcesz nam udowadniać swoimi głupimi wstawkami filmików z geszefciarzami szMaciakieim i Gapiszonem ?

Autor: trucizna  godzina: 09:09
uważam, że budyń byłby najlepszy ))))) To jest gość z jajem . Jak zrobi groźną minę to go strach

Autor: WIARUS  godzina: 09:21
Zobaczcie co dziś dzieje się (dziennik.lowiecki.plhttps://news.upday.com/pl/dzisiaj-nawet-38-st-c-kulminacja-upalow-padnie-rekord-to-warto-wiedziec/?utm_source=upday&utm_medium=referral) w kraju i na świecie. Korzystając ze znaków < i > zwróćcie uwagę na zawartość stron tytułowych dzisiejszej prasy i poruszane tam główne problemy.

Autor: kudłatyx  godzina: 10:31
trucizna,, ale on się ciągle uczy,,,, cały czas się uczy,, aż strach pomyśleć co to będzie, jak skończy naukę?

Autor: MAK  godzina: 12:00
Szansa na odrodzenie ? To dlaczego ten przemysł "zdechł" ? Nie którzy mówią że szansa "wydymać szympansa" jest większa aniżeli to o czym informuje załącznik. Jestem za tym by "szympans wydymał" tego co pisze te rewelacje !

Autor: Silwerus  godzina: 14:30
Panowie to proste.. szmaciak dostaje kasę od ruskich, a Mak to jego diler na łowieckim i pewnie nie tylko. Nic tu dodawać nie trzeba. 😎

Autor: MAK  godzina: 15:14
Jeżeli Pan Silwerus, herbu 😎 "Ciemne szkiełka" chce dołączyć do tego co pisze te rewelacje we wiadomym celu, to po takiej szympansiej "iniekcji" (dziennik.lowiecki.plhttps://pl.wikipedia.org/wiki/Iniekcja) może się nawróci z obecnego "partyjnego" na takiego który rozróżnić potrafi partyjne "mrzonki" (bezczelne kłamstwa) od realiów (rabunek narodu). Mówią że przez żołądek do serca, a przez dupę do głowy !

Autor: Jan Tukan  godzina: 15:28
Osobiście mam dylemat z tymi Ukraińcami. Z jednej strony, gdy czytam opisy lekarzy z Ukrainy o cierpieniu tych ludzi jest mnie ich żal, z drugiej strony, jak widzę szał na drogach i urwana klamkę w moim samochodzie, problemy z nimi, to był ich wysłał z powrotem do Ukrainy na wojnę, tym bardziej, że wielu jest Ukraińców bezczelnych. Zwolniłem od siebie z firmy Ukraińców gdyż, wiem iż znajdą pracę ( brakuje tu fachowców) z drugiej strony jak w ich kraju jest wojna to oni mówią, że obowiązek walki za ich kraj mają Polacy, Litwini itd. a oni tu, sprawni i silni siedzą w USA jako uchodźccy wojenni czy na innych zasadach, niech wracają na Ukrainę a nie pouczają innych! W ogóle byłem do nich pozytywnie nastawiony, a teraz coraz bardziej mnie wkurzają.W polskich sklepach w USA jest ich do ..uja, po polsku nie mówią po angielsku różnie, a jeszcze innych poprawiają. Jedyna dobra rzecz, że ci uchodźccy mogą być na razie w USA tylko 3 lata. Mam znajomych i znam rodziny polsko- ukraińskie, ale przypaletal się taka qurwa z Ukrainy i weźmie rzuca się na drodze, klamkę urwie, człowiekowi humor zepsuje i bigosu na robi, bo oni myślą, że mogą tu się tak zachowywać , jak w Rosji czy Ukrainie! Poza tym oni ta wojnę próbują wpychać innym na siłę, że to jest sprawa wszystkich, a przecie to ich wojna, flagi na siłę ludziom do skrzynek przyczepiają, kto tak im pozwala się rządzić! Na marginesie, w jedenjz bogatszych dzielnic widziałem samochód z ta rosyjska flaga Andrzeja czy ..uj wie jak ona się nazywa, policja też powinna ich łapać za te flagi! Żyją w USA, USA w NATO jest przeciwnikiem Rosji, a tu jakaś rosyjska meda jeździ z tą flaga pomarańczowo jakąś.!!!

