Piątek
05.08.2022
nr 217 (6214 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Jak tam wujku,почекай, побачимо

Autor: wuj Onufry  godzina: 00:25
Niech ta amnesty schowa swoje lewackie pierdy w tęczową pragebę. Ukraińcy są u siebie i mogą sobie robić co chcą, a nie tak jak sobie bandyta putler życzy. Putler nie ma prawa strzelać na Ukrainie nawet w ugór i tyle.

Autor: August  godzina: 10:30
Raport Amnesty International dla Onufrego to lewacka propaganda, a jego już tu tradycyjne pierdoły i wynurzenia kto do kogo może i z jakich obiektów strzelać nic nie wnoszą do meritum jakimi są konwencje międzynarodowe. Od połowy już lat 60 w całym bloku wschodnim obowiązywała zasada przy projektowaniu i budowie obiektów szpitalnych, szkolnych, blokowisk /miejsc gęsto zaludnionych / - form zabunkrowania. W największym skrócie, nowo budowany obiekt indywidualnie wskazywany przez władzę musiał spełniać kryteria do zainstalowania się na wypadek ‘’W’’ centrów dowodzenia wojsk. Oficjalnie miały by to być schrony w ramach OC dla ludności cywilnej – zwykła komusza ściema. Obejmował on podziemne ciągi komunikacyjne - nawet z możliwością wjazdu w dużym oddaleniu pod obiekt autobusów, śluzy powietrzne, osobne ujęcia wody, filtry dezaktywacyjne, niezależne zasilenie w energię itp. Z racji, że mamy w portalu wybitnego stratega - Narzynacza. Może przybliży nam zagadnienie, gdzie on by wskazał miejsce startu rakiet dużego zasięgu – star rakiety prawie pionowy. Czyż nie ma to jak blokowiska, gdzie tylko satelita ma wgląd w teren z racji przewyższenia lub dron, który akurat nadleciał i widzi wyrzutnię, która ujawni się i wystrzeli w przedziale do tych sakramentalnych 3 minut. Dowództwo Ukraińskiej armii dokładnie czyni to co im ‘’konwencje ‘’ gwarantują . Instalują tam swoje centra dowodzenia – szpital i to najlepiej położniczy, szkoła i to ta dla sierot, centrum handlowe .

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 10:43
Ukraincy robia co moga zeby powstrzynac poteznego przeciwnika. Cale szczescie ze biorac pod uwage dlugi termin walk straty cywilne sa niskie. Prosze pamietac ze przez 63 dni walk w Powstaniu Warszawskim zginelo 150000 do 200000 Polakow. Ta liczba jest szokujaca ale trzeba pamietac sprawcy mieli kilka obozow smierci na terenach okupowanej Polski. Trudno nie bylo sie spodziewac bestialstwa od takich "ludzi".

Autor: labul  godzina: 11:00
,,Cale szczescie ze biorac pod uwage dlugi termin walk straty cywilne sa niskie." To nie szczęście tylko Rosjanie nie chcą zabijać ludność cywilną. Natomiast dla wuja ,,Prosze pamietac ze przez 63 dni walk w Powstaniu Warszawskim zginelo 150000 do 200000 Polakow." jest to powód do dumy, a nie szczyt głupoty rozpoczynać walkę 1.08.

Autor: Silwerus  godzina: 14:36
Labul.. A może by tak ruscy "nie chcieli" zabijać kogokolwiek? Żołnierzy też?

Autor: HelaHel  godzina: 16:13
Spoko, Putin propozycję przyjmuje i do końca roku po Ukrainie. A z nowym rokiem, kolej na nas. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/kim-dzong-un-zlozyl-oferte-putinowi-rosja-ma-dostac-100-tys-zolnierzy/ly5e5db,79cfc278)