Piątek
05.08.2022
nr 217 (6214 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Ciąg dalszy Powstania Warszawskiego !

Autor: wuj Onufry  godzina: 01:43
Faktycznie wuj tych bredni strawić nie jest w stanie. Co to znaczy "klęska" nie wiedzą gamonie, a się mądrzą Klęska oznacza bycie pokonanym w jakieś konfrontacji. Czy Powstańcy byli pokonani 1 sierpnia - oczywiście że nie, walczyli dalej, a wielu nawet nie zdążyło rozpocząć walki. Parafrazując: - proszę państwa za chwilę rozpocznie pierwsze starcie na ringu. Przeciwnicy jeszcze nie weszli na ring, lecz nasz zawodnik przegrał.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 02:23
Prawie 200000 zabitych po stronie Polskiej, wiecej niz 3/4 miasta zniszczone. Kompletna katastrofa. Wujku, nie musisz sie martwic bo znasz Rosyjski.........

Autor: wuj Onufry  godzina: 08:01
Przynudzanie, że dowódcy AK są odpowiedzialni za ludobójstwo okupanta (rzeź Woli przez degeneratów niemieckich, rzeź Ochoty przez degeneratów rosyjskich) jest tak absurdalne, że nawet komuniści nie wpadli na pomysł opluwania wrogów klasowych z AK takim perfidnym sposobem. Albo może i wpadli, tylko się bali, bo komunistom nie udało się przekabacić większości Polaków na lewaczenie. Ale lewactwo współczesne jest bardziej podstępne i perfidne, mózgi lemingom durnym uprało i systematycznie sączy jad. Jak się tysiąc razy ten jad w lewackich mendiach puszcza, to lemingi w końcu uwierzą. No to sobie wyobraźmy, że jakaś dziewczyna została zgwałcona na dyskotece. Lewacki sąd ma orzec winę i stwierdza, że nie jest winny gwałciciel, tylko organizator dyskoteki. Gwałciciel wychodzi na wolność, organizator dyskoteki idzie do więzienia. Idiotyzm? A powtórzyć lemingom że to jest słuszny (słowo sprawiedliwy nie może być użyte, bo się kojarzy z Prawem i Sprawiedliwością) wyrok z tysiąc razy i lewactwo przytaknie. Zasada Goebbelsa wiecznie żywa...

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 09:40
Co by sie stalo kiedy nie byloby Powstania Warszawskiego?

Autor: wuj Onufry  godzina: 09:58
Tego nie wiadomo. Ale wiadomo co by było, gdyby Polacy nigdy w historii nie walczyli ze strachu że wróg dopuści się ludobójstwa na polskiej ludności cywilnej. Naród polski by nie istniał.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 10:16
Mozna tylko modlic sie za prawie 200000 poleglych. Niektorzy z Powstancow byli uzbrojeni. Slyszalem ze Ukraincy zabrani do Armi Czerwonej po zajeciu tamtych terenow przez Sowietow atakowali pozycje Niemieckie z ceglami w rekach. Ciekawe czy to prawda? W takich atakach prawie wszyscy zgineli. To swietna taktyka na pozbycie sie przyszlych wrogow wladzy. Nie bylo powodow zeby wladze PRL krytykowaly ludzi odpowiedzialnych za wybuch Powstania Warszawskiego.

Autor: J.Chudy  godzina: 11:52
Gdyby nie było powstania, Warszawa byłaby piękna i ocalałoby setki tysięcy istnień. Wojna zakończyłaby się pół minuty później.

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 13:11
Tak, Powstanie nie bylo potrzebne. To wydarzenie pomoglo Sowietom i wladzom powstajacego PRLu.

Autor: pięta  godzina: 14:50
A i niejaki wuj ma o czym nam tu przynudzać.Kłamstwo powtarzane ze sto razy zazwyczaj staje się prawd . Nawiedzonym mówimy nasze stanowcze -NIE!.