Wtorek
09.08.2022
nr 221 (6218 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Nie ma jak propaganda

Autor: WIARUS  godzina: 14:30
Oto co znaczy siła propagandy. (dziennik.lowiecki.plhttps://natemat.pl/blogi/wadimtyszkiewicz/416086,wadim-tyszkiewicz-o-sprawie-amber-gold-aferze-get-back-i-propagandzie-pis) Gdzie jest państwo, gdzie są służby? (dziennik.lowiecki.plhttps://www.facebook.com/photo.php?fbid=622859012531326&set=a.263657125118185&type=3)
    Tych ogłoszeń jest kilka typów. Mają różne grafiki i przeważnie jest na nich zdjęcie Obajtka, Morawieckiego, Dudy lub np. Muska... Wszystkie obiecują podobny zarobek i naciągają na podobną wpłatę (900 - 1000PLN). Biorąc pod uwagę efekt skali, to ogromne pieniądze wyłudzane od naiwnego suwerena, ledwie wiążącego koniec z końcem.


Autor: Onufry wuj  godzina: 14:55
Co oznacza siła totalniackiej propagandy... AmberGold to syn Tuska pracujący w OLT - firmie należącej dozałożyciela tej oszukańczej piramidy finansowej. GetBack to spółeczka totalniacka z udziałowcem w lewackiej Holandii, założona oczywiście w czasie rządów Tuska. Pretensje, że Normalni nie przypilnowali w porę przewałki totalniaków - bezczelność.

Autor: J.Chudy  godzina: 15:02
Sądząc po wpisach, to ty .uju łżesz, że jesteś na urlopie, albo już wcale się nie kontrolujesz. Urlop z telefonem w łapach wielkich, jak bochny chleba?

Autor: Onufry wuj  godzina: 15:17
Kolejny link WIARUSka naszego faworytnego: Dzikie pretensje totalniactwa, że polskie służby nie panują nad stronami internetowymi oszustów z drugiej strony globu... A najśmieszniejszy jest zarzut totalniaków, że oszuści podpierają się osobą pana Premiera Morawieckiego. Gdy to dowód wiarygodności - oszust powołuje się zawsze na osobę wiarygodną...

Autor: WIARUS  godzina: 18:03
Telewizja Polska i generalnie środowiska związane z władzą przyjęły ostatnio narrację o prześladowaniu katolików w Polsce. Sic - w kraju, gdzie w urzędach państwowych, szkołach, szpitalach wiszą krzyże, przy drodze stoją krzyże, słowo księdza jest na wsi ważniejsze niż sołtysa albo wójta, duchowni wyświęcają już chyba nawet Toi Toie, a władza na kolanach zasuwa do Torunia, by oddać cześć Tadeuszowi Rydzykowi katolicy są prześladowani ;-))) Solidarna Polska tworzy jakieś nowe prawo, które będzie ścigać już chyba nawet za nabawienie się wzdęć po kremówce papieskiej… ale tak – katolicy są prześladowani, a memy z Karolem Wojtyłą to obraza uczuć religijnych. Taka jest propaganda a tymczasem ...... (dziennik.lowiecki.plhttps://wydarzenia.interia.pl/podlaskie/news-ksiadz-odprawial-msze-pod-wplywem-alkoholu-biskup-wyslal-go-,nId,6207585) i tu napisałbym coś, co mogłoby kogoś urazić więc pominę.

Autor: August  godzina: 18:34
Onufry larum grają !!! ... błyskawicznie szukaj teraz w necie info o jakimś peosiu który się nachlał !