Czwartek
11.08.2022
nr 223 (6220 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Nie ma jak propaganda

Autor: 28rafal  godzina: 01:53
Półgłówki zidiociałe,,, ulotka kłamie? Powiesili ulotkę z dopisanymi ręcznie podwyżkami.. Jak ktoś powiesi plakat filmowy oznacza to, że taki film nie istnieje bo wieszający plakat nie stworzył takiego filmu.. Nagle ulotka jest ważna a nie pis-dzielcza rzeczywistość którą ona opisuje.. Cała para w ulotkę,,spalmy ją,, a wszystko będzie po staremu..

Autor: Onufry wuj  godzina: 05:17
Durne te totalniaki jak trep sowieckiego sołdata To był "mały rodzinny sklep". Rodzinny! A nie partyjny, nie należący do totalniackiej przybudówki... Nic dziwnego, że totalniacy od 7 lat wybory przegrywają, skoro są takimi analfabetami funkcjonalnymi

Autor: kudłatyx  godzina: 05:46
Czyli wg .uja członek SMD nie może pisiadać sklepu rodzinnego. Leki .uju, leki. Prawacki czekisto, weż ty jakiś duży kamień, uwiąż na szyi i hop za burtę,,, bo normalni już tej twojej pseudoprawackiech idiotyzmow zdzierżyć nie mogą. Masz też pewne zasługi dla prawactwa ,,, tworzysz synonimy np. Prawak = wsiowy głupek.

Autor: 28rafal  godzina: 06:01
kudłatyx,,,,, nie-członek,,,czyli zwykły obywatel nie może we własnym sklepie powiesić każdej ulotki z treścią której się zgadza? Jeśli taki sklep nie istnieje, a Budka chciał zaistnieć, wtedy jest typowym politycznym wujem. Nie zmienia to jednak prawdy zawartej na nośniku zwanym ulotką.

Autor: 28rafal  godzina: 06:21
Mała rodzinna piekarnia zamknięta z powodu braku węgla..Wróg ludu,,piekarz nie mający na złość pis-dowi węgla,,,powiedział, że nie ma szansy na kupienie węgla w kopalni.. To mówię ja ,, rafał-ulotka..A, że ulotką nie jestem to nie jest prawdą, że piekarz zamknął piekarnię i nie ma węgla..

Autor: Onufry wuj  godzina: 08:24
Członek (nie tylko anatomiczny, dodatkowo też totalniackiej przybudówki) może posiadać rodzinny sklep, ale totalniak Budka nie mówił że ten sklep jest własnością totalniackiego członka. Głupi - głupszy - najgłupszy - lewak

Autor: J.Chudy  godzina: 08:29
.uju, a może masz info na temat cen w caritasowych "Veritasach". Czy te przybytki obsługują obojętni politycznie i ceny się nie zmieniły? Napisz nam o spelunach pod jasną górą, nad którymi rydzyk łapę trzyma. Ile tam za byle g.... płacą rozmodlone "prawaki" ? Coś o kasach fiskalnych w tych budach ? Wal śmiało, nie krępuj się - prawda cię wyzwoli. Może uda ci się znaleźć okienko pocztowe przedzierając się przez gąszcz dewocjonali z kasą fiskalną? Powodzenia - mnie się nie udało. Ps. Rafał, tam za kucharki ich chłopy mogą być przebrani. Tak, jak za policjantki, czy pielęgniarki. Nie idź tą drogą, bo chodnik do swojej posesji będziesz musiał poszerzać. ;-)))

Autor: narzynacz  godzina: 08:37
Chleb z pieca węglowego .....he he he he he nie jadłam Z chęcią skosztuje ... Na uja węgiel w piekarni ? Rafcio tłumacz mi tu szybko ....

Autor: WIARUS  godzina: 08:55
"Pospolite ruszenie". Politycy PiS uradowani napisami, które zobaczyli w górach (dziennik.lowiecki.plhttps://natemat.pl/430678,niech-zyje-p-i-s-politycy-pis-uradowani-napisami-w-gorach)
    Senator PiS Włodzimierz Bernacki w ostatnim czasie zaczął przyglądać się twórczości grafficiarskiej i doszukiwać się w niej aprobaty dla rządu. Wtóruje mu wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Politycy udostępniają zdjęcia z hasłami domniemanego poparcia dla Prawa i Sprawiedliwości, które zobaczyli w polskich górach.


Autor: Onufry wuj  godzina: 09:47
Chu.. Ceny w sklepach Caritasu są rynkowe, bo jakie mają być socjaluchu? Wyznaczane przez Tuska czy innego Biedronia? Caritas zyski z gadżetów przeznacza na pomoc dla konkretnych ubogich, a owsiacza hucpa wośpkowa (wspomaganie nie najuboższych, lecz multimiliardera NFZ, żeby było śmieszniej... pisiorskiego NFz🤣🤣🤣) zyski z gadżetów przeznacza na cwaniactwo złotomelonowe... PS. Zauważcie drodzy Normalni, co za schizka totalna to POrypane lewactwo - plując na pisiorów wysyła małolatów w styczniowy ziąb do żebraniny na rzecz... pisiorskiego NFZ🤣🤣🤣

Autor: WIARUS  godzina: 09:54
Propaganda jest droga! Już dziś można powiedzieć, że co najmniej o 15 - 20% budżet tej inwestycji zostanie przekroczony! A może i więcej 💥👍💥 (dziennik.lowiecki.plhttps://www.bankier.pl/wiadomosc/Nowa-siedziba-TVP-Info-bedzie-kosztowac-600-mln-zl-8388424.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=Wiadomosci)