Piątek
12.08.2022
nr 224 (6221 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Prawdomówny jak Tusk

Autor: WIARUS  godzina: 12:27
W prawdomówności nikt Go nie przebije! Powiedział głośno to, o czym "malutcy" milczą i pewnie powiedzieliby, cyt: - "Polacy - nic się nie stało" , gdyby nie społeczny nacisk! Tymczasem Donald Tusk powiedział, że katastrofa na Odrze to “jeden z największych skandali ekologicznych ostatnich lat, nie tylko w Polsce”.
    – Do władzy dorwali się ludzie, którzy myślą o swoich wpływach, o swoich pieniądzach, o swojej władzy i w ogóle nie myślą o ludziach, nawet kiedy zagrożone jest nasze środowisko naturalne, zdrowie ludzi czy bezpieczeństwo Polski. – Oni są gotowi czasami wysłać nam SMS-ami informację. np. że tu w Jaktorowie się dowiadujecie, że będzie burza w Koszalinie, ale nie zdążyli od 26 lipca, kiedy pojawiały się pierwsze sygnały o ciężkim zatruciu drugiej największej rzeki w Polsce – oni do dzisiaj de facto nie wysłali ludziom informacji, że woda jest zatruta!
I to jest prawda najprawdziwsza. Dziś mówią specjaliści o bombie biologicznej w Odrze, zagrażającej wszystkim żywym istotom w jej obszarze! O klęsce żywiołowej itd. itp.