Autor: Jan Tukan  godzina: 15:45
Chodzi o tą jak ona tam: wstążka sw. Jerzego https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Wst%C4%85%C5%BCka_%C5%9Bw._Jerzego Pewnie by może policja w USA ich za tą flagę zatrzymała, ale oni w policji pewnie nie znają jej znaczenia. Nie wiedzą co to jest!

Autor: Silwerus  godzina: 15:45
Maku , Martw się o iniekcję ruskiej kasy dla szmaciaka.. może i tobie cos kapnie.. Naród da sobie radę bez Was,ruskich trolli.

Autor: MAK  godzina: 16:26
Silwerus Rzeczywistości nie zmienisz ! Zniszczono TO (dziennik.lowiecki.plhttps://pl.wikipedia.org/wiki/Wytw%C3%B3rnia_Sprz%C4%99tu_Komunikacyjnego_%E2%80%9EPZL-%C5%9Awidnik%E2%80%9D) i nie tylko ten dział gospodarki ! Masz pretensje do Pana Maciaka o to ze publikuje to co z Polskim Narodem i Polskimi Dobrami Naturalnymi bandyci robią ? O co ? W świecie naturalnym zdrajcy stada są zagryzani ! Morawiecki (pomijam szkody które z jego inicjatywy Kraj i Naród poniósł) w bezczelny sposób wyrwał Nam z Gardła wiele milionów do swojej , do ŻONY skarpety i jest w dalszym ciągu premierem polski ! Jakie jeszcze przykłady podawać byś Ty i tacy jak Ty odnieśli się logicznie do prezentowanych FAKTÓW ? Dla dobra Narodu plujecie na Pana Putina gaz po to by US bandyci sprowadzili gaz z Kataru ? Przecież nie Katar dostarczy Katar ! Faktury w formie rabunku dóbr naturalnych wystawią US bandyci ! Pan Maciak pokazał film w którym Ukraiński komik z zawodu oznajmił iż wprowadzą wojska na Donbas i .... Nie widziałeś "reklamówki" która wskazuje gdzie Ukraińcy wkopią słupy graniczne ? Nie widziałeś w jakiej ideologi wychowywane są ,były Ukraińskie dzieci ? Będą wojować, wojować, wojować, wojować, To co Ruski zatrzymają to zatrzymają ! Resztę wezmą ci pozostali, tak jak w Polsce..... Duńczycy, Holendrzy, Francuzi itd. Ja nie chcę żyć pod sowieckim butem, i pod butem tych którzy krew wypiją, a dziury nie zrobią również NIE ! Przecież nie Pan Maciak te FAKTY zauważył ! Nie jest możliwym to ogarnąć. Pan Maciak wybiera to co ciekawsze tematy które otrzyma i to komentuje ! Nie jest to na zasadzie ...jedna baba drugiej babie.. Są to dokumenty PL, zdjęcia i artykuły z PL i z poza PL ! Na rozkaz bandytów zniszczono górnictwo i pozwolono na import "Putionowskiego" węgla ! To jest gorsze od zarazy !

Autor: Jan Tukan  godzina: 16:39
https://youtu.be/3fqOmeVz3xQ MAK ma trochę racji ( choć jak to piszecie to "sowiecka onuca"), w Polsce jest głupawka nie dbania o interesy Polski a koncentrują się na interesach Ukrainy. Trzeba kubła zimnej wody czy mrozu, by rozum wrócił. W Polsce jest propaganda oderwana od interesu państwowego w mediach i polityce dzierżącej władzę. Rosja jest agresorem. Tego nikt nie kwestionuje. Barbarzyńca. Natomiast Polska powinna mieć zimną krew i dbać o swoje interesy przede wszystkim. A tego brak! Ja wiem dlaczego PiS& Co to robi, ale do momentu, gdy w Polsce tego nie zrozumieją, to powstaje coraz większe ryzyko utraty niepodległości państwa czy nawet działania wojennego na terytorium Polski. A tych, co twierdza, że Polska jest coś winna Ukrainie, powinno się usunąć z życia politycznego w Polsce!

