Piątek
05.08.2022
nr 217 (6214 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: kopiuj wklej z łowieckiego.pl.

Autor: wuj Onufry  godzina: 00:30
Zamiast pitolić napisz, czy reflektujesz na partyjkę szachów w wujem. Postaram się cię nie wynudzić i skończyć szybko😋

Autor: nacomito  godzina: 15:19
wuj Onufry z 22:51 Wuj, jak to wuj, znowu odwraca kota ogonem. Pisior nie musi być zacofanym, niewykształconym głupcem. Napisałem to wyraźnie. Co z tego, ze inteligentny i wykształcony, jak pisior? Jeżeli jeszcze w to wierzy, to pół biedy. Gorzej, jeżeli jest koniunkturalistą , wiedzącym gdzie stoją frukta i swą wiedze i inteligencję wykorzystuje dla własnych celów. Wuj nie odnosi tego do siebie, przykładów wokół aż nadto! Jeżeli wuj widzi, że kabareciarze przedstawili tego z wysokim czołem, w pozytywnym świetle, to wuj ściemnia. Gdzie wujowa inteligencja? Tak nawiasem, nikt tu (a przynajmniej ja), wujowi nie odmawia ponadprzeciętnej inteligencji i wykształcenia. Tylko... "nie wystarczy dużo wiedzieć, żeby być mądrym". Wuj wie kto to powiedział i w jakim kontekście. Przyznaję, że do erystyki, potrzebna jest inteligencja. Ale tu także, wuj wie, że erystyka, a poważna dyskusja, mająca doprowadzić do jakiś konkluzji, to dwie różne sprawy. Przyznaję także, ze wuj jest lepszy ode mnie, nie tylko w szachy, skrable, kółko i krzyżyk ale także w grze skrzypcach. Tego ostatniego szczerze wujowi zazdroszczę. Co do zakładania się, to wyznaje zasadę, że zakłada się głupi z nieuczciwym. To, że prowadzimy na temat skeczu "dyskusję" i to tak gorącą jak w nim, świadczy o tym, że kabareciarze trafili w sedno! P.S. Jak widać, w tym wątku, tak jak w skeczu, emocjonalne zaangażowanie obu stron dyskursu nie jest proporcjonalne.

Autor: wuj Onufry  godzina: 16:00
"to, że prowadzimy na temat skeczu "dyskusję" i to tak gorącą jak w nim, świadczy o tym, że kabareciarze trafili w sedno!" Nie, to świadczy że lewactwo nie ma już innych sposobów na atakowanie Polski jak skecz kabaretowy. I rozreklamowali nieadekwatnie do jego jakości, usiłując że skeczu zrobić narzędzie propagandy. Obejrzałem "koncert rockowy" na owsiaczym spędzie, czyli gadaną politgramotę Neonówki. Nie skecze, już jawny, poważny atak na pisiorów. Już nie ma wuj wątpliwości, że ten niby skecz był na polityczne zamówienie lewactwa... I ty to owsiacze szambo śmiesz do Jarocina porównywać? Jedno zwróciło moją szczególną uwagę - z jaką pogardą typ z Neonówki odgrywający rolę tępego pisiora mówił o swoim protoplaście... z obrzydzeniem cedząc przez zęby "mąż mojej matki". Dla wuja jego Ojciec był wzorem, wychowawcą nauczycielem, przyjacielem, przewodnikiem, w młodości opiekunem, po prostu Ojciec przez duże O. A ten lewak traktuje swego ojca jak szmatę. Czyli albo sam jest lewacką szmatą plującą na swoje geny, albo faktycznie pochodzi z patrologii. I to by się zgadzało - lewactwo to patologia z patologii ulęgła

Autor: kudłatyx  godzina: 16:06
W tym skeczu, nie ma nic o Polsce. Banda pisich złodziei to nie Polska,,, to sługusy Putina. Tfuuu, czerwona onuco.

Autor: nacomito  godzina: 22:40
wuj Onufry z 16:00 Wuju krótko, bo to traci sens! " I ty to owsiacze szambo śmiesz do Jarocina porównywać?" Wuju, wątki ci się mylą! Raczej nie przez przypadek. W tym "dyskutujemy" o skeczu, o Jarocinie jest w innym wątku. Ale tam, to wujo cały czas odmawia Przystankowi Woodstock ( bo mówimy tam o okresie od 1995r.), bycia festiwalem muzycznym. Obrzucając twórcę onego, wykonawców i uczestników niewybrednymi obelgami. Wujo rockmen, uczestnik Jarocina?! Przypomina sobie wujo komentarze w Dzienniku TVP i w PKF o uczestnikach tego festiwalu?! Chyba tak, bo widać pewne podobieństwo. Chociaż ... tamte były mniej zajadłe i bardziej kulturalne.