Piątek
05.08.2022
nr 217 (6214 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Co oni jarają?  (NOWY TEMAT)

Autor: wuj Onufry  godzina: 09:43
Totalniacki odlot lewaczki Dulkiewicz (dziennik.lowiecki.plhttps://natemat.pl/429595,dulkiewicz-ostro-o-fuzji-orlenu-i-lotosu) Bezmiar lewackiej paranoi przewyższa już bezmiar Kosmosu. Nie pytajcie się ilu ludzi wg Dulkiewicz zamordowała firma MOL, tego nawet najlepsi psychiatrzy nie ogarniają. Skoro ktoś kto handluje z Rosją jest "mordercą", to niech Dulkiewicz weźmie jeszcze jednego sztacha (musi to być mocny towar...) I zaryczy pod adresem swych niemieckich panów - wy mordercy!! W UE najwięcej handlują z Rosją Niemcy, właśnie pobili rekord...

Autor: J.Chudy  godzina: 10:09
.ju, bądź łaskaw nie wypowiadać się na tematy, których wcale nie rozumiesz.

Autor: wuj Onufry  godzina: 10:19
Chu.. Nie rozumie co papla totalniaczka Dulkiewicz. Albo cynicznie łże. Dulkiewicz - łapówkarze!!! Sąd - żadnej łapówki nie było (dziennik.lowiecki.plhttps://www.tvp.info/61652405/aleksandra-dulkiewicz-o-fuzji-orlenu-i-lotosu-lotos-oddano-w-rece-mordercow)

Autor: kudłatyx  godzina: 10:25
Żadnej łapówki nie było,,, a premier Chorwacji dostał 2 lata za darmo,,,, Oczywiście "Zsolt Hernádi dostał 2 lata więzienia i jest poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania za wręczenie łapówki przy kupnie chorwackiego Orlenu." Co wy ćpacie Pisiory?

Autor: kudłatyx  godzina: 10:29
Zsolt Hernádi, prezes węgierskiego koncernu MOL, który ma kupić część stacji benzynowych Lotosu, nie będzie mógł świętować w Polsce podpisania finalnej umowy z Orlenem. Wirtualna Polska potwierdziła, że Hernádi jest ścigany Europejskim Nakazem Aresztowania. Ma do odsiedzenia w Chorwacji dwa lata więzienia za skorumpowanie tamtejszego premiera. Sprawa dotyczyła zakupu chorwackiego odpowiednika Orlenu. (dziennik.lowiecki.plhttps://www.money.pl/gospodarka/biznesowy-partner-orlenu-scigany-nakazem-aresztowania-za-skorumpowanie-premiera-chorwacji-6796792814352896a.html) mniej denaturatu,,, to się wzrok wyostrzy,,, .uju!

Autor: wuj Onufry  godzina: 10:44
No właśnie, mniej denaturatu kudłaty! Sąd arbitrażowy w Waszyngtonie wydał wyrok - łapówki nie było. Rozstrzygnięcie na Węgrzech - łapówki nie było. Tylko Chorwaci są innego zdania Wynik meczu 2 : 1 że łapówki nie było. Jarałes to samo co Dulkiewicz?

Autor: kudłatyx  godzina: 11:01
chłopie, ogarnij się,,, jeszcze do wczoraj twierdziłeś, że SUWERENNE państwo może sądzić jak chce,,, a dzisiaj twierdzisz, że ma się słuchać wyroków innych! Coś się od wczoraj zmieniło,,, poza kolejnym wypitym pół litra denaturatu?

Autor: Pablo Jarzabek  godzina: 11:21
To gra zeby zdobyc polityczne punkty. Niemcy sa najwazniejszym krajem w UE i waznym partnerem Stanow Zjednoczontch wiec Niemcow nie wolno zbyt bardzo krytykowac.

Autor: wuj Onufry  godzina: 11:24
Ty mniej pij. Suwerenne państwo Węgry stwierdziło że łapówki nie było Suwerenne państwo Chorwacja stwierdziło że łapówka była. Oba te suwerenne państwa z własnej suwerennej woli postanowiły, by spór rozstrzygnął sąd arbitrażowy. Sąd ten wydał wyrok - łapówki nie było i Chorwacja ma zabulić Węgrom ponad 200 milionów. Czego jeszcze nie rozumie?

Autor: J.Chudy  godzina: 11:39
.uju, przypominasz mi dziadka ze skeczu Neo Nówki "Wigilia 2022", ale tylko w momencie, kiedy dziadek zrezygnował z wyjścia do toalety - bo przecież był w gościach. ;-))))))

Autor: wuj Onufry  godzina: 11:42
A ty mnie przypominasz ojca z tego skeczu, po zamianie go z pisiora na totalniaka - bo ten skecz był dlatego śmieszny, bo odwrócił role...