Autor: MAK  godzina: 16:43
Teee, Tukan ! "Rosja jest agresorem", a US, EU, i wIELKA brytania już nie ? Poproś kogoś by tobie przetłumaczył na zrozumiałe ! Jakaś dama z rodziny która handlowała ludźmi (obecnie w EU) teraz wydaje ukazy jak Polski Naród ma żyć ! Królowa angielska, Szefowa bady która zniewoliła i zrabowała wiele krajów i rabuje te kraje do dnia dzisiejszego ! Obecnie niewolnicy sami zjeżdżają do Anglii w poszukiwaniu chleba po tym jak im zniszczono gospodarki, zrabowano dobra naturalne, lub tłumiono rozwój ! Nie tylko do Anglii !

Autor: labul  godzina: 21:34
Nie rozumiem ataków Polaków na Polaków wyzwiskami typu ,,ruska onuca". Informacje pozyskujcie z różnych źródeł. Sami wyciągajcie wnioski. Im będzie więcej źródeł tym lepiej ( ale nie z jednego ,,dobrego" kierunku). Jak wcześniej w innych wątkach pisałem, proszę podać w którym miejscu wg Was, ,,łysy" i wg Was ,,szmaciak" podaje nie prawdę. Walka na argumenty dla niektórych jest za trudna, łatwiej wyzywać i obrażać. Pan ,,Szmaciak" nazwałby ,to banderyzmem polskiego społeczeństwa.

Autor: Silwerus  godzina: 21:43
Labul, Skąd masz pewność ,że w/w to Polacy.. łysy i szmaciak ewidentnie uprawiają ruska propagandę ..słowo w słowo " pan putin "

Autor: labul  godzina: 21:50
Jak w/w napisałem-argument. Wiem ,że prawda o naszych nacjach boli i Ciebie, i mnie. Historii nie poprawimy. Z wojny na Ukrainie ,,przyjaciele" się cieszą, a ludzie giną.

Autor: wuj Onufry  godzina: 22:11
Po czym poznać polskojęzyczną ruską onucę: Działa agresywnie przeciwko interesom Polski, w interesie Kremla. Do niedawna zdiagnozowane przez polskie służby wywiadowcze konta internetowe agresywnie siały kilkadziesiąt (niektóre nawet kilkaset) razy na dobę propagandę antyszczepionkową. Im mniej Polaków będzie zaszczepionych - tym większe spustoszenie zrobi wirus w polskim społeczeństwie, Kreml zaciera łapska. Tuż przez agresją Putlerka na Ukrainę te same konta przerzuciły się na propagandę antyukraińską oraz agresywnie negująca sens pomocy napadniętej Ukrainie. Szczególnie ochoczo wyciągały, do tego łżąc, incydenty polsko - ukraińskie sprzed prawie wieku. Kreml zaciera łapska. Pokażcie choć jedną wypowiedź rozmaitych szMaciaków, w której by taki jeden z drugim szMaciak choć raz stanął nie po stronie ruskich, tylko Ukrainy. Nie ma? Bo to ruskie onuce!!!!

Autor: labul  godzina: 22:15
wuj Onufry- kolejny raz temat za trudny dla elokwentnego wuja -,,.... w innych wątkach pisałem, proszę podać w którym miejscu wg Was, ,,łysy" i wg Was ,,szmaciak" podaje nie prawdę. Walka na argumenty dla niektórych jest za trudna, łatwiej wyzywać i obrażać. Pan ,,Szmaciak" nazwałby ,to banderyzmem polskiego społeczeństwa. "